Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Školák - vši a deti

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 6:52 am

možno vám troška pomôže môhj príspevok .... my sme 3 roky dozadu , mali vši doniesol ich syn zo školy , jeho sme vystrihali , umyli hlavu , oblečenie, pradlo ...všetko, no horšie to bolo z malou mala 4 roky vtedy a dlhé vlásky,,,, :shock: jasné umyli sme , vyčesávali ,..... no potvory stale doookola :evil: :evil: hnidy,,,vši des ....napadlo ma zobrať žehličku ...... a z malou sme sa hrali na kaderničku :D a peeeekne krásne sme sme potvory vyžehlili-spálili ....... :lol: :lol: :lol: potom som vyčesavala a bolo .... :mrgreen: odvtedy :shock: zatial nič máme pokoj ,,,,,teraz chodia už obaja do školy a zatial nič .no my sme pripravený !!!!
:) pekný deň
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 7:22 am

jarka9 píše:možno vám troška pomôže môhj príspevok .... my sme 3 roky dozadu , mali vši doniesol ich syn zo školy , jeho sme vystrihali , umyli hlavu , oblečenie, pradlo ...všetko, no horšie to bolo z malou mala 4 roky vtedy a dlhé vlásky,,,, :shock: jasné umyli sme , vyčesávali ,..... no potvory stale doookola :evil: :evil: hnidy,,,vši des ....napadlo ma zobrať žehličku ...... a z malou sme sa hrali na kaderničku :D a peeeekne krásne sme sme potvory vyžehlili-spálili ....... :lol: :lol: :lol: potom som vyčesavala a bolo .... :mrgreen: odvtedy :shock: zatial nič máme pokoj ,,,,,teraz chodia už obaja do školy a zatial nič .no my sme pripravený !!!!
:) pekný deň


ešte aby som nezabudla dôležitá vec : vlasy odvtedy chránime tak že každe rano deťom v tomto období natrem kvapkou TEA TREE olejom , synovi na záhlavok a za uši stačí kvapka :arrow: tie potvory to neznášaju -tento olej im vadí !!! a dcerke nakvapkam na kefu ked idem česať :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 7:44 am

ahoj a kde kupuješ ten prípravok? no daj pokoj švagrina ma tiež dlhé vlasy a svokra jej vyťahovala každú jednú potvorku ručne...veď to je strach toto domov priniesť lebo za mesiac máš čo robiť, aby si sa ich zbavila...a žehlička malej nespálila vlásky? to ako že zhoreli potvory? :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 9:56 am

Tea Tree olejček kupite v každej lekárni , alebo aj oriflame má a iné firmy....
nie nespálila jej vlásky, ved tie žehličky su šetrné, ja som to nedržala dlho len pretiahla žehličkou cez vlasy :D ...áno zhoreli popálili sa a tým zdochli :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 9:59 am

chcem sa informovať, ja mám doma tiež nejaký Tree výrobok, ale v sprejovej forme...je to ono? taký zelený obal.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 10:13 am

najlepší je čistý olej , s tým máme skusenosti spray bude asi riedený ,,,,ale tá vôňa je asi rovnaká ,tak by to nemalo byť zlé, je jedno aký výrobca :)
Prílohy
21352_1.png
K5124_JUSK000028.PNG
K5124_JUSK000028.PNG (43.2 KiB) Zobrazené 3309 krát
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 10:15 am

tak je to podobné aspoň si myslím, len ja to mám v spreji...som v práci, tak nemôžem nato bližšie mrknúť... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 10:18 am

asi áno ...je ich veľmi veľa výrobcov..., ide o to že malo by to byť TEA TREE :D u nás to máme nostop v lekarničke na všeličo ::: :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 10:21 am

neviem či sa nemýlim, ale používa sa to hlavne na dýchanie, pri nadchách....ale na vši, to som nepočula :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 10:27 am

Jajus345 píše:neviem či sa nemýlim, ale používa sa to hlavne na dýchanie, pri nadchách....ale na vši, to som nepočula :D :D :D


V JUST majú aj šampón s TEA tree
vši odpudzuje vôňa tohoto oleja- sprej môžte použiť nastriekaním na vlasky, kvapku oleja aj do bežného šamponu pri umývaní
a potom PREVENCIA- ako som už písala na zátylok a za ušká !!!
dobrý je aj na herpes a infekcie všeobecne , je to antiseptikum
plesne ,akné, exem atd
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 10:32 am

viem, že niečo také mám určite doma, ale vôbec som nevedela načo sa používa...manžel to kúpil pred rokom od jednej známej, musím naštudovať, načo to vlastne je...že vraj aj levanduľa je dobrá na vši...počula si o tom???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 10:38 am

Jajus345 píše:viem, že niečo také mám určite doma, ale vôbec som nevedela načo sa používa...manžel to kúpil pred rokom od jednej známej, musím naštudovať, načo to vlastne je...že vraj aj levanduľa je dobrá na vši...počula si o tom???


levanduľu mám tiež doma, na vši nie- nepočula, ale na mole , hmyz, vošky na rastinkách ,,,to áno , po uštipnutí,
na bolesť hlavy, na spánok,dezinfekčný účinok levandule je všeobecne známy, je účinná nielen proti bolesti hlavy, ale aj proti pocitoch úzkosti a stresu, atd je veľmi veľké a široké použitie :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 10:55 am

tak teraz už neviem, kamarátka mi spomínala, že aj levanduľa je dobrá proti potvorkám, že vraj nemajú vši radi tú vôňu...že je veľmi silná a prenikavá.... :D :D :D :D no vyskúšame aj ten čaj...všetko mám už poprané, tak dúfam, že som ich zlikvidovala všetky, hoci drobcovi vo vláskoch som nenašla nič.... :wink: :wink: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: vši a deti

od jarka9 » Uto Okt 14, 2014 11:09 am

Jajus345 píše:tak teraz už neviem, kamarátka mi spomínala, že aj levanduľa je dobrá proti potvorkám, že vraj nemajú vši radi tú vôňu...že je veľmi silná a prenikavá.... :D :D :D :D no vyskúšame aj ten čaj...všetko mám už poprané, tak dúfam, že som ich zlikvidovala všetky, hoci drobcovi vo vláskoch som nenašla nič.... :wink: :wink: :wink:




uvidíte , čajovík určite zaberá !!!! aj preventívne aj na ničenie .....držím place !!!! :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 33
Registrovaný: Str Jan 21, 2009 8:22 am

Re: vši a deti

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 11:39 am

tak vyskúšame niečo....ďakujem za radu :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť