Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Nechce jesť - čo s dieťaťom, ktoré nechce papať???

od mvtina » Pia Sep 05, 2008 5:42 pm

Este ma napadlo - z cajov je vhodna materina duska - staci maly 150ml poharik rano a vecer pred jedlom, ale az tak od 3-5 rokov a urcite nie dlhsie ako 2 tyzdne vkuse, lebo by mohol byt problem so stitnou zlazou.
Druha vec je samozrejme ten poharik dostat do dietata ;-)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Sep 20, 2007 12:00 am

od dannii » Uto Nov 04, 2008 3:36 pm

No moja kamaratka mala s malym taky isty problem a zistilo sa na vysetreniach,ze ma alergiu na kravske mlieko,preto trpel nechutenstvom a bol strasne chudy,teraz ako sa urobili tie testy a vylucili sa mliecne vyrobky maly nabera a je v pohode :D :D :D .
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 3402
Registrovaný: Ned Jan 13, 2008 1:00 am

od natusa » Štv Dec 04, 2008 8:51 am

mam tri deti zatial papaju poriadne no mne moja mama pri nechutenstve a to som zevraj nechcela naozaj cely den nic ryby olej a kvasinky .je to hnus ale potom som si asi uvedomila ake dobre je normalne papanie nastartuje to organizmus a ryby olej je na spevnenie kosti to je asi fakt cely zivot som nemala nic zlomene.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1327
Registrovaný: Uto Sep 02, 2008 2:29 pm

od sisu22 » Štv Dec 04, 2008 10:25 am

natusa-aj ja suhlasim s tym rybcim olejom,je to fuj,ale urcite pomaha :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4085
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 12:00 am

od martuskab » Pia Dec 05, 2008 12:26 pm

Ahojte maminy.Ja som tiež mala taký problém so staršími chalanmi.A mäso mi nejedli vôbec.Tiež som stála nad nimi aby zjedli aspoň niečo.A to bola chyba.Potom som to riešila tak,nechceš-nemusíš,ale nebude ani sladkosť ani nič až do dalšieho jedla.Teraz je najstarši už v puberte a ide ma z neho občas poraziť-furt je hladný.Ja keď varím pripadá mi to ako keby sa k nám malo prísť najesť pol bytovky.Ale na druhej strane som veľmi rada.Takže mamky-skúšať čo zaberie a pevné nervy.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1858
Registrovaný: Uto Sep 23, 2008 10:24 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť