Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Sep 04, 2014 3:24 pm

Pozerávate? :D
čo si o tom myslite? o celej relácii alebo o suťažiacich?
Priznam sa, mňa to bavi sledovať, hlavne počuvať tych stailistov, aspoň sa čosi priučim :D no tie baby kolke ... škoda slov :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Pia Sep 05, 2014 2:06 pm

prihlasme sa!!!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 4:26 pm

elis950 píše:prihlasme sa!!!


išla by si do toho?
Ja veru nie, pride mi to moc zasahovanie do sukromia, ukazuju tam cele byty atď. Podla mňa by to mohli trochu preinačiť. Napriklad aj to občerstvenie tam nehrá žiadnu rolu a už velkarat sa stalo, že to hodnotili.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 6:45 pm

ja to pozerávam ale niekedy sa len za hlavu chytám ako tam tie baby trepú ked prezerajú šatníky svojich súperiek. Hotové expertky niektoré. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Sep 05, 2014 9:41 pm

LadySS píše:ja to pozerávam ale niekedy sa len za hlavu chytám ako tam tie baby trepú ked prezerajú šatníky svojich súperiek. Hotové expertky niektoré. :D


presne :lol: najradšej mam vety typu "janka" toto určite nenos, "zuzka" toto prosim ťa vyhoď ... a potom keď sa príde k dotyčnym, nemaju šatnik o nič lepší.
Neviem, ja by som si takuto reláciu predstavovala inak. Ono nieje umenie obliecť sa za 500€. Ja by som to otočila, obleč sa za najižšiu sumu a vyhraš :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Pia Sep 05, 2014 9:49 pm

presne, za 500 eur sa tam občas tak dogabú....a pritom nikto normálny nemá k dispozícii tolko penazí na jeden outfit :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 11:11 am

inak si všimam, že aj väčšina komentuje či im to vôbec bude stačiť :roll: :roll: :roll: tak by ma zaujimalo kolko si ony vôbec beru € keď idu same nakupovať :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Sob Sep 06, 2014 11:59 am

keilayh píše:Pozerávate? :D
čo si o tom myslite? o celej relácii alebo o suťažiacich?
Priznam sa, mňa to bavi sledovať, hlavne počuvať tych stailistov, aspoň sa čosi priučim :D no tie baby kolke ... škoda slov :roll:


super na odreaogvanie, akurat su nove diely konecne, aj ked to teda nepozeravam pravidelne lebo chlap na to pinda. a tie stare casti som niektore videla aj styri krat, co to furt opakovali :roll: Normalne niekedy nechapem co tam tie zenske robia, mali by to cele premenovat, lebo to nema nic s nakupnou maniou. strare otrasne handry, topanky vysmatlane, kabelky znicene. ako sorry ale ked uz idu do telky, mohli by si to trochu utriedit. a hento co ste spominali s tymi peniazmi ze traposia ci im to bude stacit, tam chudatka maju mozno 50€ na miutie a tu sa robia velke panicky. O hodnoteniach ani nehovorim, to by mali robit iba ti stailisti, ktori sa tomu venuju a rozumeju.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Sob Sep 06, 2014 4:20 pm

ja by som tam sla ale bojim sa ze by som sa s tymi ostatnymi babami strasne pohadala :-D oni kritizuju nieco comu sa nerozumeju a to mna by vytocili do nepricetna :-D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 5:35 pm

ja by som sa tam tiež asi nezdržala, tie odborníčky niektoré tam trepú len tak do vetra.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 6:55 pm

elis950 píše:ja by som tam sla ale bojim sa ze by som sa s tymi ostatnymi babami strasne pohadala :-D oni kritizuju nieco comu sa nerozumeju a to mna by vytocili do nepricetna :-D


ja by som nešla už len skrz to, že si tam skušaju oblečenie a hlavne topánky. To by ma asi roztrhlo keby nejaka pcha nohy do mojich topánok :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od LadySS » Sob Sep 06, 2014 8:33 pm

ja už som aj rozmýšla že by som sa prihlásila, ale potom som si to rozmyslela. aby sa mi cudzí ludia hrabali v skrini! :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Ned Sep 07, 2014 10:02 pm

Ja sa tiez obcas na to pozriem, myslim si,ze je to celkom fajn vyplnenie casu niekedy :)
ale zaraza ma ake su niektore baby neprijemne a az moc sutazive :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Pon Sep 08, 2014 9:02 am

a falosne :D " bola si uplne super ale z taktickeho dovodu ti davam 1 bod " :D :D :D no chodila by som po kanaloch jak by som sa hambila... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Nakupne maniačky

od elis950 » Pon Sep 08, 2014 9:04 am

ale ved je nas tu 5 mozeme ist do toho :D ale neviem preco teraz nove casti co su tak tam len 4 boli a uz len 400e maju...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť