Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - vestenie

vestenie

od Jajus345 » Uto Sep 16, 2014 9:30 pm

Ahojte baby,máte najaku skúsenosť s vestenim? Bola ste uz niektorá u vestici? Ja som bola raz u jednej baby ani neviem,ci to bola veštica...mala som dost veľký problém s rukami...z ničoho nic mi velmi opuchli a u robili sa mi na nich strašne veľké pluzgiere...ktoré velmi mokvali...kamarátka mi dala kontakt na jednu babu,ked som k nej prišla robila mi nieco s lyzicami,vodou a cervenou nitkou....ked to dokoncila...povedala mi,ze som mala porobene ci čo a od koho to bolo,aby som si dávala pozor...a ze do 2 týždňoch sa mi ruky upravia...aj tak bolo....vaša skúsenosť???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od keilayh » Str Sep 17, 2014 10:22 am

Povedala by som, že toto asi veštica nebola, zrejme si mala len nejaku alergiu ktorá časom ustúpila :D
Hovorila ti aj niečo ine? Čo by sa splnilo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vestenie

od Jajus345 » Str Sep 17, 2014 10:38 am

alergia to nebola...lebo už žiadne lieky ani maste nezaberali....povedala mi akurát to, že si mám dávať pozor na určitých ľudí...konkrétne mená...lebo do roka budem mať s nimi problém...a aj tak bolo...ty máš nejakú skúsenosť???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od keilayh » Str Sep 17, 2014 8:04 pm

Jajus345 píše:alergia to nebola...lebo už žiadne lieky ani maste nezaberali....povedala mi akurát to, že si mám dávať pozor na určitých ľudí...konkrétne mená...lebo do roka budem mať s nimi problém...a aj tak bolo...ty máš nejakú skúsenosť???


nie nemám, aj ma to láka aj to nejako nechcem podstúpiť
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vestenie

od Jajus345 » Str Sep 17, 2014 8:48 pm

Ja by som možno aj isla...nikdy nezabudnem ako som bola so sestrou na dovolenke,oproti nám išla jedna ciganka,ktorá predpovedala sestre,ze bude mať chlapca,ktorý bude chorý a naozaj tak bolo....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od terez254 » Štv Sep 18, 2014 12:14 pm

Ja som u vestici nebola,ale raz si jedna ku mne sadla v parku na lavicke. Hovorila mi,ze mam v sebe velky dar,ze muz do ktoreho som bola pred tym zalubena nie je ten pravy,ale tento, co je prave v mojom zivote, opisala ho ako modrookeho blondiaka, je ten spravny a do troch mesiacoch sa za neho vydam. Mala som vtedy asi 16 rokov, nic z toho sa nesplnilo :D :D :D
ale pobavila som sa na tom dobre :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: vestenie

od Jajus345 » Štv Sep 18, 2014 1:05 pm

no tak to si ma fakt pobavila....ja som bola raz lebo som mala problém s rukami...ale tá čo mi povedala, sa aj splnilo...aj so sestrou sme boli na dovolenke...tiež tam bola taká cigánka a sestre predpovedala podľa ruky jej vyveštila, pozerala jej do dlani, že do dvoch rokov bude mať 2 deti chlapca a dievča...a splnilo sa...mne povedala, že budem mať ešte dievčatko tak čakám :lol: :lol: :lol: :lol: doteraz nič :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od terez254 » Štv Sep 18, 2014 3:33 pm

Sama neviem ci verim na vestenie, ale myslim si,ze velmi male percento ludi ma tu schopnost, ale len ciastocnu. Uplne vsetko sa vyvestit neda.
Poculi ste o vesteni z prstena? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: vestenie

od Jajus345 » Štv Sep 18, 2014 5:03 pm

Nie este som nepocula...ty ano? Tak z kavy,z kariet...to beriem ale z prsteňa? Co si myslíš o tom,ze naše meno a dátum narodenia vplyvaju na náš osud?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od keilayh » Štv Sep 18, 2014 8:16 pm

terez254 píše:Sama neviem ci verim na vestenie, ale myslim si,ze velmi male percento ludi ma tu schopnost, ale len ciastocnu. Uplne vsetko sa vyvestit neda.
Poculi ste o vesteni z prstena? :)


Mysliš to, kde sa da prsteň na šnurku a veštia sa deti? :D to sme skušali, vyšlo mi prve chlapec a druhe dievča. Na to dievča už par rokov čakam :lol: :lol: :lol: dúfam, že sa aj dočkám :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vestenie

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 9:54 am

Presne to myslim snurku a prsten, ale zevraj sa da tym vyvestit aj svadba.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: vestenie

od Jajus345 » Pia Sep 19, 2014 9:56 am

o tom som ešte ani nepočula, máš s tým nejakú skúsenosť alebo tvoji priatelia??? poznám viac metód...mám jednu známu, ktorej sa väčšinou sny plnia...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 12:30 pm

Mne sa niektoré sny tiež plnia.
Manželstvo si vyvešťíš tak,že si navlečieš prsteň na vlas alebo nitku, dáš si pred seba pohár, ktorý je do polovice naplnený vodou. Nad tú vodu dáš prsteň a počítaš koľkokrát sa ti prsteň buchne o pohár a výsledné číslo je vek,v ktorom sa vydáš. ale môže to znamenať aj vek, keď budeš mať prvé dieťa alebo podobne. Či to je skutočne pravda neviem. :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: vestenie

od Jajus345 » Pia Sep 19, 2014 12:35 pm

no tak pre mňa to už je dosť neskoro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja už som vydatá aj deti mám :lol: :lol: :lol: :lol: asi si dám vyveštiť kedy zbohatnem....
Viem co je vestenie...skusila som to raz,ale bola to skôr baba,ktorá mi pomohla...ale akosi neviem,ci tomu vôbec verim....viem že aj v telke je taký program,kde vestia Ezo tv ci ako sa to vola...poznas to?tam volaju ľudia a ten veštec co tam je ich ocistuje ci čo...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od terez254 » Sob Sep 20, 2014 9:15 am

vesteniu z televizie vobec neverim..podla mna je to podvod
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť