Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oslavy a svadby - oslava narodenín

oslava narodenín

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 12:22 pm

ahojte baby, mohla by som vás poprosiť, môj syn ma na budúci týždeň narodeniny, chcem mu pripraviť oslavu, ale problém je v tom, že už ma nebaví pri každej oslave robiť chlebíčky, obložené tanieríky...máte nejaký nápad, poprípade, čo pripravujete vy pre hostí?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 12:51 pm

Robievam krabí šalát, je toho dosť a je to rýchlo urobené. :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 12:56 pm

a našla si ten správny recept??? a čo ešte zvykneš robiť, k šalátu čo podávaš??? :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 6:31 pm

Jajus345 píše:a našla si ten správny recept??? a čo ešte zvykneš robiť, k šalátu čo podávaš??? :D :D :D :D


To neviem, ale zas vela možnosti asi nieje :D Davam krabie tyčinky, tvrdy syr, kukuricu, sem-tam nastruham na jemno mrkvu a samozrejme majoneza+jogurt a soľ+ml.čierne korenie :wink:
A k tomu pečivo, samozrejme tmavé alebo špaldové, to je zdravšie :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 6:35 pm

Ako nápad to nie je zlé,kde kupuješ krabie tycinky,pocula som,ze je v nich veľký rozdiel....niektore,ze obsahujú vela muky....
no šalát by som aj urobila, ale čo ďalej...........
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od VerVaKa » Str Okt 01, 2014 12:49 pm

Ahoj. Ja som vždy robila klasika chlebíčky a očká. No poslednú dobu uprednostňujem obloženú misu (pár druhov šunky, saláma, syry, zeleninka...), a k tomu na kolieska nakrájané bagetky. Šalát robím cestovinový s kukuricou a kúskami šunky. (moja mama k tomu robí malé vyprážané kuracie rezníky)
Zo sladkého nepečenú smotanovo piškótovú tortu s ovocím :) -nezaberie veľa času. A niekedy z lístkového cesta mini pizze.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Okt 01, 2014 12:21 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 1:02 pm

ďakujem za radu, len ja už nechcem chlebíčky a obložené tanieriky lebo už sme sa toho prejedli, chcem vyskúšať aj niečo iné...pizze z lístkového cesta ako robíš, ja som raz robila, ale nevyšlo mi to pekne.... :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od VerVaKa » Str Okt 01, 2014 1:31 pm

Jajus345 píše:ďakujem za radu, len ja už nechcem chlebíčky a obložené tanieriky lebo už sme sa toho prejedli, chcem vyskúšať aj niečo iné...pizze z lístkového cesta ako robíš, ja som raz robila, ale nevyšlo mi to pekne.... :roll: :roll: :roll:



Rozvaľkám si cesto, potriem olivovým olejom, (nie moc len tak zľahka) na to natriem rajčinový pretlak a posypem pizza korením alebo oreganom. Posypem na kocky nakrájanú šunku, šampiňóny a postrúhaný syr. Treba na to naukladať suroviny podľa chuti :) (kukuricu, olivy, kúsky cherry rajčiniek...)
Potom to zrolujem nakrájam na asi cca asi na 1,5cm kolieska a potriem vajíčkom.
Potom už len vložím do trúby a chodím kontrolovať. Lebo moja trúba si pečie ako chce :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Okt 01, 2014 12:21 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 1:37 pm

aj ja to tak pripravujem, ale na konci už keď dopekám pridám syr....chcela by som spraviť aj nejakú roládu a nejaký zakúsok, len neviem, ktorý je taký naj lebo ja moc sladké nejem.... :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od VerVaKa » Str Okt 01, 2014 1:44 pm

Jajus345 píše:aj ja to tak pripravujem, ale na konci už keď dopekám pridám syr....chcela by som spraviť aj nejakú roládu a nejaký zakúsok, len neviem, ktorý je taký naj lebo ja moc sladké nejem.... :D :D :D


Ja by som zase zákusky mohla stále jesť, ale to pripravovanie ma dosť odrádza :D
Ale dobrá je "torta" z bebe keksíkov.
Tieto Vianoce chcem vyskúšať prvý krát punčový rez, tak som zvedavá ako to dopadne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Okt 01, 2014 12:21 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 1:46 pm

ako robíš tortu z be be keksíkov? ako dlho trvá príprava? :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od keilayh » Str Okt 01, 2014 4:02 pm

Jajus345 píše:ako robíš tortu z be be keksíkov? ako dlho trvá príprava? :D :D :D


Robievam tuto http://www.babybazar.sk/recepty/cokolad ... -id57.html je perfektna a lahka na pripravu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 5:36 pm

Keikayh to stacia len 1 BB keksy? To chceš povedať že ta torta bude taká vysoká? Koľko ks u nej narezes? Ináč vyzera fantasticky.Este jedna otazocka to cesto z BB keksov nie je veľmi jemne?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: oslava narodenín

od VerVaKa » Str Okt 01, 2014 5:41 pm

Jajus345 píše:ako robíš tortu z be be keksíkov? ako dlho trvá príprava? :D :D :D


Mala som recept z kuchárky, a posledné dva razy som robila nepečeny metrovy kolač
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Str Okt 01, 2014 12:21 pm

Re: oslava narodenín

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 5:45 pm

Ahoj,koľko sa dá z neho nakrájať? Vyzera tiež výborne...potrebujem cca 20 ks ...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť