Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Materské dovolenka - brigady

Re: brigady

od wewa96 » Pon Nov 03, 2014 3:41 pm

:P
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Re: brigady

od melindi » Uto Nov 04, 2014 8:05 am

Len stránka Onlineklub to nedovolí. Vždy mi vypíše:
Ďakujeme za Vašu ochotu zúčastniť sa tohto prieskumu. Vyplniť dotazník však môže iba jeden člen Onlineklubu v domácnosti. Duplicitný vstup do dotazníka nie je možný.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: brigady

od sandras » Uto Nov 04, 2014 7:40 pm

kočky, ja na tieto "klikačky" neverím, myslím, že to je pre mnohé spoločnosti lahká cesta, akos a dostať k mailoým adresám a dalším údajom. takže tak trochu aj hazard s vlastný súkromím. Mne po registrácii na takej klikačkovej stránke zrazu začalo chodiť vela spamov :roll: :roll: :roll:

skor by som sa obzrela po nejakej brigáde v svojom odbore
čo funguje, je stránka tzv. mystery shopping, ja som kedysi dávno robila pre http://www.internationalservicecheck.com/

je to vlastne utajený prieskum služieb, ktorý si dávajú robiť niektoré velké firmy, preplatia nákup a potom treba poslať dotazník. Niektoré firmy vyžadujú aj také testy, ale dalo sa to zvládnuť.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: brigady

od wewa96 » Str Nov 05, 2014 10:42 am

Ja tiez robim klikacky ale zatial to neviem ohodnotit pretoze su to centove zalezitosti a zbiera sa to pomali.takze vyplatu som zatial nemala. Koho nevyplatili a mal mat uz vyplatu nech sa ozve;)...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 75
Registrovaný: Pon Sep 29, 2014 11:59 am

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť