Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - šelest na srdiečku

šelest na srdiečku

od katka825 » Ned Sep 21, 2014 7:35 pm

Pred tyždnom my pediatrička oznamila,že maly ma na srdiečku šelest.Mame novu lekarku,tie pred tym my nič take nepovedali.Mam sa niečoho obavat kedže neviem nič o tejto chorobe,na tyžden mame isť ku kardiologovy
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Sep 21, 2014 5:25 pm

Re: šelest na srdiečku

od keilayh » Ned Sep 21, 2014 8:12 pm

šelesť ma každy druhy človek. Čiže sa zbytočne nestresuj, uvidiš čo ti povie kardiolog. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: šelest na srdiečku

od katka825 » Ned Sep 21, 2014 9:20 pm

dakujem,ale fakt sme zlakli,ked sme sa to pred nastupom do skolky dozvedeli,uvidim co povie lekar az do vtedy budem i tak nespokojna
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Ned Sep 21, 2014 5:25 pm

Re: šelest na srdiečku

od keilayh » Pon Sep 22, 2014 10:18 am

katka825 píše:dakujem,ale fakt sme zlakli,ked sme sa to pred nastupom do skolky dozvedeli,uvidim co povie lekar az do vtedy budem i tak nespokojna


Ja mám šelesť tiež, môj malý rovnako a nič nám nieje :wink: Ale počítaj s tým, že budete sledovaní min. 1x do roka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť