Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - sama s detmi

sama s detmi

od veronbb » Sob Okt 25, 2014 12:42 pm

dievcata u nas sa zrejme zchyluje k najhorsiemu... nechcme tu rozpytvavat celu nasu situaciu skor ma zaujima ci je zvladnutelne resp. ci zije niektora z vas sama s detmi... mame takmer 3 rocnu dcerku a druhe na ceste... nakolko byt mame kupeny na hypoteku je nemyslitelne aby som to vsetko sama platila.... ake su moznosti? ako ste to riesili vy?? diky
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 4:15 pm

Re: sama s detmi

od keilayh » Sob Okt 25, 2014 4:43 pm

veronbb píše:dievcata u nas sa zrejme zchyluje k najhorsiemu... nechcme tu rozpytvavat celu nasu situaciu skor ma zaujima ci je zvladnutelne resp. ci zije niektora z vas sama s detmi... mame takmer 3 rocnu dcerku a druhe na ceste... nakolko byt mame kupeny na hypoteku je nemyslitelne aby som to vsetko sama platila.... ake su moznosti? ako ste to riesili vy?? diky


Ženy su silné a keď musia, zvládnu všetko :wink: Nedá sa manželstvo zachrániť, či skôr nechcete? Rodičia nevedia pomôcť?
Pokiaľ nebudeš mať žiadnu pomoc bude to velmi ťažké :? keďže si tehotná, v podstate sa nemáš ako zabezpečiť finančne. Potom jedine azylový dom.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: sama s detmi

od zuzana241285 » Sob Okt 25, 2014 7:16 pm

musí byť snaha zobydvoch strának nechce onprísťo deti ak budeš niečo potrebovať tak napíš mám par vecí po malých.
určite to skúste prediskutovať držím palce nech to dopadne dobre
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned Okt 12, 2014 9:15 pm

Re: sama s detmi

od sandras » Sob Okt 25, 2014 8:44 pm

našťastie som nemusela nič podobné riešiť, no v okolí mám viacero rozvedených kamarátok
zvyčajne velmi závisí na tom, akos a postaví otec detí k otcovským povinnostiam, ved len preto, že si dvaja nerozumejú, ešte ani jeden z vás neprestáva byť rodič.
Ak už je rozchod neodvratný, dala by som si zatial pedbežným opatrením zveriť deti do starostlivosti, požiadala o stanovenie výživného na deti. Pokial budeš na materskej, nezabúdaj, že máš aj ty nárok na to, aby ti ex-manžel posielal nejaký čas výživné. Ako to presne je, neviem ... ale určite takáto možnosť existuje.
Čo sa týka bytu, asi by som ho ja osobne predala, vyplatila pôžičku a zvyšok penazí rozdelila ... ale to závisí na vašom rozhodnutí, môže aj teba expartner vyplatiť, alebo aj ty jeho. Ak ste brali hypotéku spoločne, zánikom manžela ešte neprestávate byť spoludlžníkmi ... takže všetko treba riešiť oficiálnou cestou aj v banke. Oni určite poradia, čo s tým.

A ešte, neviem, aké máte problémy, o čo presne ide, ale zdá sa mi čudné, že máte tak malinké dieťa, ďalšie čakáte, museli ste sa mať predsa radi a ideš sa rozchádzať ... nedá sa fakt nič urobiť pre záchranu vzťahu?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť