Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Cvičenie, Chudnutie - ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 10:04 am

Ma niektora z Vas skusensoti so zivou aleb syrovou stravou?
Pocula som,ze robi hotove zazraky. Sice je asi tazke s nou zacat, ale ti co to skusili tak si len pochvaluju.
Vdaka nej sa chudne, postava je symetrickejsia a najma vplyva na zdravie. Zbavuje telo skodlivin a clovek vyzera byt mladsi.
Mate neikto skusenosti? Mozete napisat popripade dobre recepty :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od keilayh » Pia Sep 19, 2014 11:41 am

o takychto názvoch počujem prvýkrát. Čo sa má vtedy konzumovať?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 12:25 pm

Zakladom tejto stravy je Je to predovšetkým ovocie, zelenina, orechy, semená a obiloviny, a to v čerstvom, neupravovanom stave. Človek príjma esenciálne oleje, prírodné antibiotiká, rastlinné hormóny alebo enzýmy.
Konzumuje sa veľké množstvo ovocia, zeleniny a taktiež štiav, ktoré sa neriedia. Ľudia sa ževraj cítia byť zdravší, plní energie a psychicky vyrovnanejší.


Čítala som raz jeden článok o mladej dievčine, ktorá konzumovala živú stravu a zmenila sa jej farba očí. ževraj očí začnú blednúť, ako keby postupne až modrieť.
Boli tam zverejnené fotky pred živou stravou, oči mala tmavohnedé a po určitom čase konzumovania živej stravy mala oči zelené, a stále blednú. Tiež by táto strava mala vynikajúco vplývať na pleť, človek vyzerá byť mladši, pleť je vypnutejšia, oči väčšie, žiarivejšie.
POdľa všetkého to funguje, lenže vzdať sa cukru a ostatných jedál musí byť dosť ťažke :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od keilayh » Pia Sep 19, 2014 2:43 pm

Príde mi to ako vegánstvo :) take stravovanie by som asi nezvládla, alebo skôr poviem, že by mi to nechutilo :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 3:04 pm

Ja by som to asi tiez nezvladla,ale zas tie vysledky hovoria same za seba :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od Jajus345 » Pia Sep 19, 2014 5:26 pm

Živá syrova strava...preco syrova? Podľa toho,co si tu napisala ja by som sa na ňu aj dala...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od terez254 » Pia Sep 19, 2014 7:38 pm

Neviem preco to ma taky nazov, ale nejde o jedenie syrov :D je to syrova cize cerstva strava :D
Vsetko sa ma jest v co najprirodzenejsej podobe.Neje sa nic, co preslo teplotou nad cca 42-45 °C, nic vareného, pečeného, smaženého, grilovaného, fritovaného. Telo sa nezatazuje žiadnými chemickými pridavnými látkami, farbivami, konzervantami, umelými sladidlami, žiadným bielým cukrom a tak podobne.
Poznas niekoho kto to skusil? :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od Jajus345 » Pia Sep 19, 2014 9:05 pm

Nepoznam...ale teraz som si precitala o tom na nete...je to dosť drastické...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od terez254 » Sob Sep 20, 2014 9:14 am

pozerala si aj niektore premeny ako sa ludia zmenili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od Jajus345 » Sob Sep 20, 2014 9:17 am

Nie,pretože uz len ten začiatok,ked som citala,tak ma presla chuť podľa mna je to drastické...ludia si na taku stravu zvykaju od pol roka do 2 strašne...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: ziva,syrova strava-skusenosti,recepty

od terez254 » Sob Sep 20, 2014 1:52 pm

Mozno to nie je ani drasticke, organizmus si casom zvykne a ak to ma vsetky tie pozitivne ucinky ako mnohi pisu tak sa to urcite oplati vyskusat aj ked sa priznam,ze ja by som to asi nedokazala dodrziavat :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť