Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Očkovanie - Povinné a nepovinné očkovanie

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Ned Sep 14, 2014 1:57 pm

Zatiaľ dostane len Vigantol. V stredu musím isť do lekárne. Musím jej kúpiť vitaminy. U nás celý týždeň prší.
Ani von neviem s nou isť. Inak aj ja som dávala pre seba očkovanie proti chrípku dva krát. Bolo pred 6 rokmi zadarmo. Musím opýtať aj od lekára. On čo odporúča.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Ned Sep 14, 2014 7:34 pm

melindi píše:Zatiaľ dostane len Vigantol. V stredu musím isť do lekárne. Musím jej kúpiť vitaminy. U nás celý týždeň prší.
Ani von neviem s nou isť. Inak aj ja som dávala pre seba očkovanie proti chrípku dva krát. Bolo pred 6 rokmi zadarmo. Musím opýtať aj od lekára. On čo odporúča.



Vigantol je fajn..ten sa dáva všetkým deťom cca do 2 rokov,no ja ho sebe i malému bežne vždy na jeseň "naordinujem" :) Okrem iného je fajn aj na imunitu samozrejme :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od LadySS » Ned Sep 14, 2014 9:09 pm

ja osobne nepovinne očkovanie nejako nepodporujem. jasné že ak má slabšiu imunitu tak to môže bať užitočné ale ja som skôr za takú vitamínovú antioxidačnú prevenciu a podporu imunity. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 241
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:30 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Pon Sep 15, 2014 5:13 am

Lekárka odporučila probiotikum Nutrilon B.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Pon Sep 15, 2014 10:15 am

melindi píše:Lekárka odporučila probiotikum Nutrilon B.


Podstatné je,aby nejaké malinká užívala a určite jej to stav zlepší :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Pon Sep 15, 2014 12:02 pm

Tvoj syn po očkovani zvykol mat horučku?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Pon Sep 15, 2014 1:00 pm

melindi píše:Tvoj syn po očkovani zvykol mat horučku?



Iba po niektorom..ale je to bežný jav--Treba na nohu,či ruku dávať potom studené obklady a podať Nurofen :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Uto Sep 16, 2014 7:39 am

Dúfam, že teraz nebudeme mať nič. Priateľkina dcéra mala horúčku, oni museli isť aj na pohotovosť.
Počula som si, že keď sú deti chorý nemôžu dostať tie povinné očkovanie. Je to pravda?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Uto Sep 16, 2014 11:29 am

melindi píše:Dúfam, že teraz nebudeme mať nič. Priateľkina dcéra mala horúčku, oni museli isť aj na pohotovosť.
Počula som si, že keď sú deti chorý nemôžu dostať tie povinné očkovanie. Je to pravda?



Samozrejme..ak je malinká hoci len prechladnutá,očkovanie musíš odložiť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Uto Sep 16, 2014 6:17 pm

Aké nežiadúce účinky malo ešte vaše dieťa po očkovaní?
Sestra mi hovorila, že susedkina dcéra zomrela po očkovaní. Po 1.davke Hexy+Synflorix+Rotarix - na 2.den teploty 39,5 stupov,a na 3.den smrt. Do osudneho očkovania bolo jedno krasne zdrave usmievave babätko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Uto Sep 16, 2014 6:30 pm

melindi píše:Aké nežiadúce účinky malo ešte vaše dieťa po očkovaní?
Sestra mi hovorila, že susedkina dcéra zomrela po očkovaní. Po 1.davke Hexy+Synflorix+Rotarix - na 2.den teploty 39,5 stupov,a na 3.den smrt. Do osudneho očkovania bolo jedno krasne zdrave usmievave babätko.



Tomu sa mi nechce veriť.... :roll: Jedine,že bola aj inak chorá,o čom rodičia ,ani lekár nevedeli..ak je to pravda,tak veľké nešťastie :( Môj malý nič nemal,len ako som písala,malý opuch a zvýšená teplota :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Str Sep 17, 2014 5:52 am

Čo mi hrozí ak odmietnem očkovanie?
Moja priateľka v októbri bude rodiť. Ona chce odmietnuť všetky očkovania pre deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Štv Sep 18, 2014 5:29 pm

melindi píše:Čo mi hrozí ak odmietnem očkovanie?

Fúha,ja Ti ani neviem :roll: :wink: Tuším nejaká pokuta,možno nejaké opletačky..ale určite by som tie základné povinné očkovania neodmietla :wink:

melindi píše:Moja priateľka v októbri bude rodiť. Ona chce odmietnuť všetky očkovania pre deti.

Nerobí dobre,,koľko má rokov??
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od melindi » Ned Sep 21, 2014 8:16 am

Ona má 35 rokov. Jeho sestra je lekárka v Nemecku. Ona jej odporučila, aby odmietla všetky očkovanie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Povinné a nepovinné očkovanie

od Janka81 » Ned Sep 21, 2014 12:19 pm

melindi píše:Ona má 35 rokov. Jeho sestra je lekárka v Nemecku. Ona jej odporučila, aby odmietla všetky očkovanie.



Tak to už nie je nejaká mladučká a neskúsená..no neviem,či robí dobre,pretože dosť riskuje..tie vakcíny mali a majú svoj význam..ved mnoho z tých chorôb,ktoré sa teraz očkujú, v minulosti zabíjalo :o :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť