Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Alternatívna liečba a Homeopatia - Atopický ekzém

Atopický ekzém

od annakascakova » Pon Sep 08, 2014 10:34 am

Ahojte, rada by som sa s Vami podelila, o skúsenosť s atopickým ekzémom.Naša dcérka ho mala od narodenia.Keď mala 2,5 roka, prestala som ju kojiť, ekzém sa ešte zhoršil.Hľadali sme riešenie, keďže sa veľmi škrabala, chrbátik a rúčky mala poškrabané až do krvi.Skúšali sme kožných lekárov, tí nám dali rôzne maste, ktoré zabrali na určitú dobu a znova sa ekzém objavil.Som rada, že sme nedali v tom čase dcérke kortikoidy.Tí, ktorí tým prechádzate, viete, aké to je ťažké. Pozerať, ako sa dieťa škrabe do krvi.Hľadali sme spôsob, ako našej dcérke pomôcť.Našli sme alternatívnu medicínu, ktorej liečba nám pomohla.
Dnes má dcérka už 8 rokov, a nedá sa to porovnať s tým, čím sme si prešli.Tváričku má peknú čistú.Samozrejme veľa robí strava.
Ak máte podobný problém, hľadáte možnosť ako sebe alebo svojim detičkám s podobným problémom pomôcť, rada odpíšem, ako sme sa mi zbavili ekzému.Doporučujem pozrieť aj stránku www.analyzavlasov.com
Viac Vám rada odpíšem formou správy, držím palce, pri správnom rozhodnutí.Verte, aj ja som chcela po troch mesiacoch skončiť, ale som rada, že som to nevzdala, že má dcérka pokoj, neškrabe sa v noci, pokojne spí a tváričku má bez ekzému.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 14, 2012 5:43 pm

Re: Atopický ekzém

od tibor235 » Pon Sep 08, 2014 11:44 am

Moja mala sestrička ma už od malička a ma 9 rokov. Chcem sa spýtať čo treba robiť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pon Sep 08, 2014 11:35 am

Re: Atopický ekzém

od annakascakova » Uto Sep 09, 2014 12:21 pm

Tibor, pozrite si stránku, nám to pomohlo ...poprípade je tam aj kontakt.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 14, 2012 5:43 pm

Re: Atopický ekzém

od keilayh » Str Sep 10, 2014 11:30 am

annakascakova píše:Ahojte, rada by som sa s Vami podelila, o skúsenosť s atopickým ekzémom.Naša dcérka ho mala od narodenia.Keď mala 2,5 roka, prestala som ju kojiť, ekzém sa ešte zhoršil.Hľadali sme riešenie, keďže sa veľmi škrabala, chrbátik a rúčky mala poškrabané až do krvi.Skúšali sme kožných lekárov, tí nám dali rôzne maste, ktoré zabrali na určitú dobu a znova sa ekzém objavil.Som rada, že sme nedali v tom čase dcérke kortikoidy.Tí, ktorí tým prechádzate, viete, aké to je ťažké. Pozerať, ako sa dieťa škrabe do krvi.Hľadali sme spôsob, ako našej dcérke pomôcť.Našli sme alternatívnu medicínu, ktorej liečba nám pomohla.
Dnes má dcérka už 8 rokov, a nedá sa to porovnať s tým, čím sme si prešli.Tváričku má peknú čistú.Samozrejme veľa robí strava.
Ak máte podobný problém, hľadáte možnosť ako sebe alebo svojim detičkám s podobným problémom pomôcť, rada odpíšem, ako sme sa mi zbavili ekzému.Doporučujem pozrieť aj stránku http://www.analyzavlasov.com
Viac Vám rada odpíšem formou správy, držím palce, pri správnom rozhodnutí.Verte, aj ja som chcela po troch mesiacoch skončiť, ale som rada, že som to nevzdala, že má dcérka pokoj, neškrabe sa v noci, pokojne spí a tváričku má bez ekzému.


a čo vam nakoniec pomohlo? Kamarátka má 5ročnú dceru a ta ma tiež ekzémy, raz to má horšie inokedy lepšie. Ona je celkovo taka bledšia a ma citlivú kožu. A veru nebaví ju stále sa natierať tými mastičkami.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Atopický ekzém

od annakascakova » Str Sep 10, 2014 11:50 am

Pozrite si stránku, je tam viac informácii, každí sme iný, každému treba niečo iné, aj stravu...Na stránke je kontakt, pre viac informácií.
Nám pomohla zmena stravy...len treba dodržiavať, neprestať, obmedziť sladké hlavne... :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 14, 2012 5:43 pm

Re: Atopický ekzém

od Janka81 » Str Sep 10, 2014 8:58 pm

Troška ma mrzí,že tu pani Anka dala prakticky len link na nejakú stránku a neopísala svoju skúsenosť :? Prakticky som sa vôbec nič nedozvedela..tak neviem,či to bola rada,alebo biznis :roll: :roll: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Atopický ekzém

od ataga1 » Str Sep 10, 2014 10:16 pm

Dobry vecer p.Anna,
mozem Vas poprosit o blizsie informacie ohladne zbavenia sa ekzemu.


Aj my sme vyse roka dodrziavali bezlepkovu dietu, zakazovala som mojmu synovi korenene, kecupove, kysle veci, jedol velmi malo sladkosti, ked len bezlepkove, ale efekt sa nedostavil taky ako by mal. Jednoducho su obdobia, kedy ekzem je horsi, napr. ked je prechladnuty a su obdobia, ked sa zacne hrozne skrabat.
Dakujem.
A.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Sep 06, 2009 10:39 pm

Re: Atopický ekzém

od gombicka1 » Štv Sep 11, 2014 8:01 am

annakascakova píše:Ahojte, rada by som sa s Vami podelila, o skúsenosť s atopickým ekzémom.Naša dcérka ho mala od narodenia.Keď mala 2,5 roka, prestala som ju kojiť, ekzém sa ešte zhoršil.Hľadali sme riešenie, keďže sa veľmi škrabala, chrbátik a rúčky mala poškrabané až do krvi.Skúšali sme kožných lekárov, tí nám dali rôzne maste, ktoré zabrali na určitú dobu a znova sa ekzém objavil.Som rada, že sme nedali v tom čase dcérke kortikoidy.Tí, ktorí tým prechádzate, viete, aké to je ťažké. Pozerať, ako sa dieťa škrabe do krvi.Hľadali sme spôsob, ako našej dcérke pomôcť.Našli sme alternatívnu medicínu, ktorej liečba nám pomohla.
Dnes má dcérka už 8 rokov, a nedá sa to porovnať s tým, čím sme si prešli.Tváričku má peknú čistú.Samozrejme veľa robí strava.
Ak máte podobný problém, hľadáte možnosť ako sebe alebo svojim detičkám s podobným problémom pomôcť, rada odpíšem, ako sme sa mi zbavili ekzému.Doporučujem pozrieť aj stránku http://www.analyzavlasov.com
Viac Vám rada odpíšem formou správy, držím palce, pri správnom rozhodnutí.Verte, aj ja som chcela po troch mesiacoch skončiť, ale som rada, že som to nevzdala, že má dcérka pokoj, neškrabe sa v noci, pokojne spí a tváričku má bez ekzému.


tiez by ma to zaujimalo. ja sice viem ze mi to zhorsuje cokoladala, ale keby bola ina alternativa nejaka liecba ina aby som si aj kusok mojaj oblubenej cokosky mohla dat bola by som len rada
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Atopický ekzém

od annakascakova » Štv Sep 11, 2014 8:46 am

Chcem Vám všetkým povedať, že nedá sa radiť všetkým, čo presne robiť, jesť, pretože každí má iný metabolický systém.Každí má iné stravovacie návyky, žije v inom prostredí.
To, čo pomohlo nám, bolo na základe vyšetrenia z vlasov, kde lekári v oblasti alter.medicíny stanovili program stravy a výživy, konkrétne pre moju dcéru.Taktiež stanovujú program každému individuálne. Preto som dala aj link na tú stránku, aby si každí mohol pozrieť a rozhodnúť sa sám.Nám to pomohlo. Preto to odporúčam ďalej, pretože viem, čo to obnáša, ak má dieťa ekzém. Je pravda, že aj choroba ho zhoršuje, prechladenie, kašel,horúčka - vtedy sa nám pokožka veľmi zhoršila.
My sme nedržali žiadnu bezlepkovú dietu, takže v tomto neviem poradiť.
A našej dcére tiež kožní lekári zakazovali čokoládu a po výsledky analýzy vlasov odporúčali horkú čokoládu s obsahom kakaa, viac ako 70%
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Sob Júl 14, 2012 5:43 pm

Re: Atopický ekzém

od nexos124 » Uto Sep 23, 2014 4:42 pm

Ahoj ak Ti mozem poradit, jednoznacne to neries s lekarmi a do hrobu dostajucimi sa kortikoidami ale ries to s homeopatmi v bratislavskej Homeoclinic.sk Mne totalne vyliecili dieta z toho. Vsetko je to sposobene ockovanim a aj genetikou alebo roznymi vplyvmi. Oni to vedia vsetko postupne poodstranovat takym typovym liekom pre typ vasho dietata a ten liek riesi vsetko, uplne vyladi organizmus .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Uto Sep 23, 2014 4:32 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť