Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Detské choroby - Kardiologia

Kardiologia

od gombicka1 » Pon Aug 25, 2014 10:11 am

Chcela by som sa spytat mamiciek, ktore chodia so svojimi detmi na kardiologiu, ze do akeho veku ste chodili? Samozrejme nemame ziadnu vaznu chorobu., ide iba o sledovanie skrz slabu selest. Preventivna prehliadka je raz za 1,5roka. Lebo mne uz to pride ze tam chodime, len aby mali peniaze z poistovne. Synovi nic neni, nema ziadny problem, ja mam selest tiez a k doktorovi uz roky nechodim. Co viem tak toto ma kazdy druhy clovek. Nedavno som bola menit karticky poistenca za tie europske ci ake su to, a dali mi pristup na internet, ze aby som si kukla za co platime. Toto jedno vysetrenie u kardiologa stoji 40€ a vtedy som si tak povedala, ze aha asi pre tieto peniaze nas tam stale volaju. Do kedy ste chodili vy? aj vam povedal doktor ze uz netreba? alebo ste prestali chodit svojvolne? alebo to neriesite a nikdy ste sa nad tym nepozastavili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Kardiologia

od Jajus345 » Str Aug 27, 2014 3:53 pm

ahoj, ja som bola so svojim synom raz asi mal pol roka....nedal sa vyšetriť...do karty mu napísali...neprispôsobuje sa...od vtedy je všetko ok :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kardiologia

od pupavicka22 » Str Aug 27, 2014 9:43 pm

Jajus345 píše:ahoj, ja som bola so svojim synom raz asi mal pol roka....nedal sa vyšetriť...do karty mu napísali...neprispôsobuje sa...od vtedy je všetko ok :-)


tak to je sila toto :o
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Str Júl 14, 2010 6:12 pm

Re: Kardiologia

od gombicka1 » Str Aug 27, 2014 10:01 pm

Jajus345 píše:ahoj, ja som bola so svojim synom raz asi mal pol roka....nedal sa vyšetriť...do karty mu napísali...neprispôsobuje sa...od vtedy je všetko ok :-)


Tak toto je zaujimave teda. Ani nechceli aby ste prisli opakovane ked bude starsi? A co na to pediatricka? ona to tiez neriesila? Akoze my tam chodime stale, chodilo sa castejsie, teraz to dali takto a co som sa vypravala s mamickami v cakarni tiez hovorili ze tak chodia. Dokonca su deti aj starsie od mojho a stale dokola dokolecka chodia a pritom maju to iste ten slaby selest. Ja to nechapem. Normalne mam pocit ze furt po doktoroch chodime, sice len na preventivky ale to ked chodim ja, dieta a stale objednavam ci zubarka ci ocne, ci zenske atd. no furt mam pocit ze iba doktor, doktor, doktor :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Kardiologia

od gombicka1 » Str Aug 27, 2014 10:03 pm

A najlepsie je na tom to, ze maju stale plnu cakaren, no na slakrafenie. Aj ked sme objednani tak zakazdym cakame aj dve hodiny :evil: Tak nemam pocit ze by si museli nahanat pacientov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Kardiologia

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 7:11 am

My sme mali ten problém, keď bol syn malý, veľmi rýchlo mu bilo srdiečko, na vyšetrení ako som už písala, bol neprispôsobivý...opakované vyšetrenie mu nedali.....sledovalo sa to u obvodnej lekárky, po čase tlkot srdca sa spomalil....vyjadrenie som dostala, že dieťa to malo zo stresov....zatiaľ s tým problém nemáme, tak dúfam, že ani nebude...predpokladám, že to mohlo byť aj z toho, že malý bol dosť citlivý.....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Kardiologia

od gombicka1 » Str Sep 03, 2014 1:01 pm

tak aj kamoska mi hovorila ze tam furt chodia aj ked im nic neni. ze tiez uvazuje ze tam jednoducho uz nepride a hotovo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Kardiologia

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 1:02 pm

presne tak...zbytočne sa tam dlho načakám...a nič z toho, keď nemusím tak nejdem :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť