Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - Vreckové

Re: Vreckové

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 9:48 pm

Presne tak....založili sme ho v Dexii banke s 3,5 úrokom....chceme mu tam sporiť,aby mal do budúcna akú taku korunu:-) lebo človek nikdy nevie...ty sporíš???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Vreckové

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 9:59 am

Jajus345 píše:môj 8 ročný syn má tiež kartu....ale on ju v rukách doteraz nemal....každý mesiac mu tam vkladáme po 20 €....keď bude starší určite sa mu zídu peniaze....teraz je ešte priskoro....dali sme tam aj limit, že na 3 mesiace sa dá vybrať max.100€...toľko koľko môj syn potrebuje, to sa mu kúpi....ale žeby mal kreditnú kartu, to určite nie..ty dávaš svojím deťom vreckové???? :lol: :lol: :lol:


Kartu k účtu???preboha :wink: ja si ymslím,že je to zbytočné,aby deti mali nejaké karty..sporiť im hej samozrejme :) :P :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Vreckové

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 10:04 am

má kartu k účtu...ale on o tom ani nevie.... :D :D :D my mu na ňu sporíme....ešte som sa nezbláznila, aby som 8 ročnému decku dala kartu, keď niečo potrebuje ma tu nás.....teraz sme sa dohodli na vreckovom 1 € za týždeň, ale podmienka je poriadok v izbe, v taške....a nesmie byť horšia známka ako 3, inač mi dá späť 0,50 centov.... :wink: :wink: :wink: myslíš, že je to dobrý nápad?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Vreckové

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 10:24 am

Jajus345 píše:má kartu k účtu...ale on o tom ani nevie.... :D :D :D my mu na ňu sporíme....ešte som sa nezbláznila, aby som 8 ročnému decku dala kartu, keď niečo potrebuje ma tu nás.....teraz sme sa dohodli na vreckovom 1 € za týždeň, ale podmienka je poriadok v izbe, v taške....a nesmie byť horšia známka ako 3, inač mi dá späť 0,50 centov.... :wink: :wink: :wink: myslíš, že je to dobrý nápad?


Tak nevidím v tom nič zlé,pokiaľ on sám to vreckové pýta :wink: Môj ho nepýta,tak nemá a povinnosti mu občas nadelím tiež--ale je pravda,že skôr nerobí nič,len nech sa učííííí :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Vreckové

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 11:11 am

nepýtal...bol to môj navrh....aj z toho dôvodu som mu navrhla vreckové, že si chcel šporiť, aby nás nemusel zaťažovať na budúci rok na dovolenke :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Vreckové

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 2:30 pm

Jajus345 píše:nepýtal...bol to môj navrh....aj z toho dôvodu som mu navrhla vreckové, že si chcel šporiť, aby nás nemusel zaťažovať na budúci rok na dovolenke :lol: :lol: :lol: :lol:



Tak to si ma teraz pobavila :lol: :lol: :lol: To ho ako preboha napadlo??Že zaťažovať na dovolenke..dobrééé :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Vreckové

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 2:59 pm

Ale by si neverila,aké viem mať zmýšľanie....jeho najnovšia hláška...včera prišiel zo školy a vraví :D :D :D mamka ty si uvedomuješ, že ja som 3 tiak??? opäť som o rok starý.....tvoj nemá také hlášky??? :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Vreckové

od Janka81 » Štv Sep 04, 2014 8:14 pm

Jajus345 píše:Ale by si neverila,aké viem mať zmýšľanie....jeho najnovšia hláška...včera prišiel zo školy a vraví :D :D :D mamka ty si uvedomuješ, že ja som 3 tiak??? opäť som o rok starý.....tvoj nemá také hlášky??? :lol: :lol:


No máš ho teda zlatého :wink: daj mu € aj za mňa :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Vreckové

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 8:40 pm

no tak to zas nie, aby si nezvykal na dobré :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť