Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Lekári a zdravie - Závislosť na kvapkách do nosa

Závislosť na kvapkách do nosa

od elis950 » Str Nov 05, 2014 11:24 am

Večer si lahnem do postele a hneď si musím kvapnúť do nosa lebo sa mi úplne upchajú dutiny. Už som zúfala a viem že nie je zdravé kvapkať si každý deň ale musím :( pomoooc čo s tým?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Závislosť na kvapkách do nosa

od keilayh » Str Nov 05, 2014 11:51 am

elis950 píše:Večer si lahnem do postele a hneď si musím kvapnúť do nosa lebo sa mi úplne upchajú dutiny. Už som zúfala a viem že nie je zdravé kvapkať si každý deň ale musím :( pomoooc čo s tým?


Zrejme si si vypestovala peknú závislosť. Vidím to na lekára :? Alebo si skús najprv kúpiť nejaké prírodné kvapky, alebo skôr morskú sol, alebo len niečo na zvlhčenie sliznice.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Závislosť na kvapkách do nosa

od elis950 » Str Nov 05, 2014 12:10 pm

raz som mala kvapky s panthenolom len tie už nikde nemaju tie mi vtedy pomohli ale ked pride nadcha je to tu zas... Stale dokola :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am

Re: Závislosť na kvapkách do nosa

od keilayh » Str Nov 05, 2014 2:06 pm

elis950 píše:raz som mala kvapky s panthenolom len tie už nikde nemaju tie mi vtedy pomohli ale ked pride nadcha je to tu zas... Stale dokola :(


Ja by som to skôr priradila k alergii. Nenapadla ťa aj táto možnosť? Že preto máš problém?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Závislosť na kvapkách do nosa

od elis950 » Str Nov 05, 2014 2:42 pm

na alergologii nic nezistili... je to strasne kvapky mam furt po ruke a ked zabudnem sa dusim lebo ja neznasam dychat ustami :(
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 235
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 12:00 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť