Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - Tornádo

Re: Tornádo

od Janka81 » Pon Okt 06, 2014 5:51 pm

Jajus345 píše:Janka podmienka našej pani učiteľky je minimálne 4 pera,ta treba mi toho,veď by mu hneď naparila poznamku...



To vážne???? A 2 by jej nestačili? to už fakt preháňajú tí učitelia :roll: :shock: :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od sandras » Pon Okt 06, 2014 6:01 pm

hm, tak t tiež neviem, koľko vydrží JEDNO tornádo :lol: , lebo tiež ma v peračníku dve, potom ešte jedno gumovacie a ešte aj prepisku (ak zmizíkuje, aby mohol opraviť). Ale nie je to žiadne nariadenia pani učiteľky, len ma velký peačník, tak som mu dala viacero pier, aj ceruzky nosí 2-3.
Doma má ďalšie na DÚ ... a ak vidím, že niektoré začne vynechávať, tak len vyberiem a vymením.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Tornádo

od Jajus345 » Pon Okt 06, 2014 6:06 pm

No veď tak to robím aj ja,my sme dostali zoznam,co všetko musí mať,a ked mu začne nejaké pero vynechávať,tak väčšinou príde za mnou syn a si vypyta alebo mi zavola do práce a ma nato upozorni...lebo niekedy sa stane,ze dojdu zasoby...tak pôjdem kúpiť lebo u nás v dedine by som nič také nekúpila....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Tornádo

od Janka81 » Uto Okt 07, 2014 8:31 am

sandras píše:hm, tak t tiež neviem, koľko vydrží JEDNO tornádo :lol: , lebo tiež ma v peračníku dve, potom ešte jedno gumovacie a ešte aj prepisku (ak zmizíkuje, aby mohol opraviť). Ale nie je to žiadne nariadenia pani učiteľky, len ma velký peačník, tak som mu dala viacero pier, aj ceruzky nosí 2-3.
Doma má ďalšie na DÚ ... a ak vidím, že niektoré začne vynechávať, tak len vyberiem a vymením.



Ja som písala o tých gumavacích,čo sa nezmizíkujú a dá sa písať na to vygumované tým istým perom,čo sa aj písalo--guma je na konci pera
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť