Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Bývanie a domácnosť, záhrada - Upratovacka&upratovacia firma??

Upratovacka&upratovacia firma??

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 5:24 pm

Ahojte, nestiham upratovat... Mozno sa pousmejete ale naozaj nestiham.. Rozmyslam ze si dam poupratovat pred vianocami byt. neviete mi poradit niekoho?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od keilayh » Ned Nov 02, 2014 7:57 pm

Roberta79 píše:Ahojte, nestiham upratovat... Mozno sa pousmejete ale naozaj nestiham.. Rozmyslam ze si dam poupratovat pred vianocami byt. neviete mi poradit niekoho?


Myslím si, že to je uplne bežné dať si upratať. Kamarátka má takto platenú pani, ktorá jej chodí parkrát do týždňa. Druhá si dáva 1x týždenne upratať tak dôkladnejšie kupelky atď. a ďalšia kamoška si voláva sezónne na umývanie okien :wink:
Takže je to na tebe. Buď si pozrieš firmy, ktoré takéto služby ponúkajú ale bude to určite drahšie, ako keď si nájdeš cez inzerát alebo teda skôr po známosti. Či už študentku alebo nejaku pani či dôchodkyňu.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 8:32 pm

keilayh píše:
Roberta79 píše:Ahojte, nestiham upratovat... Mozno sa pousmejete ale naozaj nestiham.. Rozmyslam ze si dam poupratovat pred vianocami byt. neviete mi poradit niekoho?


Myslím si, že to je uplne bežné dať si upratať. Kamarátka má takto platenú pani, ktorá jej chodí parkrát do týždňa. Druhá si dáva 1x týždenne upratať tak dôkladnejšie kupelky atď. a ďalšia kamoška si voláva sezónne na umývanie okien :wink:
Takže je to na tebe. Buď si pozrieš firmy, ktoré takéto služby ponúkajú ale bude to určite drahšie, ako keď si nájdeš cez inzerát alebo teda skôr po známosti. Či už študentku alebo nejaku pani či dôchodkyňu.


Okna to chapem :) cez moje nie je ani vidiet pomaly :) aj tie kupelky lebo drhnut tie medzeri medzi kachlickami, to je nekonecne a ruky z toho bolia ako fras... Ale tri krat za tt? to je dost nie? Ci su pocetna rodina?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 8:33 pm

skusim cez inzerat, cez agemturu to bude palka.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od keilayh » Ned Nov 02, 2014 10:32 pm

Roberta79 píše:Okna to chapem :) cez moje nie je ani vidiet pomaly :) aj tie kupelky lebo drhnut tie medzeri medzi kachlickami, to je nekonecne a ruky z toho bolia ako fras... Ale tri krat za tt? to je dost nie? Ci su pocetna rodina?


Niesu početna rodina ale maju dalo by sa povedať extremne velky dom :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od Roberta79 » Ned Nov 02, 2014 10:37 pm

keilayh píše:
Roberta79 píše:Okna to chapem :) cez moje nie je ani vidiet pomaly :) aj tie kupelky lebo drhnut tie medzeri medzi kachlickami, to je nekonecne a ruky z toho bolia ako fras... Ale tri krat za tt? to je dost nie? Ci su pocetna rodina?


Niesu početna rodina ale maju dalo by sa povedať extremne velky dom :D


:D :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od vladkaPD » Pon Nov 03, 2014 11:51 pm

Roberta79 píše:Ahojte, nestiham upratovat... Mozno sa pousmejete ale naozaj nestiham.. Rozmyslam ze si dam poupratovat pred vianocami byt. neviete mi poradit niekoho?


ked chces jednorazovo tak asi neries a objednaj nejaku firmu. inak keby si chcela castejsie tak racej nejaku studentku. ale zas treba si dat pozor aby nemala dlhe prsty :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: Upratovacka&upratovacia firma??

od Roberta79 » Uto Nov 04, 2014 7:58 am

vladkaPD píše:
Roberta79 píše:Ahojte, nestiham upratovat... Mozno sa pousmejete ale naozaj nestiham.. Rozmyslam ze si dam poupratovat pred vianocami byt. neviete mi poradit niekoho?


ked chces jednorazovo tak asi neries a objednaj nejaku firmu. inak keby si chcela castejsie tak racej nejaku studentku. ale zas treba si dat pozor aby nemala dlhe prsty :D



ved to dlhe prsty... nechce sa mi byt doma ked bude upratovat...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Sob Nov 01, 2014 9:50 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť