Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - liposukcia

liposukcia

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 7:24 am

Ahojte, ktorá z vás už uvažovala o liposukcii?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: liposukcia

od keilayh » Ned Sep 14, 2014 10:59 am

Je zbytočne isť na lipo, ak dotyčná nezmení celkovo životosprávu a nezačlení aj cvičenie. Vela ludi to ma tak zafixované, dám si odsať tuk a budeme štíhli. Ibaže ono to tak nieje.
Pokiaľ sa človek nezačne hýbať, a bude sa nezdravo stravovať, ten tuk sa tam velmi rýchlo vráti. :? Alebo ak sa nevráti na to konkrétne miesto, tak sa začne ukladať hneď vedľa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: liposukcia

od Jajus345 » Ned Sep 14, 2014 3:54 pm

Ak by si mala problém s bruchom šla by si na lipo? Mam švagrinú,ktorá podstupila Lipo slim....lebo s bruchom mala veľký problém...a teraz je spokojna....podľa mna sú to zbytočne vyhodene peniaze a 850 eur si viem predstaviť využiť niekde inde...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť