Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôrod?

V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôrod?

od LenocQa » Str Sep 03, 2014 9:10 pm

:)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Sep 03, 2014 9:04 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od keilayh » Str Sep 03, 2014 9:30 pm

ja 34tt akutna sekcia :? ale tak všetko bolo v poriadku až na nizku vahu, no už je to dávno, maly všetko velmi rychlo dohnal, a dnes je už z neho velky nepodareny chlap :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 9:43 pm

ahoj 1 syna 36 týždni a druhého 38 týždni....obidvoch som porodila normále...prvý mal 4,5 kg a druhý 5 kg...valibuci....ťažké pôrody....ale už si skoro ani nepamätám lebo starší bude mať 9 a mladší 5 :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od LenocQa » Sob Sep 06, 2014 11:30 pm

no ja som teraz 38 tt a doky mi povedal ze aby som to kazdu chvilu cakala.... ale tak ty si mala velke deti naozaj a to si mala obidva normalne porody??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Sep 03, 2014 9:04 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 10:54 am

vážne som mala obidva pôrody prírodnou cestou....nechali ma vytrápiť sa do poslednej chvíle :x :x :x :x už to mam za sebou, tak len dúfam že viac už nebude :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od LenocQa » Ned Sep 07, 2014 12:59 pm

fuuu tak to je obdivuhodne ale tak to ta museli aj nastrihnut ci nie???lebo ja sa hlavne toho bojim ze to bude boliet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Sep 03, 2014 9:04 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od Jajus345 » Ned Sep 07, 2014 1:04 pm

no jasné, pri prvom áno a pri druhom ani neviem.... :lol: :lol: :lol: :lol: vôbec som nevedel, kedy ma nastrihli lebo pri kontrakciách ani nepostrehneš :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od LenocQa » Sob Sep 13, 2014 9:11 pm

dufam ze mas pravdu lebo fakt sa toho bojim aj ked budem mat Epi tak ze to budem citit....a bude to boliet
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 15
Registrovaný: Str Sep 03, 2014 9:04 pm

Re: V ktorom mesiaci tehotenstva ste porodili a aký bol pôro

od Janka81 » Sob Sep 13, 2014 10:12 pm

LenocQa píše:dufam ze mas pravdu lebo fakt sa toho bojim aj ked budem mat Epi tak ze to budem citit....a bude to boliet



Fakt nebudeš :wink: mňa tiež strihali a neviem o tom :) :wink: a ked už malý išiel von,len som cítila taký silný tlak,ale pohoda :wink: :wink: :wink: To pred podaním Epi som myslela,že ma šlak trafí a do pár minúť úplný veget..ja by som už bez Epi ani nešla..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť