Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Oslavy a svadby - Krstiny

Krstiny

od Sona14 » Pon Nov 03, 2014 7:51 pm

Ahojte,

prosím, poraďte, čo všetko treba vybaviť ku krstu v kostole.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Krstiny

od sandras » Pon Nov 03, 2014 9:22 pm

my sme len šli do kostola to nahlásiť, absolvovali sme jedno sedenie (také poučenie), kde sme boli my a krstní rodičia a vlastne nič iné.
Na krst treba priniesť sviečku a bielu košielku, oboje zoženieš v obchode s detskými vecami. Oni tam aj väčšinou vyšívajú košielky, vyšíva sa meno, dátum narodenia a dátum krstu.
Posedenie sme mali pri prvom v reštaurácii, pri druhom už doma. Doma sa mi to zdalo lepšie, teda ak má kto pomôcť, lebo mamička toho má zvyčajne dosť okolo dieťaťa.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Krstiny

od Sona14 » Uto Nov 04, 2014 9:54 am

Ďakujem pekne, a koľko to v reštaurácii stálo. Plánujem takých 20 ľudí.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 50
Registrovaný: Pon Nov 03, 2014 1:14 pm

Re: Krstiny

od sandras » Uto Nov 04, 2014 7:33 pm

ja už neviem, ono to je už viac ako 13 rokov, takže tá cena by bola aj tak už neaktuálna. Obehni si reštaurácie a spýtaj sa na cenu za osobu. My teraz máme posedenie zo školy, na osobu platíme 15 eur a je v tom večera a nejaká káva a nápoje.
Asi aj záleží na tom, čo si vyberieš, kolko tam chcete sedieť, či si môžete niečo aj priniesť (alkohol, víno, koláče), alebo to musíte všetko brať od nich ... ale zvyčajne sa dá dohodnúť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť