Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - vši a deti

vši a deti

od Jajus345 » Pia Okt 10, 2014 2:07 pm

ahojte baby, mňa porazí :oops: :oops: :oops: dnes mi malý doniesol zo školy vši....stalo sa vám to už niekedy? :( :( :( otázočka, umývate deti aspoň preventívne vlasy so šampónom proti všiam? aké výrobky používate? :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od keilayh » Pia Okt 10, 2014 2:17 pm

U nas boli minuly rok v škole. :evil: prvé čo sme urobili, sme malého vystirhali, aby nám to nedoniesol domov. Mám totižto dlhe a huste vlasy, a kebyže ich chytim tak ma asi porazí.
V škole robili dezinfekciu všetkého, aj skrniek aj tried, lebo nebolo možné sa toho zbaviť :x Niektorým rodičom je to totižto jedno, a pošlu takto deti do školy. Dokonca to s niektorými aj riaditelka riešila.
Inak preventivne neumyvame, nevidím v tom význam. A keď máš chalana, zober strojček, vystihaj a maš pokoj :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Pia Okt 10, 2014 2:31 pm

no jasné už je vystrihaný....ale treba aj umyť s výrobkami priamo na tie potvorky....ja zvyknem preventívne umývať moje vlasy lebo tiež ich mám husté a dlhé a to by ma trafilo, keby som mala príšerky vo vlasoch...no v našej škole boli aj minulý rok vši, a to nemáme ani rómov...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od vladkaPD » Sob Okt 11, 2014 1:32 pm

Jajus345 píše:no jasné už je vystrihaný....ale treba aj umyť s výrobkami priamo na tie potvorky....ja zvyknem preventívne umývať moje vlasy lebo tiež ich mám husté a dlhé a to by ma trafilo, keby som mala príšerky vo vlasoch...no v našej škole boli aj minulý rok vši, a to nemáme ani rómov...


vsi sa prilepuju o vlasy co ja viem, teda tie hnidy a celkovo radi ziju za usami a na spodku vlasov kde je teplo. tak si myslim ze ked je vystrihany asi sa to ani nema kde prichytit nie? ci az tak vystrihany asi neni? naco potrebujes sampony, daj mu hlavu dohola a mas po probleme. je chalan vlasy mu rychlo dorastu. nezabudaj ze musis komplet vsetko oprat pri vysokej teplote. neni to sranda a mozes si to roznasat stale dokola. horsie je to s dievcatami, sampony su agresivne a ked ma pekne dlhe jemne vlasky tak sa pekne znicia.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Sob Okt 11, 2014 2:22 pm

Jasné,ze som ho vystrihala,veď nemam 5 rokov,ja píšem o tom,ze zvyknem preventivne aj 2 krát do roka umyť vlasy s tým samponom lebo v našej škole sa vyskytnu vsi aj 2 krát do roka...poznas nejaký iný výrobok,ktorý az tak vlasom neškodí?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od vladkaPD » Ned Okt 12, 2014 8:03 pm

Jajus345 píše:Jasné,ze som ho vystrihala,veď nemam 5 rokov,ja píšem o tom,ze zvyknem preventivne aj 2 krát do roka umyť vlasy s tým samponom lebo v našej škole sa vyskytnu vsi aj 2 krát do roka...poznas nejaký iný výrobok,ktorý az tak vlasom neškodí?


a to je ako naco dobre 2x do roka umyvat si vlasy hentym? sak ked sa dozviem ze cosi nastalo, tak to riesim. podla mna je take umyvanie zbytocne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Pon Okt 13, 2014 7:30 am

že vraj vlasy sú chránené pred tými potvorkami viac....raz sa stalo, že švagrina doniesla domov potvorky a to bol fakt dosť problém a ešte keď vlasy sú dlhé a husté, nechci zažiť, tak radšej umyjem preventívne a mám pokoj, len nerozumiem mamičkám, ktoré také deti pustia do školy aj napriek tomu, že o tom vedia.... :oops: :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od keilayh » Pon Okt 13, 2014 12:07 pm

Ono si stačí vlasy farbiť a už tam máš ochranu :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Pon Okt 13, 2014 12:19 pm

tak detské vlasy asi ťažko :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od keilayh » Pon Okt 13, 2014 1:05 pm

Jajus345 píše:tak detské vlasy asi ťažko :oops: :oops: :oops:


jajus, ale my sme sa bavili v posledných príspevkoch o našich vlasoch, nie o vlasoch našich detí 8)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Pon Okt 13, 2014 1:21 pm

prepáč, ale už som z toho riadne nervózna, hoci ich nemám, ale mám pocit akokeby boli všade...a ešte aj všetko svrbí.....neviem či si to namýšľam :( :( :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od keilayh » Pon Okt 13, 2014 3:02 pm

Jajus345 píše:prepáč, ale už som z toho riadne nervózna, hoci ich nemám, ale mám pocit akokeby boli všade...a ešte aj všetko svrbí.....neviem či si to namýšľam :( :( :(


Jasne, že to je o psychike :-) Mne stačí o tom čítať a už sa škriabem :lol: :lol: :lol: Ale nezávidím teda :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Pon Okt 13, 2014 3:33 pm

nerozumiem tomu, ako niekto pošle do školy dieťa a vie o tom, že má vši...reakcia mamičky bola....ja som nevedela, čo to je :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od keilayh » Pon Okt 13, 2014 6:27 pm

Jajus345 píše:nerozumiem tomu, ako niekto pošle do školy dieťa a vie o tom, že má vši...reakcia mamičky bola....ja som nevedela, čo to je :oops: :oops: :oops:


No parada :? Ja som akurat prišla z rodička a taktiež máme pozerať hlavy, takže štarujeme mašinku :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vši a deti

od Jajus345 » Pon Okt 13, 2014 6:32 pm

No rozumieš tomu? Veď sú v škole mesiac aj 2 týždne...len to,ze vsi nemusia byt len vo vlasoch ale aj v obleceni strašne...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť