Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - móda-oblečenie

móda-oblečenie

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 2:13 pm

ahojte, kúpili ste si niekedy na seba alebo pre svoju rodinu nejaké drahé oblečenie???? / šaty, topánky.../
ja sa pamätám, raz sme boli s manželom na nákupoch v Košiciach John Garfield...strašne sa mi páčili jedny čižmy....cena po zľave bola 150 €, keď sme prišli platiť ku pokladni, až ma zmrazilo, keď mi nablokovala cenu za čižmy 200 € ešteže mám takého manžela..nemám pozerať na cenu, ale nato či sú mi pohodlné...odvtedy nikdy viac.....je tomu cca 6 rokov...mám ich doteraz, ale už si rozmyslím, ak niečo kupujem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od keilayh » Pon Sep 22, 2014 3:12 pm

John Garfield a take ceny? to fakt? :shock:
Inak ja si radšej kupim jednu vec drahšiu a kvalitnejšiu, ako 5 veci lacnych :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: móda-oblečenie

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 3:15 pm

no vážne, to bolo cca 6 rokov dozadu a možno aj viac :D :D :D :D teraz si tiež kupujem John Garfield, cca cena sa pohybuje okolo 60 €, ale po 50 % akcii....akú vec vlastníš najdrahšiu??? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od keilayh » Pon Sep 22, 2014 6:51 pm

Mam jeden drahši kusok, ale cenu tu nebudem radšej písať :D ale jedná sa taktiež o topánky.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: móda-oblečenie

od benetara » Pon Sep 22, 2014 8:17 pm

rada kupim znacku, mam rada gaudi, TH, napapijri, armani, ale radsej teda kupim v zlave, lebo mi to pride u nas predrazene, taketo znacky je dobre kupit v zahranici
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: móda-oblečenie

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 8:39 pm

Ty vlastnis nieco vo svojom satniku,co stalo hodne eur a teraz by si si dvakrát rozmyslela,ci si to kupis????
Tie značky co si spominala,kupujes cez net alebo chodis do zahraničia????
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od veverka1 » Uto Sep 23, 2014 8:01 am

kupujem si čo sa mi pači, značky neriešim, hlavne aby mi to sadlo. ceny riešim samozrejme, nedala by som vela za jednu vec. najradšej mam HM, CA, NY, Lindex a taketo da sa povedať obyčajne obchody
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: móda-oblečenie

od Jajus345 » Uto Sep 23, 2014 8:16 am

baby na akom oblečení si najviac potrpíte alebo doplnky??? Ja si viem priplatiť za obuv + kabelky :wink: :wink: :wink: :wink: moja najväčšia slabosť :D :D :D
potrpíte si na značke? ja tiež ak si niečo kúpim napr. kabelku, tak radšej si priplatím, len nech je kvalita...no o topánkach sa to povedať nedá
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od keilayh » Uto Sep 23, 2014 5:13 pm

Jajus345 píše:potrpíte si na značke? ja tiež ak si niečo kúpim napr. kabelku, tak radšej si priplatím, len nech je kvalita...no o topánkach sa to povedať nedá :lol: :lol: :lol: :lol:


A tak nepotrpim, ale keď môžem resp. sa dá, tak si kúpim :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: móda-oblečenie

od Jajus345 » Uto Sep 23, 2014 8:43 pm

Ja si tiež nepotrpim,ale už musim pozerať nato,ze nie som sama...teraz skôr nakupujem deťom ako sebe....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od keilayh » Str Sep 24, 2014 10:13 am

Jajus345 píše:Ja si tiež nepotrpim,ale už musim pozerať nato,ze nie som sama...teraz skôr nakupujem deťom ako sebe....


Toto som veru už viackrat počula, no mňa to našťastie nepostihlo :lol: Nekupujem zbytočne dieťaťu len preto, že sa mi to páči. Rozmyslim si či to vôbec potrebuje. Chlani velmi rychlo rastu, a je im v podstate jedno čo maju oblečene, aj keď teda môj už začal vymýšlať.
Ale určite sa u nás NEnájde 10 búnd, 10 párov tenisiek atď. ako je to u dievčat :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: móda-oblečenie

od Jajus345 » Str Sep 24, 2014 10:16 am

tak ja mám tu výhodu, že moji chlapci nosia 1 botazky aj 2 roky.....nožka im až tak nerastie, ale deti potrebujú mať vhodnú obuv....lebo aby sa im nedeformovala, čo sa týka oblečenia, tak mi najnovšie riešime to, aby bol starší syn frajer, tak už mi neoblečie hocičo...... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od veverka1 » Sob Okt 04, 2014 11:52 am

Jajus345 píše:baby na akom oblečení si najviac potrpíte alebo doplnky??? Ja si viem priplatiť za obuv + kabelky :wink: :wink: :wink: :wink: moja najväčšia slabosť :D :D :D


mam rada doplnky, hodinky,nahrdelniky a hlavne naušnice :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Pon Jan 19, 2009 9:14 pm

Re: móda-oblečenie

od Jajus345 » Sob Okt 04, 2014 1:47 pm

Ja velmi bizuteriu nemozem lebo mam na ňu alergiu,hoci niektoré veci sú fakt nadherne,ale co už :-( a čo sa týka oblečenia,mas na niečo slabosť?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: móda-oblečenie

od benetara » Str Okt 15, 2014 4:56 pm

Jajus345 píše:Ty vlastnis nieco vo svojom satniku,co stalo hodne eur a teraz by si si dvakrát rozmyslela,ci si to kupis????
Tie značky co si spominala,kupujes cez net alebo chodis do zahraničia????


ani nie. ja si velmi premyslim pokial nieco kupim. ak je nieco drahe, radsej si pockam na akcie. stane sa ze je to vypredane, ale vtedy si poviem, ze mi to nebolo sudene :) kupujem vacsinou v obchodoch, bud vo vacsich mestach a sem tam ideme aj do zahranicia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť