Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Manželstvo, partnerstvo a rodina - Ked manzel pracuje v zahranici

Ked manzel pracuje v zahranici

od brigita1988 » Ned Okt 26, 2014 2:34 pm

Ahojte. Najde sa tu niekto, kto je sama s dietatom, alebo s detmi, lebo partner, manzel musi pracovat v zahranici? Ako to zvladate, bud fyzicky alebo psychycky? Moj manzel je uz druhy rok v Nemecku, som doma s 2 detmi 3,5 rocny syn a 2 mesacne dievcatko.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od keilayh » Pon Okt 27, 2014 10:38 am

brigita1988 píše:Ahojte. Najde sa tu niekto, kto je sama s dietatom, alebo s detmi, lebo partner, manzel musi pracovat v zahranici? Ako to zvladate, bud fyzicky alebo psychycky? Moj manzel je uz druhy rok v Nemecku, som doma s 2 detmi 3,5 rocny syn a 2 mesacne dievcatko.


Musí to byť ťažké :? Máš aj strašieho doma či chodí do škôlky?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od brigita1988 » Pon Okt 27, 2014 11:13 am

Starsieho uz mam v skolke, nastastie to tam zvlada dobre, ale ked si predstavim tie rana ked ho musim prichystat do skolky a mam tam aj malu, neviem co skor :( . Cely mesiac byt takto sama :cry:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od keilayh » Pia Okt 31, 2014 6:31 pm

brigita1988 píše:Starsieho uz mam v skolke, nastastie to tam zvlada dobre, ale ked si predstavim tie rana ked ho musim prichystat do skolky a mam tam aj malu, neviem co skor :( . Cely mesiac byt takto sama :cry:


Veru to ti nezávidím. Ale tak inak sa to nedá. Aj keby si mala manžela doma, tak chodí do práce a zrejme by si musela rovnako deti chystať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od sandras » Pia Okt 31, 2014 7:37 pm

ked bol moj syn babatko, manžel síce nebol až tak daleko, ale chodil na týždnovky v rámci Slovenska a tiež bolo "veselo". Ale čo narobíš, ked peniaze treba a robotu bližšie nenašiel.
Ja som veru občas staršiu do školky aj neodviedla, ked sa mi nechcelo, alebo som nestíhala. No ona už bola väčšia vtedy, predškoláčka.
Ešte sm do toho aj ochrela a musela na operáciu, manžel ostal doma pri deťoch a ked som prišla, tak zasa na týždnovky ... no už je to "zabudnuté". Ja som našťastie mala aj auto, ked nebol doma, tak som s malým chodila do materských centier, alebo prišla ku mne kamoška a tak rôzne, aby sme sa nenudili :-)

Medzičaom už si našiel prácu doma, tak sa teším. Ani jemu nevyhovovalo byť tak stále preč od rodiny, je dosť naviazaný na deti.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od terez254 » Sob Nov 01, 2014 9:03 pm

brigita1988 píše:Ahojte. Najde sa tu niekto, kto je sama s dietatom, alebo s detmi, lebo partner, manzel musi pracovat v zahranici? Ako to zvladate, bud fyzicky alebo psychycky? Moj manzel je uz druhy rok v Nemecku, som doma s 2 detmi 3,5 rocny syn a 2 mesacne dievcatko.



Ako casto chodi domov?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od brigita1988 » Sob Nov 01, 2014 9:46 pm

Mesiac je vonku alebo 6 tyzdnov, a na 2 yyzdne ide domov.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od terez254 » Ned Nov 02, 2014 11:44 am

brigita1988 píše:Mesiac je vonku alebo 6 tyzdnov, a na 2 yyzdne ide domov.



tak,ked je potom dva tyzdne doma tak to nie je take strasne. Mnoho muzov takto pracuje, bohuzial,ked clovek nema moznost sa zamestnat tu s takymi podmienkami ako v zahranici a chce uzivit rodinu tak jednoducho nejaky cas to treba vydrzat. Horsie by bolo keby bol prec tri mesiace a prisiel len na tyzden,ale myslim si,ze 6 tyzdnov v zahranici a 2 doma nie je taka hroza aj ked si uvedomujem,ze pre teba to je asi tazke.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od simseb » Uto Nov 04, 2014 2:15 pm

Ahoj aj mne odchádza manžel v marci do Dánska minimálne na pol roka a doma mám dve deti - teraz majú pol roka a rok a 10 mesiacov a obidvaja sú neskutočne hyperaktívny tak to tiež budem mať veselé :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 12:11 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od brigita1988 » Uto Nov 04, 2014 6:53 pm

Tak urcite to nebude najlepsie zo zaciatku, ale potom casom si budete vediet svoj cas podelit. Budete mat svoj rezim :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 40
Registrovaný: Štv Okt 23, 2014 8:36 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od Zuzulik12345 » Uto Nov 04, 2014 9:45 pm

manzel je v anglicku 3-4 mesiace a chodi domov na tyzden ci dva a doma mam 4decka od 8mesiacov po 7rokov. takze tak. byvam s rodicmi inac by to neslo. ale aj tak vacsina starostlivosti je na mne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 9:34 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od keilayh » Uto Nov 04, 2014 10:30 pm

Zuzulik12345 píše:manzel je v anglicku 3-4 mesiace a chodi domov na tyzden ci dva a doma mam 4decka od 8mesiacov po 7rokov. takze tak. byvam s rodicmi inac by to neslo. ale aj tak vacsina starostlivosti je na mne.



Fúúúha, no máš môj velký obdiv :wink: Ako to zvládaš? a čo deti? tak dlho bez manžela-otca?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od Zuzulik12345 » Uto Nov 04, 2014 11:18 pm

aj ked bol doma tak som deti takmer vsetko riesila ja. takze aj ja a aj oni su na to zvyknuti. skor ten pocit ze nie je doma, ze nie je pri nas, tak to je take blbe. co uz. dali sme sa na to, hadam to bude mat aj zmysel v podobe vlastneho domceka. uvidime, verime, snivame...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 9:34 pm

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od sandras » Str Nov 05, 2014 7:31 am

Prečo za ním nejdeš do UK? Ja by som to určite riešila takto, keby sa malo jednať nie o nejaký polrok, ale dlhodobejšiu prácu zahraničí, určite by sme šli časom všetci.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Ked manzel pracuje v zahranici

od Zuzulik12345 » Str Nov 05, 2014 2:34 pm

keby som mala jedno prip. dve deti tak ano. ale takto so 4 malymi detmi do cudzieho sveta. to si vobec neviem predstavit ze ako by som to tam vsetko zvladla, skola skôlka. neviem.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto Okt 07, 2008 9:34 pm

Ďalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť