Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - hnačka

hnačka

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 6:32 pm

ahojte baby, ktorá by mi vedela pomôcť, čo pomáha na hnačku :( :( :( :( už druhý deň mám s tým problém a nepomáha ani horká čokoláda ani banány....aká strava by pomohla? strašne ma bolí brucho a už sa bojím aj vody napiť :x :x :x :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: hnačka

od vladkaPD » Pon Sep 08, 2014 8:22 pm

prosim ta mi nehovor, ze za 30rokov si nemala takyto problem, ze ho nevies sama riesit :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: hnačka

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 8:38 pm

Asi mi nezabera nic,tak som sa len pytala ale neodpovedaj,ak nechceš :-) pytam sa aj z toho,ze nie vždy všetko ucinkuje...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: hnačka

od Jajus345 » Pon Sep 08, 2014 8:57 pm

Vladkapd,ked nezaberá ani endiex,ani infúzia tak by som sa nepýtala,chcela som len vediet,ci mal niekto tiež podobný problém a ak ano,co mu pomohlo.. .neviem či som prechladila črevá alebo nejaká viróza....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť