Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Starostlivosť o vlasy

Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Sob Sep 06, 2014 9:18 am

Ahojte,
čo by ste mi poradili na rýchlo sa mastiace vlasy?? Môže byť aj domáci recept, budem vďačná za každý nápad a radu :)

Ďakueeeeeeeeeem :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od gombicka1 » Sob Sep 06, 2014 12:04 pm

disha11 píše:Ahojte,
čo by ste mi poradili na rýchlo sa mastiace vlasy?? Môže byť aj domáci recept, budem vďačná za každý nápad a radu :)

Ďakueeeeeeeeeem :D


v prvom rade by som asi poskusala sampony. Inak co som si vsimla dost vadi ak si casto zahrabnes do vlasov, vlastne si ich takto sama spinis. Ako casto si umyvas vlasy? lebo aj caste umyvanie vlasom skodi a potom sa rychlo mastia, lebo si vlastne stale robia ochranu proti samponom. Mozno vyskusaj zihlavovy sampon, uplne obycajny.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Sob Sep 06, 2014 1:00 pm

ja si vlasy umývam v stredu a v sobotu a len vo výnimočných prípadoch častejšie. Žihľavový môžem vyskúšať, len neviem, či potom rozčešem vlasy, lebo mám problém, že nie po všetkých šampónoch sa mi dajú dobre rozčesať a mám ich ako drôty a musím vynaložiť silu, aby som ich hrebeňom rozčesala a to tiež nie je dobré, lebo ma bolí jednak hlava a aj vlasy padajú Jedného času som používala Fructis, ale dosť dlho a potom sa mi tak vlasy nemastili, teraz ho mám zas, ale zatiaľ žiadny účinok
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 1:36 pm

fructis mam aj ja rada, no vždy mam aspoń tri rôzne šampony a striedam si ich. Nepouživaš kondicioner? alebo masku na vlasy? Ja si sem-tam dávam, ale iba na konce
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Sob Sep 06, 2014 2:17 pm

Áno používam masku :) ale iba raz do týždňa. Na jednom fóre som čítala, že na suché vlasy je dobré to keď sa trošku premastia, ale mne sa z toho ešte viac mastia vlasy. Takže masku si dávam, ale iba raz do týždňa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od keilayh » Sob Sep 06, 2014 6:59 pm

disha11 píše:Áno používam masku :) ale iba raz do týždňa. Na jednom fóre som čítala, že na suché vlasy je dobré to keď sa trošku premastia, ale mne sa z toho ešte viac mastia vlasy. Takže masku si dávam, ale iba raz do týždňa.


ja si nedávam tak často, možno tak raz mesačne ani to nie. kondicioner tiež len niekedy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Sob Sep 06, 2014 7:51 pm

Ani ja už nebudem masku tak často používať, dnes som si ju nedala. Ja som mala nedávno šampón s kondicionérom Pantene, ale nepomohlo mi to. Práve naopak moje husté vlasy sa zmenili na riedke a mastili sa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od gombicka1 » Štv Sep 25, 2014 7:55 am

neverim samponom s kondicionerom. dobre je si dat kazde zvlast, lebo kondicioner ti staci dat na konce. neni dobre ak si ho das ku korienkom, cize tieto samponu kde je to dokopy su neni dobre.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Štv Sep 25, 2014 8:05 am

To už teraz viem a iste si už taký šampón nekúpim. Ďakujem pekne za príspevok :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od terez254 » Ned Sep 28, 2014 4:04 pm

zevraj je dobre si davat na vlasy stavu z citrona, ktora ti tu mastnotu vytiahne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Ned Sep 28, 2014 6:55 pm

Ako dlho je potrebné ju nechať pôsobiť??? a dáva sa iba na končeky, či ku korienkom?? :) Vďaka :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Starostlivosť o vlasy

od terez254 » Ned Sep 28, 2014 6:58 pm

disha11 píše:Ako dlho je potrebné ju nechať pôsobiť??? a dáva sa iba na končeky, či ku korienkom?? :) Vďaka :)



Vytlacit stavu z citrona, rozotriet na cele vlasy,nechat par minut posobit a potom kalsicky umyt vlasy samponom :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Starostlivosť o vlasy

od disha11 » Ned Sep 28, 2014 7:03 pm

Ďakujem pekne, vyskúšam :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť