Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - vestenie

Re: vestenie

od Jajus345 » Sob Sep 20, 2014 9:27 am

Ono ked si pozries ich stránku,tak nevestia len v TV....ale ta palka za audiotextovy hovor je fakt prehnaná....to je okradanie ľudí...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od vladkaPD » Sob Sep 20, 2014 8:24 pm

telka a vestenie? :lol: :lol: :lol: noo to urcite. hlavne dobry vestec nepyta prachy :!: za mnu tiez raz dosla jedna osoba, nechcem sa skaredo vyjadrovat tak nenapisam konkretne, ze mi vyvesti, hovorim ze nechcem a ona krava mi ze ja viem vestit aj z oci. no choj do prdele krava. nastastie som sa jej rychlo zbavila :x
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vestenie

od Jajus345 » Sob Sep 20, 2014 9:57 pm

A chcela od teba aj zaplatiť? Lebo ja som pocula,ze veštec si sám nepýta prachy,dávaš mu,koľko uznas za vhodne....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od vladkaPD » Ned Sep 28, 2014 7:15 pm

Jajus345 píše:A chcela od teba aj zaplatiť? Lebo ja som pocula,ze veštec si sám nepýta prachy,dávaš mu,koľko uznas za vhodne....


nie lebo mi nevestila, nastastie odisla. ale myslala som to vestenie cez telku. ved za to ludia zaplatia velke prachy a keby to bolo take super pravdive tak to robia zadarmo, ako sa to teda ma co viem ja.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vestenie

od Jajus345 » Ned Sep 28, 2014 9:08 pm

Veď to,nehorázne peniaze sa zato platia,a ze vraj zadarmo,minulý tyzden mi prišla sms z Ezo Tv,ze potrebuju súrne so mnou rozprávať lebo ma nieco čaká,mam sa ozvať na to číslo...a bola tam podpisana nejaká sliepočka...ty máš s vestenim nejakú skúsenosť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vestenie

od vladkaPD » Pon Sep 29, 2014 6:16 pm

Jajus345 píše:Veď to,nehorázne peniaze sa zato platia,a ze vraj zadarmo,minulý tyzden mi prišla sms z Ezo Tv,ze potrebuju súrne so mnou rozprávať lebo ma nieco čaká,mam sa ozvať na to číslo...a bola tam podpisana nejaká sliepočka...ty máš s vestenim nejakú skúsenosť?


nie nemam, ja nechcem nic vedet. zbytocne sa clovek podla toho riadi, alebo ocakava nieco co mu povedia a zbytocne si pokasle zivot
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vestenie

od Jajus345 » Pon Sep 29, 2014 8:12 pm

Mna to tiež nezaujima žijem prítomnosť a nie budúcnosť...a keby som sa mala riadiť tým,co jedna baba povedala,tak už tu dávno nie som a mam platiť niekomu za niečo co ani nie je pravda,tak to rozhodne nie,tie viem využiť na nieco lepšie :-) :-) :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť