Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - problemy s ucenim

Re: problemy s ucenim

od sandras » Uto Sep 30, 2014 8:59 pm

evuska11 píše:Dobry vecer mamicky potrebovala by som pomoct od vas ked mate nieake skusenosti s druhacikmi na ZS.Moj syn sa odmieta ucit.Uz som skusala cokolvek.V skole nestiha pisat ako ostatne deti.Ani citanie mu neide a kde to ho este donutit sadnut ku kniham :( .Uz neviem co mam robit dajte mi prosim nieake tipy.Vopred Vam Dakujem


Ešte k tomuto - boli ste u psychologa? Nemôže tam byť aj nejaká dislexia, alebo disgrafia?
A takto opakovane nestíha, nezvláda celkovo tempo triedy, môže za tým byť nejaká porucha ... a keďže stále zažíva neúspech, tak sa nečuduj, že ho to nebaví a je demotivovaný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: problemy s ucenim

od evuska11 » Sob Okt 04, 2014 7:25 pm

K tomuto poviem len tolko ze ked si to precita tak 2krat tak vie bez problemov citat lenze ked ho mam dostat k ucenie tak su len same nadavky a ze mu mam dat pokoj atd.. :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 5:09 pm

Re: problemy s ucenim

od Janka81 » Pon Okt 06, 2014 5:37 pm

evuska11 píše:K tomuto poviem len tolko ze ked si to precita tak 2krat tak vie bez problemov citat lenze ked ho mam dostat k ucenie tak su len same nadavky a ze mu mam dat pokoj atd.. :(



Čiže vie normálne plynule čítať a aj píše v pohode,hej?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: problemy s ucenim

od evuska11 » Štv Okt 09, 2014 7:23 am

pisanie mu ide horsie ale ked si to precita tak vie ze urobil chybu nestiha ked sa mu rychlo diktuje.teraz ucitelka od neho chce aby uz rozoznaval kde sa pise ie-ia
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 34
Registrovaný: Pia Sep 05, 2014 5:09 pm

Re: problemy s ucenim

od sandras » Štv Okt 09, 2014 6:42 pm

aj my sme opakovali dvojhlásky, predtým sme mali rozlišovanie e a ä
každý týžden píšu aj diktát a doma píšeme ešte jeden domáci na jednu malú stránku
pani učiteľka chcela, aby sme im diktovali napr. každý den 2 vety, ale kedže naš malý s diktátmi problm nemá, zvyčajne napíšeme v sobotu naraz celú stranu a hotovo :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: problemy s ucenim

od Janka81 » Pia Okt 10, 2014 7:02 pm

evuska11 píše:pisanie mu ide horsie ale ked si to precita tak vie ze urobil chybu nestiha ked sa mu rychlo diktuje.teraz ucitelka od neho chce aby uz rozoznaval kde sa pise ie-ia



Nemyslím,že by tam bol nejaký vážnejší problém..skôr je len pomalejší :wink: :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť