Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bábätko - Nový člen rodiny

Nový člen rodiny

od wewa96 » Pon Sep 29, 2014 3:16 pm

Mamicka ktora uz ma jedno dietatko a caka druhe asi bude vediet o com pisem.. Nebude nahodou dtarsie dieta ziarlit na maleho drobceka? S istotou vam viem napisat ze ano;) mne osobne sa narodilo babetko ked mal starsi syn 4 roky. Z pocatku sa na neho usmieval, boskaval ho, a potom ked uz trochu vyrastol sa to zacalo...ziarlil ked ho niekdo pochoval pobozkal atd. Jedno co vam poradim je, vsimajte si oby dvoch tak isto nerobte rozdiely s vetou on je este maly atd pretoze by sa to mohlo vypomstit na drobcekovi. Mne sa to vyplatilo a musim povedat ze oby dvaja su teras na seba velmi viazany a maju sa radi;)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť