Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - manzelska postel

manzelska postel

od mariamarian » Str Okt 22, 2014 11:27 am

ahojte, chceli by sme kupit novu postel. pacia sa mi take vacsie ako byvaju na dovolenkach take tie vyssie. da sa take nieco kupit aj u nas? nemajte niekto take doma? a nematie niekto nad postelou aj baldachyn?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: manzelska postel

od melindi » Str Okt 22, 2014 1:27 pm

My máme také. Je to veľmi dobrý.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: manzelska postel

od vladkaPD » Štv Okt 23, 2014 11:26 am

no melindi paradna odpoved, pomohla si jej :lol: :lol: :lol: inak mariamarian neviem ci take zozenes, ono je to skor popularne, no popularne skor bezne niekde v amerike ako u nas. u nas mozno tak na mieru alebo pekne drahu. ale dohovie mozno nam melindi prezradi kde taku zohnala :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: manzelska postel

od mariamarian » Str Dec 03, 2014 9:18 am

nikto iny taku nema? este sme neukupili zatial, co sme aj videli tak boli extremne drahe :? rozmyslame ci by nejaky stolar nevyrobil?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pon Júl 28, 2008 12:00 am

Re: manzelska postel

od Jajus345 » Str Dec 03, 2014 11:52 am

VladkaPD...no možno melindi si ju dala urobiť na mieru...viem, že takéto typy sú veľmi drahé a je ich aj ťažšie zohnať....jedine fakt na mieru.....ale na takú posteľ musí byť aj miesto....no možno niekto má radšej, ak sa v posteli hľadajú :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: manzelska postel

od vladkaPD » Štv Dec 04, 2014 9:06 am

Jajus345 píše:VladkaPD...no možno melindi si ju dala urobiť na mieru...viem, že takéto typy sú veľmi drahé a je ich aj ťažšie zohnať....jedine fakt na mieru.....ale na takú posteľ musí byť aj miesto....no možno niekto má radšej, ak sa v posteli hľadajú :D :D :D


no sak dobre, ale ked sa niekto pyta ci ma ze zhana tak nenapisem iba my mame. ved co z toho ta dotycna ma ze ma oznamene ze niekto take ma? :lol: ved napisem odkial to mam, ci melindi nechce prezradit? :lol: inak ta postel je podla mna rozmerovo rovnaka nie? iba ma byt vysoka. my co sme boli na dovce, dokonca bola mensia teda uzsia ako mame doma, len bola vysoka ze som ani nohy nemusela pokrcit ked som si sadala :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: manzelska postel

od Jajus345 » Štv Dec 04, 2014 9:56 am

tak my čo sme boli teraz na dovolenke v Tunisku, tak bola rozmerovo asi 250x220, a vysoká...takže veľký rozmer :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť