Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Som tehotná - reakcie okolia

Re: reakcie okolia

od Jajus345 » Štv Sep 04, 2014 8:32 am

pane bože, vy máte také problémy? koľko má malý? 2 roky? ako to zvládaš? :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: reakcie okolia

od melindi » Pia Sep 05, 2014 5:37 am

Museli sme s ňou doma cvičiť. To bolo najhoršie. Vždy plakala. Mali sme cvičenie ihneď od narodenia. Mala len 5 dni, keby sme to začali v Nových Zámkoch. Potom doma pokračovať. Najprv sme začali s metódou Katona.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: reakcie okolia

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 7:06 am

čo je to za metóda? a ako ste cvičili? mala ochabnuté svalstvo alebo čím to je zapríčinené???? :( :( :( aj teraz cvičíte? určite pre teba ako mamu je to ťažký boj....mali ste niekoho v rodine, čo mal tiež túto chorobu? mala si veľké problémy v tehotenstve???? :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: reakcie okolia

od melindi » Pia Sep 05, 2014 7:52 am

Jajus345 píše:čo je to za metóda? a ako ste cvičili? mala ochabnuté svalstvo alebo čím to je zapríčinené???? :( :( :( aj teraz cvičíte? určite pre teba ako mamu je to ťažký boj....mali ste niekoho v rodine, čo mal tiež túto chorobu? mala si veľké problémy v tehotenstve???? :( :( :(


Ano, mala som problémy. Tri krát som bola v nemocnice. Urobili mi aj amniocentézu. 34. týždni mi bolelo tak brucho, dostala som 24 hodinovú infúzio. Mala som veľmi tažky porod. 15 hodinový. Vtedy mi dali injekciu oxitocin. Aj na to som dostala alergiu. Boli mi červené ruky, nohy.
Ona mala zmenený svalový tonus a zároveň zníženú silu svalov. Metoda je rehabilitačná terapia. Mi sme používali tri terápie. Katona, Vojto a Dévény. Už necvičíme doma. Už chodí sama. Boj to ťažký boj, pre celú rodinu. Manžel, keď piatej prišiel domov z roboty, vtedy sme chodili na terápie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: reakcie okolia

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 8:07 am

moja zlatá.....takže ste ju učili všetko to, čo sa malé detičky učia samé....a rozpráva??? :wink: :wink: :wink: je silná bojovníčka? spomínala si, ak sa nemýlim, že máš ešte jedno dieťa, či???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: reakcie okolia

od melindi » Pia Sep 05, 2014 8:16 am

Už vie asi desať slov. Všetko rozumie. Keď počúva hudbu, ihneď tancuje. Mám len jedno dievčatko. Ti máš dve chlapy? Oni kedy začali chodiť, rozpávať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: reakcie okolia

od Jajus345 » Pia Sep 05, 2014 8:19 am

moja zlatučká :P :P :P ja mám dvoch chlapov...oni začali chodiť, keď mali 11 mesiacov a od roka vedeli rozprávať....ty poberáš teraz len materskú??? keď ti bude mať malá 3 rôčky....nevybavíš si na ňu opatrovateľské + predĺžená materská? veď ona ti potrebuje 24 hodinovú starostlivosť, či???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: reakcie okolia

od melindi » Str Sep 10, 2014 4:23 am

Teraz dostanem len 226 euro mesačne. Tu predľženu materskú som sa chcela vybaviť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť