Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Hobby a zábava - Farma

Farma

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 1:05 pm

pozerávate v tv farmu? :D čo si myslíte o tejto reality shov? išli by ste tam?
Ja som prve časti, myslim uplne začiatky farmy pozerávala pravidelne, bol to taký oddych. Teraz nove časti som videla asi jednu alebo dve, dávaju to neskoro a priznam sa kolkokrat nevydržim byť tak dlho hore, zvlášť keď dávaju pred tym nejaky pre mňa nezaujimavy serial :roll:

A nešla by som tam ani za svet :lol: keby tam bola aspoň kúpelka tak možno ano, ale takto si vôbec neviem predstaviť fungovať tam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 2:53 pm

ahoj, tak toto by bolo pod moju úroveň...veď by som sa hanbila ukázať ľuďom na oči :x :x :x :x :x to ich chovanie, niekedy sa divím, že niečo také vysiela taká tv ako Markíza...podľa mňa je to len kvôli sledovanosti :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Farma

od keilayh » Uto Sep 09, 2014 5:21 pm

Jajus345 píše:ahoj, tak toto by bolo pod moju úroveň...veď by som sa hanbila ukázať ľuďom na oči :x :x :x :x :x to ich chovanie, niekedy sa divím, že niečo také vysiela taká tv ako Markíza...podľa mňa je to len kvôli sledovanosti :!: :!: :!:


tak to je jasne, že ide o sledovanosť, ale zas keby to nikoho nezaujimalo, nikto by to nepozeral a tym padom by ďalšie diely nerobili. Takže počítam, že to má sledovanosť veľkú. Ľudia sa na tom bavia, ako sa tam hádajú a aké rozbroje tam robia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od Jajus345 » Uto Sep 09, 2014 6:29 pm

Neviem,ci to ma az taku veľkú sledovanosť,možno tie 3 série co už boli mali....ale teraz to chodi v inom case ako predtým....ja osobne to nepozeram,to je hanba národa...ty to sleduješ?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Farma

od keilayh » Str Sep 17, 2014 10:34 am

Včera som kusok videla. :lol: :lol: :lol: no nádherný chodník vyrobili, mam dosť :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od Jajus345 » Str Sep 17, 2014 10:40 am

čo si myslíš o vzťahu tých dvoch 19 ročných???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Farma

od keilayh » Str Sep 17, 2014 10:51 am

Jajus345 píše:čo si myslíš o vzťahu tých dvoch 19 ročných???? :lol: :lol: :lol: :lol:


Neviem o ničom, čo sa tam deje? kto s kym? Nepozerávam to pravidelne, lebo je to neskôr.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od Jajus345 » Str Sep 17, 2014 10:52 am

ja pozerám len ukážky a pikošky čítam na topkách......nesledujem to...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Farma

od keilayh » Sob Okt 11, 2014 3:31 pm

Tak sa mi to akosi zvrtlo a začala som farmu pozerať pravidelne :lol: :lol: :lol:
No po včerajšom diely mám pocit, že to je cele dopredu naplanovane - rozhodnute ako to skončí. Nemáte ten pocit?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od Jajus345 » Sob Okt 11, 2014 4:12 pm

No včerajší diel som si pozrela aj ja,veď to je hrozné ako sa tam zeru...same intrigy...postrehla som,ze im zobrali ovce...no mam pocit,ze ti čo mali vystúpiť dopredu uz asi dobojovali...Jano rozhodne...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Farma

od keilayh » Ned Okt 12, 2014 12:05 pm

Jajus345 píše:No včerajší diel som si pozrela aj ja,veď to je hrozné ako sa tam zeru...same intrigy...postrehla som,ze im zobrali ovce...no mam pocit,ze ti čo mali vystúpiť dopredu uz asi dobojovali...Jano rozhodne...


Nie neodídu všetci, potom ako ukazovali ďalšie ukážky Jana tam bola a chýbal Patrik. Čiže podla mňa vyhodí jeho. Inak aj cely suboj mi prišiel taky zvlaštny, akoby Jana vedela, že nemusí bojovať lebo aj tak tam ostane. :shock: No dohovie ako to tam funguje.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od vladkaPD » Ned Okt 12, 2014 7:58 pm

ale jasne ze to je dopredu dohodnute. pamatam si jednu reality to boli kdesi ako na dovolenke a ta co to vyhrala, ju vyhodili 2x a aj ju 2x vratili. cize to muselo byt dopredu dohodnute, asi sa prespala :lol: a ked ju vyhodili museli to nejako urobit ked to mala vyhrat ze ano. a vsetko je urcite robene rovnako. musia to zamotavat aby to bolo akoze zaujimave :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Farma

od keilayh » Sob Nov 01, 2014 1:15 pm

Ja som velice zvedavá kto to vyhrá, no dúfam že nie Miriam. Tá už mi tak vadí :x ako mi bola na začiatku sympatická, tak mi je už nesympatická. Ale ako si všímam, aj ony su tam na tom rovnako :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Farma

od vladkaPD » Sob Nov 01, 2014 11:37 pm

keilayh píše:Ja som velice zvedavá kto to vyhrá, no dúfam že nie Miriam. Tá už mi tak vadí :x ako mi bola na začiatku sympatická, tak mi je už nesympatická. Ale ako si všímam, aj ony su tam na tom rovnako :roll:


mas tam miru naspat tesis sa? :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Farma

od keilayh » Ned Nov 02, 2014 12:51 pm

vladkaPD píše: mas tam miru naspat tesis sa? :lol: :lol: :lol:


Som nadšená :cry: :cry: :cry:
Viem, že to je iba hra, ale tak príde mi to také odveci, keď si ona urobí kamarátky a hovori ake su super, ako sa maju radi a bla bla a nakoniec si ju zoberie do duelu a vyhodí ju. Toto iste s Iris bolo aj s tou Aničkou. A tam to bolo ešte divnejšie, lebo Anička ju vtedy ani neurčila ako duelantku a predsa si ju zobrala.
Je to ubohé, mala by si brať seberovnu a nie mlade chude-lahke baby. :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť