Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Batoľa 1 až 3 roky - Horúčky bez zjavnej príčiny

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Uto Sep 16, 2014 12:48 pm

Ona ma 15 mesiacov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Uto Sep 16, 2014 12:53 pm

melindi píše:Ona ma 15 mesiacov.


Aha, no tak to by som ráno a večer dávala pančušky, dni sú teplé, ale tie rána istotne nie ... my máme 25, tak to je iné trochu.
Inak sme v sobotu dobrali atb a od včera máme soplík ... nerozumiem ja už ničomu :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Uto Sep 16, 2014 1:33 pm

Čo sa stalo? Boli ste na pohotovost? Mi zajtra ideme k lekarovi.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Uto Sep 16, 2014 2:15 pm

melindi píše:Čo sa stalo? Boli ste na pohotovost? Mi zajtra ideme k lekarovi.


nieee, veď so soplom nemôžem ísť na pohotovosť :) ja neviem, čo sa stalo, proste má sople ... ja neviem ,či nemá žiadnu imunitu alebo čo ... to posledné 4 mesiace sa toto s nami ťahá, predtým jej nič nebolo ...

zajtra daj vedieť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Uto Nov 11, 2014 3:45 pm

melindi píše:Čo sa stalo? Boli ste na pohotovost? Mi zajtra ideme k lekarovi.


Ako vám dopadli tie odborné vyšetrenia?
My sme odvtedy tie horúčky nemali chvalabohu ... dokonca bola malá 1.krát celkom normálne chorá ... že sopeľ, kašel a teplota okolo 38, ona doteraz nikdy takto normálne chorá nebola, vždy len tie horúčky .. Tak som sapotešila, že hádam to už prestalo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Pia Nov 14, 2014 9:14 am

Ešte chodíme s ňou lekárovi. Teraz chystáme k imunulogovi. Stále máme niečo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Pia Nov 14, 2014 9:29 pm

melindi píše:Ešte chodíme s ňou lekárovi. Teraz chystáme k imunulogovi. Stále máme niečo.


Och, to ma mrzí ... aj býva chorá stále? Aj tie horúčky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od melindi » Ned Nov 16, 2014 9:54 am

Áno. Teraz dostala už druhý ten vírus ruka, noha, ústa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od mimi3610 » Ned Nov 16, 2014 8:40 pm

Ahoj, ja som si s mojim malým prežila svoje, raz bol hospitalizovaný keď mal 3 roky a druhý krát keď mal 6, teraz má diagnózu porucha imunity, ale môj názor je, teraz, keď mám viac informácií a keď si to dávam dokopy, že to má z očkovania, len sa to ťažko preukazuje. problémy môžu nastať 3 deň, alebo aj 18 deň po očkovaní. Malý prežil 4 týždne v nemocnici 1 mes. doma so zápalom pľúc čo nebolo dostatočné pre hospitalizáciu, kedy sa mu vracali teploty 40 a nezistilo sa z čoho, prajem všetko dobré
Mimi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Nov 05, 2010 11:58 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Str Nov 19, 2014 2:37 pm

melindi píše:Áno. Teraz dostala už druhý ten vírus ruka, noha, ústa.


tak snáď ten imunológ pomôže ... veď to už neni možné!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Str Nov 19, 2014 2:39 pm

mimi3610 píše:Ahoj, ja som si s mojim malým prežila svoje, raz bol hospitalizovaný keď mal 3 roky a druhý krát keď mal 6, teraz má diagnózu porucha imunity, ale môj názor je, teraz, keď mám viac informácií a keď si to dávam dokopy, že to má z očkovania, len sa to ťažko preukazuje. problémy môžu nastať 3 deň, alebo aj 18 deň po očkovaní. Malý prežil 4 týždne v nemocnici 1 mes. doma so zápalom pľúc čo nebolo dostatočné pre hospitalizáciu, kedy sa mu vracali teploty 40 a nezistilo sa z čoho, prajem všetko dobré
Mimi


Vieš, že aj mňa to už napadlo, že či to neni z očkovania? Lebo prvýkrát sa jej tie horúčky zjavili asi 3 týždne po očkovaní ... samozrejme doktorka ma presviedčala, že neni možné, ale ak v tomto ich počúvať nebudem, však áno ... A teraz už ste ok?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od mimi3610 » Str Nov 19, 2014 10:57 pm

Ahoj, momentálne sa chvála Bohu horúčky nevrátili v takej intenzite a rozsahu, ale máme zlé imunologické testy, syn je stále imunizovaný. Počula som prednášku od jednej vedkyne a váženej profesorky, kde skúmali syndróm náhleho úmrtia dojčiat. Dali detičkám prístroje, ktoré alarmujú, keby bábätko prestalo dýchať. Celkom náhodou na to prišli, že čo mali spoločné bábätká, ktoré mali problémy a to bolo očkovanie. Z tadiaľ viem , že tam pani profesorka ukazovala graf, ako reaguje organizmus na očkovaciu látku a zistili, že sa správa ako keď je človek otrávený, kedy je kritický tretí a 18ty deň. Dnes je veľa doktorov pre ale aj proti očkovaniu,no hlavne môžu byť očkované len zdravé deti, na čo sa veľmi neprihliada, ale ako kto.Treba si prečítať aj riziká očkovania, ale aj prednosti a spraviť si vlastný názor, prajem pekný večer
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pia Nov 05, 2010 11:58 pm

Re: Horúčky bez zjavnej príčiny

od Tasija » Štv Nov 20, 2014 10:51 pm

mimi3610 píše:Ahoj, momentálne sa chvála Bohu horúčky nevrátili v takej intenzite a rozsahu, ale máme zlé imunologické testy, syn je stále imunizovaný. Počula som prednášku od jednej vedkyne a váženej profesorky, kde skúmali syndróm náhleho úmrtia dojčiat. Dali detičkám prístroje, ktoré alarmujú, keby bábätko prestalo dýchať. Celkom náhodou na to prišli, že čo mali spoločné bábätká, ktoré mali problémy a to bolo očkovanie. Z tadiaľ viem , že tam pani profesorka ukazovala graf, ako reaguje organizmus na očkovaciu látku a zistili, že sa správa ako keď je človek otrávený, kedy je kritický tretí a 18ty deň. Dnes je veľa doktorov pre ale aj proti očkovaniu,no hlavne môžu byť očkované len zdravé deti, na čo sa veľmi neprihliada, ale ako kto.Treba si prečítať aj riziká očkovania, ale aj prednosti a spraviť si vlastný názor, prajem pekný večer


To je veľmi zaujímavé že tretí a osemnásty deň ... mne doktorka tvrdila, že 3 dni od očkovania môžeme očakávať horúčky atď ... Áno, ono je ťažko sa v tom vyznať a vziať na seba tú zodpovednosť, či dať, či nedať očkovať ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť