Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - homeopatiká či antibiotika?

Re: homeopatiká či antibiotika?

od Janka81 » Pon Sep 22, 2014 1:17 pm

Jajus345 píše:z cholesterolom zatiaľ nemám problém...ale už keď som sa dala na kokos už nepoľavím....aj pokožka sa mi vidí jemnejšia a ruky mám v poriadku :D :D :D :D :D



On výborne podporuje elasticitu kože :wink: tak sa pekne vždy celá po kúpeli namaž a uvidíš v 100-ke,aká budeš krásna :lol: :lol: :lol: :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: homeopatiká či antibiotika?

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 1:18 pm

Janka81...veď ja som vždy krásna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: homeopatiká či antibiotika?

od Janka81 » Pon Sep 22, 2014 1:28 pm

Jajus345 píše:Janka81...veď ja som vždy krásna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


No nevidím :wink: daj si foto :D :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: homeopatiká či antibiotika?

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 1:29 pm

už si najbližšie dám, len nechce mi prílohu akosi načítať, neviem či je veľká ale vždy mi vypisuje error Chyba:-) žeby som bola ja taká veľká???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: homeopatiká či antibiotika?

od Janka81 » Pon Sep 22, 2014 2:46 pm

Jajus345 píše:už si najbližšie dám, len nechce mi prílohu akosi načítať, neviem či je veľká ale vždy mi vypisuje error Chyba:-) žeby som bola ja taká veľká???? :lol: :lol: :lol: :lol:



Tak si v nejakom programe orež foto a hned to bude mať menej dát :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: homeopatiká či antibiotika?

od nexos124 » Uto Sep 23, 2014 4:40 pm

Antibiotika su cesta do hrobu. Z dovodu, ze nahradzaju vlastnu obranyschopnost organizmu a ta potom tym ze nemusi pracovat sama, chatra a pripusta stale hlbsiu a vaznejsiu chorobu. Su to odsledovane fakty samotnymi lekarmi a historiou ! Samozrejme im ide o biznis a farmacia je jeden velky biznis, takze to nikto neprizna. Zbada to mozno iba chytry sebapozorovatel ktory sa ruti pomaly antibiotikami do hrobu.
TAKZE JEDNOZNACNE HOMEOPATIA ! A v rukach odbornikov ako su napriklad v bratislavskej Homeoclinic.sk
Tam nam vsetkym celej rodine super pomohli. Daju vam vas zvlastny typovy liek na Vas typ cloveka akym ste a ten vam riesi vsetko. Odteraz my uz ziadni doktori a iba HOMEOCLINIC v bratislave a sme vsetci zdravi ako buci :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 23, 2014 4:32 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť