Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - platit alebo nie za net?

Re: platit alebo nie za net?

od keilayh » Uto Sep 16, 2014 8:55 pm

vyriešila si niečo?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 16, 2014 9:17 pm

Ahoj,zatiaľ nemam žiadnu odpoveď...pisala som reklamaciu,tak ich odpoveď je do 30 dni sa vyjadria,ale tak ci tak to musim zaplatiť...a najlepšie na tom všetkom je to,ze mi vôbec nejde nemá signál..ja musim platiť a ich odpoveď je ta,ze koľko raz tam volam,oni mi nevedia pomôcť,za každým mi restartuju kartu a bludy stále tie iste dookola...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 6:20 pm

Dnes mi prišla odpoveď z Orange....moja reklamacia sa zamieta....tak som písala ďalšiu reklamáciu a bola som v predajni Orange pozastavit platbu....nezaplatim to dovtedy dokedy nebude vyriesena reklamacia a dokedy nebudú spokojne obidve strany....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od keilayh » Pon Sep 22, 2014 6:45 pm

Jajus345 píše:Dnes mi prišla odpoveď z Orange....moja reklamacia sa zamieta....tak som písala ďalšiu reklamáciu a bola som v predajni Orange pozastavit platbu....nezaplatim to dovtedy dokedy nebude vyriesena reklamacia a dokedy nebudú spokojne obidve strany....


Ake vyjadrenie dali?
Nebudeš mať potom penále ak to nezaplatíš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Pon Sep 22, 2014 7:02 pm

No reklamacia sa zamieta,nie je dosť dokazov....horsie ako na kriminálke....jedna známa mi poradila ze mam ist priamo na predajnu a spísať s nimi vyhlásenie ze dokedy sa nepresetri danna situácia nie som ochotna zaplatiť....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od keilayh » Uto Sep 23, 2014 1:13 pm

Jajus345 píše:No reklamacia sa zamieta,nie je dosť dokazov....horsie ako na kriminálke....jedna známa mi poradila ze mam ist priamo na predajnu a spísať s nimi vyhlásenie ze dokedy sa nepresetri danna situácia nie som ochotna zaplatiť....


Tak je dobre riešiť to s nimi priamo, ale zas to som ešte nepočula o takomto spísaní vyhlásenia. Čo viem, tak vždy sa to rieši tak, že sa nejprv zaplatí a potom sa to rieši reklamáciou a vymáhajú sa peniaze späť. Je to samozrejme na hlavu, ale žiaľ taký byva postup. Lebo takto ti ony daju akurat penale a budeš mať iba zbytočne problemy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 23, 2014 1:20 pm

to mi navrhla kamarátka, ktorá pracuje na vyššom poste v Orange, no dúfam, že so mnou nevybabrala....zatiaľ je to pozastavené...uvidím, či mi príde sms ako zvyknú chodiť, že mám 4 dni nato, aby som uhradila faktúru..... :wink: :wink: :wink: mala si s nimi už niekedy problém?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od keilayh » Uto Sep 23, 2014 5:09 pm

Jajus345 píše:to mi navrhla kamarátka, ktorá pracuje na vyššom poste v Orange, no dúfam, že so mnou nevybabrala....zatiaľ je to pozastavené...uvidím, či mi príde sms ako zvyknú chodiť, že mám 4 dni nato, aby som uhradila faktúru..... :wink: :wink: :wink: mala si s nimi už niekedy problém?


Nie, ale už som počula všeliake problemy skrz tel. a vždy postupovali rovnako. Najprv museli zaplatiť a až potom žiadali platbu späť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 23, 2014 8:41 pm

No možno nastal čas zmeny....pockam si na fakturačné,ale vybabrali so mnou riadne....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 12:29 pm

no baby dnes mi prišla odpoveď z reklamácie ohľadom netu, že sa zamieta, že z ich strany nenastala chyba :( :( :( ale čítajte ďalej, v reklamačnom liste bolo napísané, že je to bezpredmetné, nebola tam uvedená ani suma, ktorú mám zaplatiť, tak som si zavolala na Zákaznícku linku 905 lebo som chcela vedieť, koľko mám zaplatiť a ostala som v šoku výsledná suma, ktorú mi teta povedala do tel. bola 82 €....myslela som, že ma porazí, tak som volala do Orange, čo to má znamenať, či to je nová faktúra za nový mesiac. podotykám, že fa obdobie mám až 9.10...teta mi povedala, že z ich strany sa stala chyba, za predchádzajúcu faktúru a tým pádom mi to ponížili na sumu 82 €...ja jej vravím, že ako to je možné, keď mi prišla odpoveď s reklamačného, že sa to zamieta a ona nato, že ona mi číta presne to, čo má napísané v systéme, tak mi povedzte, nemajú bordel v tom Orangi? ale ešte som neskončila, dokedy mi nepríde suma len za mesačný poplatok, dovtedy im nedám pokoj...lebo ja viem, že z mojej strany chyba nenastala.......... :( :( :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 12:46 pm

No užasne toto, asi si chcel niekto privyrobiť :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 12:54 pm

ale rozumieš tomu, keby som si náhodne nezistila, akú sumu mám platiť, ani neviem, čo je vo veci? teraz ma to tak naštartovalo, že to doriešim do konca.... :D :D :D :D a koľko je takých ľudí, čo zaplatia lebo sa boja...ale ja viem, že z mojej strany sa chyba nestala...majú mi dnes volať, tak som zvedavá, čo si opäť nájdu-........
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Janka81 » Uto Sep 30, 2014 5:55 pm

Jarka a koľko máš platiť bežne za mesiac??Ja platím stále cca 33€ a hotovo :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 6:07 pm

Janka bezne za internet mam platiť 20 eur...este som nestihla napísať,dnes poobede mi volali...vyhrala som boj...uznali,ze chyba nastala na ich strane a ze sa mi hlboko ospravedlnuju za vzniknitu situáciu a ze mi posielaju odškodné...som veľmi rada,ze sa to vysvetlolo lebo veľa ľudí to necha len tak...usetrila som eura....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od keilayh » Uto Sep 30, 2014 6:26 pm

Ja neviem, ja by som im už neverila. Dala by som si potvrdiť od nich nejaky papier, že to je tak ako tvrdia, že maš platiť iba tu menšiu sumu. Aby sa nááhodou nestalo, že to bude inde inak a nakoniec ti pošlu exekutora, že nemaš niečo zaplatene :? Ničomu by som sa nečudovala. Preto radšej, 3x overiť, potvrdiť, aj keď to bude pre nich otravné, ale aby si to mala čierne na bielom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť