Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Rozvody a alimenty - pocity

pocity

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 6:16 pm

Ahojte, chcela by som sa informovať...aké sú pocity pred a po rozvode, máte niektorá skúsenosť? ako rozvod znášajú / li Vaše deti? :( :( :( pýtam sa aj z toho dôvodu, mám kamarátku, ktorá sa chce rozvádať...má 2 deti....oni to prežívajú veľmi ťažko...plačú, v noci sa pocikávajú, úplne sa zmenili :x :x :x :x kamarátka podvádzala svojho manžela cca 5 rokov, ja som o tom vedela ale nechcela sa do toho miešať....jej manžel je z toho hotový a ona je najšťastnejšia, dokonca chce po 10 rokoch manželstva ho anulovať....je to vôbec možné??? :( :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: pocity

od keilayh » Ned Sep 07, 2014 8:10 pm

jej manžel 5 rokov o tom ani len netušil? to sa mi nechce veriť :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: pocity

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:27 am

práveže netušil až ku koncu sa mu priznala...pretože ten vzťah s ním bol na dialku...raz za čas sa stretávali...pretože on pracoval v zahraničí.... :( :( :( :( ty si rozvedená?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť