Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - Sirup

Sirup

od melindi » Pia Okt 10, 2014 3:01 pm

Chcela by som dcérke kúpiť sirup. Podľa Vás ktorý sirup je vhodný pre 16 mesačného dieťa? Aké používáte vy?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sirup

od vladkaPD » Sob Okt 11, 2014 1:27 pm

melindi píše:Chcela by som dcérke kúpiť sirup. Podľa Vás ktorý sirup je vhodný pre 16 mesačného dieťa? Aké používáte vy?


aky situp? obycajny sladky do vody? a to naco jej chces kupovat?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Sirup

od keilayh » Ned Okt 12, 2014 12:10 pm

melindi píše:Chcela by som dcérke kúpiť sirup. Podľa Vás ktorý sirup je vhodný pre 16 mesačného dieťa? Aké používáte vy?


Na toto by som si dala velky pozor. Zbytočne ju neuč na sladké pitie. Ty si povieš, že veď raz za čas, ale má ešte dosť nízky vek a naučí sa na to velmi rýchlo a potom ti bude odmietať piť čokolvek ine.
Ja som sirupy nedávala nikdy, úplne od bábätka sme kupovali tie čaje hipp, no to bolo tiež sladké, tak som to zrušila a buď som varila obyčajný čaj bez cukru alebo som dávala iba čistú vodu. Čaje som nakoniec uplne zrušila, lebo v lete to nebolo dobré, keďže čaj ti vo flaši kludne skysne :? takže sme dávali iba vodu.
Pokiaľ je dieťa smädné nepotrebuje sladké vody.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sirup

od melindi » Ned Okt 12, 2014 1:43 pm

Áno, obyčajný sirup. V obchode sú rôzne druhy. Ja by som chcela jej dať, len málo do 2 l drobčeka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Sirup

od veronbb » Ned Okt 12, 2014 9:58 pm

suhlasim s babammi ze je to zbytocne podla mna nasa pije tiez len vodu a caj ju prinutim trochu aspon ked je chora... a teraz objavila caro s mliekom tak to ked si robim ja si da par glgov.... no ale ak chces tak podla mna je dobry babickin alebo potom Yo tie su tusim bez konzervantov a inych zlaych veci..ale pre istou si precitaj zlozenie a mozno najdes aj iny prirodny...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: Sirup

od keilayh » Str Okt 15, 2014 4:43 pm

melindi píše:Áno, obyčajný sirup. V obchode sú rôzne druhy. Ja by som chcela jej dať, len málo do 2 l drobčeka.


Ešte ma napadlo, ak musiš nejaky kupiť tak si behni niekde na trh. Napríklad u nás predávaju domáce bylinkové sirupy. Tie su určite lepšie ako tie zafarbené umelé z obchodov :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Sirup

od melindi » Štv Okt 16, 2014 7:48 am

Dobre. Vyskúšáme tie sirupy.Ďakujem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť