Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Píšte o čom chcete - Ako stiahnuť pesničku

Ako stiahnuť pesničku

od keilayh » Štv Aug 28, 2014 9:24 pm

Babizne raďte mi :D ako si stiahnem pesničku do telefonu? musim to nejako cez youtube? či ako? :oops:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ako stiahnuť pesničku

od Jajus345 » Štv Aug 28, 2014 9:44 pm

cez youtube neviem sťahovať ani ja ....teraz sme boli na dovolenke v Tunisku a veľmi sa mi páčila pesnička Maria Louma....našla som ju na nete, ale len na youtube...asi po 3 dňoch sa mi podarilo nájsť túto pesničku cez mp3.....ono to aj záleží aký druh mobilu máš....ja mám napr. nokia lumia 520, tam potrebujem stiahnúť nejaký program, keby som chcela dať pesničku za zvonenie, tak ju potrebujem orezať na 20 sekúnd a až tak si ju môžem dať za zvonenie....dosť komplikovaný proces, tak to radšej riešim cez mp3 ky :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Ako stiahnuť pesničku

od melindi » Ned Aug 31, 2014 8:55 am

Aj ja som na to zvedavá :P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Ako stiahnuť pesničku

od Jajus345 » Ned Aug 31, 2014 12:44 pm

Este doteraz ten program nemam stiahnuty lebo ako píšem je to dost komplikované.. celý postup som citala na nete,tak ma presla chuť...dokedy by som to instalovala,takže si stahujem len mp3 ale za zvonenie ich nemozem dávať lebo nemam stiahnuty ten program....
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1276
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:23 pm

Re: Ako stiahnuť pesničku

od mkovacik » Štv Okt 23, 2014 9:23 am

ak mas firefox existuje taky doplnok ktory sa nainstaluje do prehliadaca a potom sa da s youtube stiahnut bud mp3 teda hudba audio alebo mp4 teda video........ vola sa to

YouTube Video and Audio Downloader......... rozsirenia / doplnky :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Uto Okt 21, 2014 2:06 pm

Re: Ako stiahnuť pesničku

od elis85 » Str Nov 05, 2014 2:30 pm

ked z youtube, tak to staci cez nejaky online nastroj, napr skus do google zadar "free youtube download" alebo podobne nieco
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 47
Registrovaný: Pia Okt 24, 2014 9:13 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť