Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - TV program

TV program

od Jajus345 » Štv Sep 18, 2014 6:01 pm

Ahojte,máte nejaký televizny program popr.serial,ktorý si pozriete v Tv a naopak,ktorý nemusite? Akú TV stanicu pozerate najradšej? Mne sa celkom paci Chlapi neplacu a čo velmi nemusim je Tv noviny so Zlaticou Puskarovou...co sa týka televízie tak mam celkom rada Discovery..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: TV program

od keilayh » Pia Sep 19, 2014 11:51 am

Ja práve nemusím tieto slovenské seriály, pozriem si max. panelak aj to je už taaak strašne dlho až je to nudné :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: TV program

od Jajus345 » Pia Sep 19, 2014 12:15 pm

tak ja panelák nepozerám vôbec...máš nejaký obľúbený TV seriál, program???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: TV program

od keilayh » Ned Sep 21, 2014 11:37 am

Jajus345 píše:tak ja panelák nepozerám vôbec...máš nejaký obľúbený TV seriál, program???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:


ani nie, ale rada si pozriem tv wau a tam tie reality ako Kardashianky, Paničky v Beverly Hills a take :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť