Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Súťaže

Súťaže

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 12:56 pm

Vyhrali ste už niečo v nejakej súťaži? Ja áno...raz náhodne som prechádzala netom....na stránke wanda.sk je kopec súťaži...veľmi sa mi páčili knihy pre deti...a len tak v duchu som si pomyslela, že kniha o ktorú sa súťažilo by sa hodila pre môjho staršieho syna :lol: :lol: :lol: asi po 2 týždňoch som sa náhodne išla mrknúť na stránku...skoro som na ňu aj zabudla, a potom mi až sánka spadla, keď som tam uvidela moje meno.... :lol: :lol: :lol: zapájam sa do rôznych súťaži...ako ste na tom vy? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od gombicka1 » Str Sep 03, 2014 1:14 pm

my sem tam posleme ale skor ked su take sutaze ze sa posielaju bud obaly z cokolad, alebo co si pamatam tak nejeke vicka od jagurtov ci co to. no ale nikdy sme zatial nevyhrali. ale tak nejako to ani necakam, lebo viem jakkolke sutaze bezia, ze vyhorcovia su po znamostiach ze ano?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Súťaže

od Jajus345 » Str Sep 03, 2014 1:43 pm

nie...žiaľ v žiadnej súťaži nemám známosti....nikdy nič si nevyhrala? :( :( :( minulého roka sme boli na plese, vyhrali sme 1. cenu prasa...to som myslela, že ma porazí.....aj ja som posielala obaly s activie....tam sa mi nepodarilo nič vyhrať, ale zato sa mi podarilo s ňou schudnúť :lol: :lol: :lol: ale nie, tak ma preháňalo, že nikdy viac activia :shock: :shock: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od gombicka1 » Sob Sep 06, 2014 11:48 am

Jajus345 píše:nie...žiaľ v žiadnej súťaži nemám známosti....nikdy nič si nevyhrala? :( :( :( minulého roka sme boli na plese, vyhrali sme 1. cenu prasa...to som myslela, že ma porazí.....aj ja som posielala obaly s activie....tam sa mi nepodarilo nič vyhrať, ale zato sa mi podarilo s ňou schudnúť :lol: :lol: :lol: ale nie, tak ma preháňalo, že nikdy viac activia :shock: :shock: :shock:


ale ved nepisem ze ty mas znamosti, ale viem ze to tak velakrat funguje. nevyhrala som veru nic, ale tak nejako to ani neriesim. Vacsinou sa uz ani nezapajam, nema to zmysel. Maximalne kupim nejaky los, tam vyhram 50 centov sem-tam :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Súťaže

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 11:54 am

ja som si myslela, že do súťaži sa nemôžu zapajať rodinný príslušníci, aspoň to tak píšu vo viacerých podmienkach :oops: :oops: :oops: :oops: najnovšie som sa zapojila do súťaži LM...len je to podľa mňa pre tých, čo veľa fajčia...lebo musíš tam vkladať veľa kódov, vyberieš si cenu o ktorú chceš súťažiť....ty fajčíš? nepočula si o tejto súťaži? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od Janka81 » Sob Sep 06, 2014 12:54 pm

Ja si len občas nejaký žreb kúpim,či podám LOTO,,nechce sa mi žiadne obaly ,či niečo iné niekam posielať :roll: Väčšina súťaží je príliš prácna a figa borová z toho.. :roll: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Súťaže

od Jajus345 » Sob Sep 06, 2014 1:00 pm

ja tiež neposielam obaly....ale väčšinou súťažím na wanda.sk, tam sú vcelku dobré súťaže a aj ceny.... :P :P :P najnovšie hrám s LM kami, lenže veľa nefajčím, tak nič z toho lebo aj súťaž skončí, dokedy ja nazbieram nejaké kódy :lol: :lol: :lol: len hrá sa tam o dobré ceny
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od melindi » Str Sep 10, 2014 5:31 am

Ja som vyhrala minulý týždeň vitamín LadeeVita na internetovom súťaži.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Súťaže

od Jajus345 » Str Sep 10, 2014 8:02 am

a čo sú to za vitamíny? ja mám tiež skúsenosť so súťažami asi pred 2 mesiacmi som vyhrala knižky pre deti...a máš skúsenosť alebo vyhrala si už aj nejaké peniaze??? :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od melindi » Str Sep 10, 2014 8:17 am

Tehotenské vitaminy :lol: Darujem niekomu. Peniaze ešte nie. Inak priateľ hrá každý týždeň lotto. Desať tisic eur mi stačilo. Na internete su take stranky, musiš odpovesat na jednu otazku, a mozes vyhrat darceky. Pres desiatymi rokmi som vyhrala cd Dr.Alban. :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Súťaže

od Jajus345 » Str Sep 10, 2014 8:52 am

tehotenské vitamíny? :lol: :lol: :lol: využiješ pri druhom dieťati :lol: :lol: :lol: toľko ste vyhrali? tak tomu sa vraví šťastie, ja som zatiaľ nič nevyhrala finančne....len na žreboch 10 korún :lol: :lol: :lol: ale zato mám asi šťastie v láske :lol: :lol: :lol:
ja som vyhrala len raz, tiež náhodne knižky...teraz som sa zapojila do súťaže, čo je na JOJ-ke, ale to by muselo na mňa fakt veľké šťastie sadnúť, aby som vyhrala no možno z motyky vystrelí :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od melindi » Uto Sep 16, 2014 7:29 am

Do Národnej bločkovej loterie si zapojila? Posielam cez internet DKP bločku. Každý druhý týžden je losovanie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Súťaže

od Jajus345 » Str Sep 17, 2014 8:02 am

nie do tejto súťaže som sa nezapojila, ani neviem ako funguje a aké sú podmienky...
ja som mala na mysli JOJ letná súťaž....chodia sms, treba posielať späť a potom je žrebovanie....chodilo to tuším aj v zime....môj manžel napr. posiela na súťaž do Rádia Expres, tiež sa tam hrá o finančnú hotovosť.... :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Súťaže

od melindi » Štv Sep 18, 2014 7:20 am

Koľko stojí jeden sms?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Súťaže

od Jajus345 » Štv Sep 18, 2014 7:42 am

ako kedy väčšinou jedna sms stojí 2 € a druhá je zadarmo...ale nie vždy to takto funguje :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť