Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - Šampón či farba na vlasy,??

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Janka81 » Ned Sep 28, 2014 1:58 pm

disha11 píše:Áno presne tak, skúšala som len tie color šampóny, ale tie tónovacie nie. Vždy používam len tie color šampóny, tie sa mi zdajú najlepšie :) Už som si na nich zvykla, hoci ako som písala, často si ich nenanášam a v lete vôbec. Vždy tak na jeseň.



Oki teda :wink: pôjdem o chvíľu s malým na bicykel,tak sa behnem niekde mrknúť a kúpim si :wink: možno si kúpim jedno i druhé a začnem skôr s tou "rýchlozmývateľnou" :wink: ak by som vyzerala otrasne,bude to rýchle preč :lol: :wink:

Inak aj ten gaštan je dosť tmavý,tak asi skúsim niečo veselšie :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od disha11 » Ned Sep 28, 2014 2:11 pm

Potom daj vedieť ako sa ti to podarilo a s čím si viac spokojná, budem rada :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 184
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 12:18 pm

Re: Šampón či farba na vlasy,??

od Janka81 » Ned Sep 28, 2014 7:38 pm

disha11 píše:Potom daj vedieť ako sa ti to podarilo a s čím si viac spokojná, budem rada :)



Tak mala som po ruke len Kauflík,tak som si kúpila orieškovú ::

http://www.palette.schwarzkopf.sk/palet ... poo.html#3

Ešte ale zajtra pozriem niekde inde tú rýchlejšie zmývateľnú,tak zatiaľ s touto počkám :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť