Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - platit alebo nie za net?

Re: platit alebo nie za net?

od Janka81 » Uto Sep 30, 2014 6:30 pm

Veru tak,chod si to dať písomne potvrdiť :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 6:32 pm

Uz to mam v maily a do tyzdna mi príde pisomne,a ak nie,bude rosambo....ale doteraz to nemozem pochopiť....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Janka81 » Uto Sep 30, 2014 8:30 pm

Jajus345 píše:Uz to mam v maily a do tyzdna mi príde pisomne,a ak nie,bude rosambo....ale doteraz to nemozem pochopiť....



Aj Ti napísali kvôli čomu ,či prečo sa pomýlili?? ved Orange jááj :roll: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Sep 30, 2014 8:52 pm

Janka opäť to bola zhoda nahod...keby mi neprislo rozhodnutie,ze reklamacia sa zamieta,a ja by som nevolala na zákaznícku linku,tak o tom ani neviem...v liste bol napisany opak,co mi potom povedali oni do telefonu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Janka81 » Uto Sep 30, 2014 9:33 pm

Jajus345 píše:Janka opäť to bola zhoda nahod...keby mi neprislo rozhodnutie,ze reklamacia sa zamieta,a ja by som nevolala na zákaznícku linku,tak o tom ani neviem...v liste bol napisany opak,co mi potom povedali oni do telefonu...



No mňa by roztrhlo :twisted: :twisted: :twisted: fakt sa v tomto štáte oplatí len drzý byť a stále sa na niečo dotazovať :!: :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Str Okt 01, 2014 7:55 am

Janka veď preto som o to bojovala, ja viem, že z mojej strany sa chyba nestala :wink: :wink: :wink: faktt som rada, že to tak dopadlo, ale mrzí ma len jedno, ako sa zo začiatku k tomu staviali a že na zákazníckej linke som dostávala vždy iné info, proste majú tam bordél........ :oops: :oops: :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: platit alebo nie za net?

od mkovacik » Uto Okt 21, 2014 2:11 pm

Jajus345 píše:Mam otázku....cca pred 3 mesiacmi som zrusila internet v Orange...asi mesiac a pol do zadu som si dala druhý....vcera ma mal trafiť slak,ked mi prišla fa od nich 300 eur,volala som na zákaznícku linku,ze vraj fakturačné obdobie som mala 8.9 a ze taká suma sa nazbierala...ako môžu oni nadväzovať na internet,ktorý som zrusila? Osobne som bola s manželom na predajni....na zákazníckej linke mi povedali,ze internet vraj bol pozastaveny na nulu,žiaľ nemam od toho žiaden doklad...ako by ste postupovali? S kým to mam teraz riešiť,ked to riesi 10 ľudí?



300 eur sa mi zda moc na internet...... to bolo v mobile ???
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Okt 21, 2014 2:06 pm

Re: platit alebo nie za net?

od Jajus345 » Uto Okt 21, 2014 2:30 pm

nie to nebol mobilný internet, ale domáci...podotykám zabezpečený :oops: :oops: :oops: a taká mi prišla faktúra, ale vyhadala som sa.....viem že z mojej strany sa chyba nestala a nakoniec si to uvedomili :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť