Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - licenie

licenie

od Jajus345 » Uto Okt 14, 2014 6:19 pm

Ahojte baby, licite sa? Alebo uprednostnujete prírodný vzhľad? Ja si neviem predstaviť ist niekam bez make upu,nie preto,zeby som mala škaredú pleť,ale už je to asi sila zvyku.Make up používam asi od 16 rokov,ked som mala v puberte problém s pletou...odvtedy sa bez make upu ani nepohnem :-) :-) :-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: licenie

od gombicka1 » Sob Okt 18, 2014 4:57 pm

nelicim sa, nemozem si na to zvyknut. aj som si kupila aspon bb cream aj ho nepouzivam.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: licenie

od Jajus345 » Ned Okt 19, 2014 8:45 am

Nelicis sa ani vtedy,ked máte v rodine nejakú oslavu? Nepouzivas ani spiralu? Nemozes si zvyknúť,ked si namalovana?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: licenie

od keilayh » Pon Okt 20, 2014 12:23 pm

Ja sa tiež nemalujem vadí mi to, našťastie to nepotrebujem, myslim si teda :lol: :lol: :lol:
Malujem si iba ústa :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: licenie

od Jajus345 » Pon Okt 20, 2014 12:27 pm

ani keď máte nejakú oslavu? :wink: :wink: :wink: :wink: tak ja sa bez make upu ani nepohnem...na líčenie si dosť potrpím, ja som ochotná vstávať aj 2 hodiny skôr, keď idem do práce..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: licenie

od keilayh » Pon Okt 20, 2014 12:37 pm

Jajus345 píše:ani keď máte nejakú oslavu? :wink: :wink: :wink: :wink: tak ja sa bez make upu ani nepohnem...na líčenie si dosť potrpím, ja som ochotná vstávať aj 2 hodiny skôr, keď idem do práce..... :lol: :lol: :lol: :lol:


Nie ani v tedy. Ja mám pocit akoby mi to upchávalo póry. Neviem, možno je to iba môj vnutorny pocit.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: licenie

od Jajus345 » Pon Okt 20, 2014 12:40 pm

a používaš lesk alebo rúž na pery? aké farby obľubuješ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: licenie

od keilayh » Pon Okt 20, 2014 3:48 pm

Jajus345 píše:a používaš lesk alebo rúž na pery? aké farby obľubuješ???


Teraz použivam farbičku, resp. konturka to asi je, ale dávam si ju na cele ústa. Inak mám rada tekutý rúž.
Urobila som taku kolaž :D toho čo mám najradšej. Farby su rôzne nie také aké používam :wink:

1. vysuvacia farbička Astor soft sensation lipcolor butter
2. tekuty rúž Max Factor Lipfinity ten je aj spolu s balzamom
3. lesk na pery Astor Soft Sensation Liquid Care je úžasný, lebo sa nelepí
4. ceruzka Max Factor Colour Elixir Giant Pen Stick tá sa musí strúhať a to mi moc nevyhovuje, ale zas farby su pekné
Prílohy
astor-soft-sensation-lip-color-butter (1).jpg
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: licenie

od Jajus345 » Pon Okt 20, 2014 6:24 pm

Tak ja mam tiež rada ruze,najradšej od Max Factor....väčšinou také vytaznejsie farby,ruze používam len keď idem do práce alebo niekde na oslavu...lesky velmi nemusim lebo strašne lepia pery...v zime velmi ruze nemozem lebo mi asi od vetra praskaju pery,ze vraj v takom prípade je dobre dať med na pery,ale este som to neskusala...používas aj nejaké masky na tvar?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: licenie

od gombicka1 » Uto Okt 21, 2014 9:10 am

Jajus345 píše:Nelicis sa ani vtedy,ked máte v rodine nejakú oslavu? Nepouzivas ani spiralu? Nemozes si zvyknúť,ked si namalovana?


nie vobec nic. nikdy som to neriesila, hovori sa ze ked sa ti mama maluje budes sa aj ty, lebo to vidis u nej. neviem ako to je inde ale u nas to zrejme plati. mne to pride ako omietka, a ked si este nalepia tie umele mihalnice aby ich mali co najdlhsie no strasne cosi
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: licenie

od Jajus345 » Uto Okt 21, 2014 9:39 am

tak u nás to je asi opak.....moja mama sa vôbec nemaľuje my so sestrami áno.....ale nedávam vždy len make up, sem tam len púder :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: licenie

od vladkaPD » Štv Okt 23, 2014 11:32 am

Jajus345 píše:Ahojte baby, licite sa? Alebo uprednostnujete prírodný vzhľad? Ja si neviem predstaviť ist niekam bez make upu,nie preto,zeby som mala škaredú pleť,ale už je to asi sila zvyku.Make up používam asi od 16 rokov,ked som mala v puberte problém s pletou...odvtedy sa bez make upu ani nepohnem :-) :-) :-)


kukaj jajus aka som pekna :lol: to mam taku masku, ktoru si rano otlacim na ksicht a mam pokoj :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: licenie

od Jajus345 » Štv Okt 23, 2014 12:15 pm

tak to nechci vidieť teraz moju masku :lol: :lol: :lol: mám zápal priedušiek a aj zápal pľúc, takže maska ako zlato :lol: :lol: :lol: ty sa líčiš?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť