Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - aký je váš najoblubenjší parfum ??? poradte :D

od andreasch » Pia Apr 30, 2010 11:55 pm

Veronici prepač,neda mi nereagovat.Len pre informaciu "sklady" v Budapešti je jeden obrovsky činsky trh kde kupiš všetko.A vonavky tam chodi kupovat dooost "podnikavych"slovakov a nezistiš že nemaš original. :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv Sep 18, 2008 3:26 pm

od veronci89 » Sob Máj 01, 2010 12:19 am

otrida11 píše:
veronci89 píše:
edita22 píše:ja neviem odolat Versace Versense alebo BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE,su to prijemne a nevtierave vone


jj su krásne , len rýchlo vyprchaju

v parfumerii som skusala kenzo jungle elephant , nieje to neviem aká krásna vona , ale neuveríte su tomu 2 týzdne a na mojej mikine ju stále dost cítit , tomu hovorím sila.


KENZO - JUNGLE ELEFANT :arrow: NEMA CHYBU. JA JU ZBOZNUJEM. :!: POUZIVAM JU OD JARI DO JESENE. RANO JEDNU STREKNES, ANI VECER NEZMYJES. :lol: :lol: :lol: A NESTRETNEM CLOVEKA, KTORY BY NEPODOTKOL, ZE CO JE TO ZA NESKUTOCNU VONU. ALE HLAVNE MNE VELMI VYHOVUJE. TRAPIM SA LEN V LETE, LEBO VTEDY HO POUZIVAT JE NONSENS. :( :( :( V LETE SKOR TAKE NIECO AKO - LAURA BIAGOTTI, NAPR. SOTTO VOCE. :wink: TIEZ MNAM. :wink: :wink: :wink:



tá elephant je dobrá az tak po pár hodinách. lebo prvé dve hodiny mi dost smrdela, bola strašne silná. to že mi vonia som zistila az na druhý den ked ju bolo cítit este aj na mojom paplone a to som mala fakt len jeden strek na zápastie. ma uplne dostala :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od veronci89 » Sob Máj 01, 2010 12:28 am

andreasch píše:Veronici prepač,neda mi nereagovat.Len pre informaciu "sklady" v Budapešti je jeden obrovsky činsky trh kde kupiš všetko.A vonavky tam chodi kupovat dooost "podnikavych"slovakov a nezistiš že nemaš original. :lol: :lol: :lol:


no ja som mala odtial uz min. 100 vku parfumov a nikdy som na fejk nenatrafila. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 317
Registrovaný: Ned Apr 13, 2008 12:00 am

od inguli » Sob Máj 01, 2010 8:33 am

veronci89 píše:
andreasch píše:Veronici prepač,neda mi nereagovat.Len pre informaciu "sklady" v Budapešti je jeden obrovsky činsky trh kde kupiš všetko.A vonavky tam chodi kupovat dooost "podnikavych"slovakov a nezistiš že nemaš original. :lol: :lol: :lol:


no ja som mala odtial uz min. 100 vku parfumov a nikdy som na fejk nenatrafila. :wink:

ano aj ja som odtial mala ruzovu puma parfum brat tam chodi castejsie a tak mi kupil on tam kupuje vzdy pre seba za super ceny\
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2132
Registrovaný: Uto Sep 09, 2008 9:56 pm

od otrida11 » Sob Máj 01, 2010 8:57 am

veronci89 píše:
otrida11 píše:
veronci89 píše:
edita22 píše:ja neviem odolat Versace Versense alebo BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE,su to prijemne a nevtierave vone


jj su krásne , len rýchlo vyprchaju

v parfumerii som skusala kenzo jungle elephant , nieje to neviem aká krásna vona , ale neuveríte su tomu 2 týzdne a na mojej mikine ju stále dost cítit , tomu hovorím sila.


KENZO - JUNGLE ELEFANT :arrow: NEMA CHYBU. JA JU ZBOZNUJEM. :!: POUZIVAM JU OD JARI DO JESENE. RANO JEDNU STREKNES, ANI VECER NEZMYJES. :lol: :lol: :lol: A NESTRETNEM CLOVEKA, KTORY BY NEPODOTKOL, ZE CO JE TO ZA NESKUTOCNU VONU. ALE HLAVNE MNE VELMI VYHOVUJE. TRAPIM SA LEN V LETE, LEBO VTEDY HO POUZIVAT JE NONSENS. :( :( :( V LETE SKOR TAKE NIECO AKO - LAURA BIAGOTTI, NAPR. SOTTO VOCE. :wink: TIEZ MNAM. :wink: :wink: :wink:



tá elephant je dobrá az tak po pár hodinách. lebo prvé dve hodiny mi dost smrdela, bola strašne silná. to že mi vonia som zistila az na druhý den ked ju bolo cítit este aj na mojom paplone a to som mala fakt len jeden strek na zápastie. ma uplne dostala :D


PARDON. NIE OD JARI DO JESENE. ALE OD JESENE DO JARI. TEDA KED NIE JE TAK TEPLO. LEBO TYM BY BOLO DOSLOVA OBTAZOVANE OKOLIE. :wink: :oops: :wink: :oops: :wink: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 427
Registrovaný: Ned Dec 16, 2007 1:00 am

Re: aký je váš najoblubenjší parfum ??? poradte :D

od elis950 » Štv Sep 11, 2014 10:57 am

DKNY jablcko :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: aký je váš najoblubenjší parfum ??? poradte :D

od keilayh » Štv Sep 11, 2014 12:47 pm

ja mam tri :D ale tak už by som chcela vyskušať aj nejaky iny. Len je to trochu zložite, keď v parfumerkach to už pri vstupe voni a hneď som nafetovaná :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť