Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Nakupne maniačky

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Okt 30, 2014 10:09 am

Máme tu Voderady :D no, nezávidím nakupujúcim. Asi potrebovali urobiť reklamu, lebo tam chodí málo ludí :lol: ale tak zas musíme uznať, že ochody nič moc a o outlete sa nedá ani hovoriť :lol:
Čo vy na to? boli ste tam niekto?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Sob Nov 01, 2014 1:04 am

keilayh píše:Máme tu Voderady :D no, nezávidím nakupujúcim. Asi potrebovali urobiť reklamu, lebo tam chodí málo ludí :lol: ale tak zas musíme uznať, že ochody nič moc a o outlete sa nedá ani hovoriť :lol:
Čo vy na to? boli ste tam niekto?


asi tak otrasne cosi, nech si to nechaju a ze outlet. no to urcite. ziadne poriadne obchody a o cenach ani nehovorim. to sa neda vobec porovnat s rakuskom. som si vsimla ze to zacali aj reklamovat v telke, asi je to bieda s tym celkovo. rozmerovo velke, ale mali by to trochu dotiahnut. ludia niesu sprosti a vedia si dat dve a dve dokopy. v ba je vela obchodakov a toto malo byt top ked chceli aby tam ludia chodili. :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Nov 06, 2014 9:30 pm

Akesi to je nudne tento týždeň. Aj ich lutujem, že su zase vo Voderadoch, lebo tam nejaky extra dobrý výber nieje :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pon Nov 10, 2014 10:14 pm

keilayh píše:Akesi to je nudne tento týždeň. Aj ich lutujem, že su zase vo Voderadoch, lebo tam nejaky extra dobrý výber nieje :?



Kazdy tyzden nemoze byt zaujimavy :D
ale vsimla som si,ze kedysi to bolo lepsie v tom,ze boli uverejnene viacere komentare stylistov, ked si baby nieco obliekli. neviem ci sa to len mne zda, ale mam pocit,ze tych komentarov je coraz menej.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Štv Nov 13, 2014 6:24 pm

terez254 píše:Kazdy tyzden nemoze byt zaujimavy :D
ale vsimla som si,ze kedysi to bolo lepsie v tom,ze boli uverejnene viacere komentare stylistov, ked si baby nieco obliekli. neviem ci sa to len mne zda, ale mam pocit,ze tych komentarov je coraz menej.


Teraz to okresali zrejme preto, lebo su len 4 suťažiace a v piatok to komentuje celkovo. Asi by nebol ten piatok zaujimavy ak by všetko hovorili postupne v tie dni. Takto to všetko zhrnie v jeden deň.
Sledovali ste tento tyždeň? Zase dali voderady :roll: a dnešný posledný diel :lol: ... bože nenapadlo by ma isť popredu po obchodoch a rozmyšlať čo si kupim. Som zvedavá čo na to povie stylista.
A hlavne ako to komentovala, že ani jednu vec by si normálne nekúpila, že to len teraz keď je v takej suťaži. Hmm, pochybujem, podla mňa sa z tej dolly sukne vytešovala ako malá. Zrejme by si ju inak nemohla dovoliť kúpiť :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Štv Nov 13, 2014 9:41 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Kazdy tyzden nemoze byt zaujimavy :D
ale vsimla som si,ze kedysi to bolo lepsie v tom,ze boli uverejnene viacere komentare stylistov, ked si baby nieco obliekli. neviem ci sa to len mne zda, ale mam pocit,ze tych komentarov je coraz menej.


Teraz to okresali zrejme preto, lebo su len 4 suťažiace a v piatok to komentuje celkovo. Asi by nebol ten piatok zaujimavy ak by všetko hovorili postupne v tie dni. Takto to všetko zhrnie v jeden deň.
Sledovali ste tento tyždeň? Zase dali voderady :roll: a dnešný posledný diel :lol: ... bože nenapadlo by ma isť popredu po obchodoch a rozmyšlať čo si kupim. Som zvedavá čo na to povie stylista.
A hlavne ako to komentovala, že ani jednu vec by si normálne nekúpila, že to len teraz keď je v takej suťaži. Hmm, pochybujem, podla mňa sa z tej dolly sukne vytešovala ako malá. Zrejme by si ju inak nemohla dovoliť kúpiť :roll:



neviem cele mi to pride take divne, dopredu si dat rezervovat veci, ked v tej sutazi ide najma o to,aby si stihla nakupit,co najlepsie za tie dve hodiny a vybrat z toho,co tam maju, nie dat si rezervovat veci, ktore by boli mozno do toho dna vypredane. Myslim si,ze casovo si to dost ulahcila tym,ze spravila tento krok.
Nezdala sa Vam ta dnesna sutaziaca(nezapamtala som si meno) taka moc namalavona uz v tom konecnom stylingu? prislo mi to prilis.
Tiez som si vsimla aka je ta Mary v tvari pekna. Vzdy ti stylisti hovoria na tie take ''vyraznejsie'' typy,ze su krasne,ale myslim si,ze tato je prototypom takej prirodzenej slovenskej krasy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pia Nov 14, 2014 11:09 am

terez254 píše:neviem cele mi to pride take divne, dopredu si dat rezervovat veci, ked v tej sutazi ide najma o to,aby si stihla nakupit,co najlepsie za tie dve hodiny a vybrat z toho,co tam maju, nie dat si rezervovat veci, ktore by boli mozno do toho dna vypredane. Myslim si,ze casovo si to dost ulahcila tym,ze spravila tento krok.
Nezdala sa Vam ta dnesna sutaziaca(nezapamtala som si meno) taka moc namalavona uz v tom konecnom stylingu? prislo mi to prilis.
Tiez som si vsimla aka je ta Mary v tvari pekna. Vzdy ti stylisti hovoria na tie take ''vyraznejsie'' typy,ze su krasne,ale myslim si,ze tato je prototypom takej prirodzenej slovenskej krasy.


Veru bola celá zmalovaná. Neviem, nič proti nej nemám ale normálne mi prestala byť sympatická po tom jej diele. A bolo vidieť, že ju to pekne zarazilo, že sa to dozvedeli.
Inak to som akurát hovorila, že ešte aj ten štáb aké rozbroje robí. Nemusel im to nikto hovoriť a nebola by zvada. Ale tak im zrejme o tie hádky ide :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od vladkaPD » Pia Nov 14, 2014 1:21 pm

jezis boze, zase sa opakujem :lol: ja som to kukala ked tam bola ta uzasna tanicka ako si sama hovori, bleee, a teraz aj jej sestricka tam bola. no to su strasne pipiny, jezismaria, tusim nemaju doma zrkadlo, vyzeraju jak z kelly family :lol: jakoze vieme setci ze su neni ludia iba v modelkovskych mierach ale tak ked mam cosi na sebe tak sa primerane oblecem. nie mam faldov plnu ehm a dam si saty ledva pod rit. a to jej vyjadrenie ze chodi 5x :!: :!: :!: :!: do tyzna cvicit, no to by som si kukla :roll: :roll: :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pia Nov 14, 2014 4:58 pm

keilayh píše:
terez254 píše:neviem cele mi to pride take divne, dopredu si dat rezervovat veci, ked v tej sutazi ide najma o to,aby si stihla nakupit,co najlepsie za tie dve hodiny a vybrat z toho,co tam maju, nie dat si rezervovat veci, ktore by boli mozno do toho dna vypredane. Myslim si,ze casovo si to dost ulahcila tym,ze spravila tento krok.
Nezdala sa Vam ta dnesna sutaziaca(nezapamtala som si meno) taka moc namalavona uz v tom konecnom stylingu? prislo mi to prilis.
Tiez som si vsimla aka je ta Mary v tvari pekna. Vzdy ti stylisti hovoria na tie take ''vyraznejsie'' typy,ze su krasne,ale myslim si,ze tato je prototypom takej prirodzenej slovenskej krasy.


Veru bola celá zmalovaná. Neviem, nič proti nej nemám ale normálne mi prestala byť sympatická po tom jej diele. A bolo vidieť, že ju to pekne zarazilo, že sa to dozvedeli.
Inak to som akurát hovorila, že ešte aj ten štáb aké rozbroje robí. Nemusel im to nikto hovoriť a nebola by zvada. Ale tak im zrejme o tie hádky ide :shock:



urcite im ide o hadky, lebo je to take ozivenie pre nich,mozu to donekonecna rozoberat a myslia si,ze pritiahnu divakov.
a este si myslim,ze ten piatok je uz taky o nicom, navyse,ze to je zbytocne natahovanie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pon Nov 17, 2014 11:37 am

ktora to minuly tyzden vyhrala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Pon Nov 17, 2014 11:41 am

terez254 píše:ktora to minuly tyzden vyhrala?


Vyhrala tá Mary (druhá čo bola) a ona dostala aj cenu stylistu. Mne sa najviac páčila aj tak tá Adriena, bolo to sice take obyčajne, jednoduche, ale na pohlad to bolo najkrajšie. Tie ostatné, to mi prišlo, že sa silou mocou chceli ukázať, že ony sú iné. Že vedia sa obliecť, kombinovať, aj keď im to teda moc nevyšlo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Pon Nov 17, 2014 4:04 pm

keilayh píše:
terez254 píše:ktora to minuly tyzden vyhrala?


Vyhrala tá Mary (druhá čo bola) a ona dostala aj cenu stylistu. Mne sa najviac páčila aj tak tá Adriena, bolo to sice take obyčajne, jednoduche, ale na pohlad to bolo najkrajšie. Tie ostatné, to mi prišlo, že sa silou mocou chceli ukázať, že ony sú iné. Že vedia sa obliecť, kombinovať, aj keď im to teda moc nevyšlo :D



Ano, Adrienine saty boli pekne. Neveim si predstavit, ze by som niekam isla oblecena ako niektora z tych dalsich troch, aj ked si to kazda obhajila niecim inym, ako napriklad,ze nakruca videoklip a pod.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od gombicka1 » Uto Nov 18, 2014 9:36 am

nebola uz taka trblietava tema? ci sa mi to s niecim pletie? :oops: :shock:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 112
Registrovaný: Ned Nov 07, 2010 3:48 pm

Re: Nakupne maniačky

od terez254 » Uto Nov 18, 2014 6:55 pm

gombicka1 píše:nebola uz taka trblietava tema? ci sa mi to s niecim pletie? :oops: :shock:


tusim bola v Poprade.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Nakupne maniačky

od keilayh » Str Nov 19, 2014 1:33 pm

Pozerala som dnes diel zo včera :roll: Zase tam je nejaká divná. Ja neviem, prečo pomaly v každom diele musi byť nejaky problem :roll:

gombicka1 píše:nebola uz taka trblietava tema? ci sa mi to s niecim pletie? :oops: :shock:


Ano bola už trblietavá téma, len tam to nezvládla ani jedna. :roll: Tak asi to využili, že vyskúšajú znovu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

PredchádzajúciĎalší

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť