Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - serialy

serialy

od terez254 » Sob Okt 11, 2014 8:28 am

Ahojte maminy,

ake serialy si vo svojom volnom case rady pustate? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: serialy

od benetara » Ned Okt 19, 2014 10:12 pm

mam rada panelak :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 26
Registrovaný: Sob Júl 05, 2008 12:00 am

Re: serialy

od melindi » Pon Okt 20, 2014 8:05 am

Ja mám rada tiež Panelák.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: serialy

od terez254 » Pon Okt 20, 2014 9:07 am

ja som mala kedysi panelak velmi rada a tiez som ho pozerala,ale posledne mesiace to uz nesledujem...mam taky pocit,ze je to zbytocne umelo predlzovane, ze kazdy tam mal uz pletky s kazdym a stratilo to na kvalite.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: serialy

od keilayh » Pon Okt 20, 2014 12:17 pm

terez254 píše:ja som mala kedysi panelak velmi rada a tiez som ho pozerala,ale posledne mesiace to uz nesledujem...mam taky pocit,ze je to zbytocne umelo predlzovane, ze kazdy tam mal uz pletky s kazdym a stratilo to na kvalite.


Mam rovnaky nazor, je to presne tak. Už je to tak strašne dlho, že už to pletu a vymyšlaju akoby nebolo lepšie to ukončiť. Už mi to príde ako nejaká 300-dielna telenovela :roll:
Ale ja celkovo nemám rada tieto slovenské seriály, hlavne keď v každom jednom sú rovnaký herci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: serialy

od terez254 » Pon Okt 20, 2014 1:54 pm

keilayh píše:
terez254 píše:ja som mala kedysi panelak velmi rada a tiez som ho pozerala,ale posledne mesiace to uz nesledujem...mam taky pocit,ze je to zbytocne umelo predlzovane, ze kazdy tam mal uz pletky s kazdym a stratilo to na kvalite.


Mam rovnaky nazor, je to presne tak. Už je to tak strašne dlho, že už to pletu a vymyšlaju akoby nebolo lepšie to ukončiť. Už mi to príde ako nejaká 300-dielna telenovela :roll:
Ale ja celkovo nemám rada tieto slovenské seriály, hlavne keď v každom jednom sú rovnaký herci.



tiez si myslim,ze je niekedy lepsie skoncit s graciou ako zbytocne to natahovat, kym z toho nevznikne tretotriedny serial.
slovenske serialy tiez moc nemusim. Mne sa zdal byt celkom dobry ten,co bol uplne medzi prvymi, tusim sa volal Medzi nami, neviem ci si na to spominate.
Z Burliveho vina a Chlapi neplacu som videla len par casti, ale nechytilo ma to.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: serialy

od vladkaPD » Štv Okt 23, 2014 11:34 am

lezu mi na nervy tieto trapne serialy a reality. boze jaky debil to vymysla? milion dielov urobia, len aby to nemuselo skoncit, ked je reality tak dementov tam povyberaju co sa len hadat budu no otrasne cosi. vobec to nema uroven, kopiruju zahranicne relacie ale nejako to nikdy neni rovnake, vzdy je to trapny prepadak fuj :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: serialy

od terez254 » Štv Okt 23, 2014 10:05 pm

vladkaPD píše:lezu mi na nervy tieto trapne serialy a reality. boze jaky debil to vymysla? milion dielov urobia, len aby to nemuselo skoncit, ked je reality tak dementov tam povyberaju co sa len hadat budu no otrasne cosi. vobec to nema uroven, kopiruju zahranicne relacie ale nejako to nikdy neni rovnake, vzdy je to trapny prepadak fuj :cry:



ja som sa este niekedy rada pozrela na Vyvolenych 1. viem,ze to bola tiez hlupost,ale prislo mi to este pozeratelne,ale kazde dalsie pokracovania su uz dost otrepane, ako aj Farma a podobne.
Tiez my divaci nevieme,co je realne a co im nakazee spravit produkcia.


Preto mam rada americke serialy a sitcomy ako napriklad Krok za Krokom, Priatelia,Ako som spoznal Vasu matku a myslim si,ze genialny serial je aj Dr. House. Najma ten herec je uzasny :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: serialy

od elis85 » Pia Okt 24, 2014 9:32 am

aj u mňa Priatelia a Krok za krokom, jednoznačne najlepšie seriály :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am

Re: serialy

od terez254 » Pia Okt 24, 2014 3:44 pm

elis85 píše:aj u mňa Priatelia a Krok za krokom, jednoznačne najlepšie seriály :)



Priatelia su proste uzasny. Dufam,ze sa natoci dlhu dobu spominany celovecerny film :D
To by ma potesilo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: serialy

od vladkaPD » Str Okt 29, 2014 9:38 am

terez254 píše:
elis85 píše:aj u mňa Priatelia a Krok za krokom, jednoznačne najlepšie seriály :)

Priatelia su proste uzasny. Dufam,ze sa natoci dlhu dobu spominany celovecerny film :D
To by ma potesilo.


ano priatelia su super, aj dva a pol chlapa. ale tak to sa neda porovnat s nasimi serialmi :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: serialy

od terez254 » Str Okt 29, 2014 3:05 pm

vladkaPD píše:
terez254 píše:
elis85 píše:aj u mňa Priatelia a Krok za krokom, jednoznačne najlepšie seriály :)

Priatelia su proste uzasny. Dufam,ze sa natoci dlhu dobu spominany celovecerny film :D
To by ma potesilo.


ano priatelia su super, aj dva a pol chlapa. ale tak to sa neda porovnat s nasimi serialmi :roll:



Priatela su genialny, aj teraz si ich velmi rada pozriem.
Mna bavil aj serial Ako som spoznal Vasu matku,ale asi len prvych pat serii, potom kvalita bohuzial klesala.
Toto su take oddychovky,ale ja zboznujem aj Dr. Housa :) :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: serialy

od terez254 » Sob Nov 01, 2014 9:09 pm

*Priatelia su genialni.
Opravujem chybycku :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť