Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bábätko - výchova deti-tipy a triky

výchova deti-tipy a triky

od terez254 » Sob Sep 27, 2014 2:19 pm

Myslite si,ze by si mali rodicia pred tym ako sa im narodi babatko prestudovat nieco o vychove, aby viedli dieta k tomu, aby sa z neho stala silna osobnost alebo ste skor za to, aby na to prichazdali postupne pocas vychovy?
Poznate tipy a triky z psychologickych knih o vychove dietata?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: výchova deti-tipy a triky

od melindi » Ned Sep 28, 2014 8:06 am

Ja som čítala jednu knihu, a dostala som aj týždenne emaili od jednej stránky. Ale na všetko postupne prichádzam počas výchovu. Každá dieťa je iná.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: výchova deti-tipy a triky

od terez254 » Ned Sep 28, 2014 8:49 am

melindi píše:Ja som čítala jednu knihu, a dostala som aj týždenne emaili od jednej stránky. Ale na všetko postupne prichádzam počas výchovu. Každá dieťa je iná.




Je samozrejme,ze na niektore veci clovek pride casom a nedaju sa odnikial naucit,lebo kazde dieta je ine.
Ja som si vsimla,ze niektore matky strasne premaznvaju svoje deti a ked na nich kricia tak vtedy,ked to vobec nie je potrebne,len kvoli malickostiam,ale ked urobia nieco zavaznejsie tak nezakricia na nich.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: výchova deti-tipy a triky

od melindi » Ned Sep 28, 2014 3:35 pm

To je najhoršie, že poviem jej, že to nemôže robiť. A ona pozerá na mňa a tretí krát urobí to isté.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: výchova deti-tipy a triky

od terez254 » Ned Sep 28, 2014 3:43 pm

melindi píše:To je najhoršie, že poviem jej, že to nemôže robiť. A ona pozerá na mňa a tretí krát urobí to isté.



vtedy to ako riesis?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: výchova deti-tipy a triky

od melindi » Uto Sep 30, 2014 6:45 am

Idem von z izby, ona príde za mňou.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: výchova deti-tipy a triky

od terez254 » Uto Sep 30, 2014 4:23 pm

melindi píše:Idem von z izby, ona príde za mňou.



je zaujimave,ze dieta aj napriek tomu,ked matka na neho zakrici alebo nieco mu zakaze tak si vydobija jej pozornost.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť