Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Jedenie a pitie - Koľko vám deti vypijú za deň?

Koľko vám deti vypijú za deň?

od Tasija » Pon Sep 08, 2014 7:56 pm

Moje deti odmalička nejako nepijú podľa mojich predstáv... Malému keď nepoviem, že sa má napiť, tak ho to samého napadne, len ak od smädu odpadáva ... niekedy si večer uvedomíme, že od rána má rozpitú jednu šálku čaju ... Malá to isté, tá ak vypije okrem mliečka 2-3dcl vody, tak to je veľa ... Ja neviem ako ich k tomu prinútiť, motivovať, v jednom kuse za nimi, hlavne za malou behám s pohárikom, ale nič z toho ... Skúšali sme vodu, minerálku, čaj taký, onaký...Samozrejme Jupíka by mi vypila, ale to jej nechcem dávať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Koľko vám deti vypijú za deň?

od keilayh » Str Sep 10, 2014 7:06 pm

Tasija píše:Moje deti odmalička nejako nepijú podľa mojich predstáv... Malému keď nepoviem, že sa má napiť, tak ho to samého napadne, len ak od smädu odpadáva ... niekedy si večer uvedomíme, že od rána má rozpitú jednu šálku čaju ... Malá to isté, tá ak vypije okrem mliečka 2-3dcl vody, tak to je veľa ... Ja neviem ako ich k tomu prinútiť, motivovať, v jednom kuse za nimi, hlavne za malou behám s pohárikom, ale nič z toho ... Skúšali sme vodu, minerálku, čaj taký, onaký...Samozrejme Jupíka by mi vypila, ale to jej nechcem dávať.


Kolko maju rokov? Ja som to nikdy nejak neriešila, keď som podala flašu vždy sa napil. Teraz už pije ovela menej. Malo by sa síce piť niekolko litrov denne, ale beriem to podla seba. Tiež nepijem koľko by sa malo.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Koľko vám deti vypijú za deň?

od Tasija » Štv Sep 11, 2014 1:36 pm

keilayh píše:
Tasija píše:Moje deti odmalička nejako nepijú podľa mojich predstáv... Malému keď nepoviem, že sa má napiť, tak ho to samého napadne, len ak od smädu odpadáva ... niekedy si večer uvedomíme, že od rána má rozpitú jednu šálku čaju ... Malá to isté, tá ak vypije okrem mliečka 2-3dcl vody, tak to je veľa ... Ja neviem ako ich k tomu prinútiť, motivovať, v jednom kuse za nimi, hlavne za malou behám s pohárikom, ale nič z toho ... Skúšali sme vodu, minerálku, čaj taký, onaký...Samozrejme Jupíka by mi vypila, ale to jej nechcem dávať.


Kolko maju rokov? Ja som to nikdy nejak neriešila, keď som podala flašu vždy sa napil. Teraz už pije ovela menej. Malo by sa síce piť niekolko litrov denne, ale beriem to podla seba. Tiež nepijem koľko by sa malo.


No jedna vec je nepiť koľko by sa malo a jedna vec je vypiť pár dcl za deň ... aj to s naháňaním ... majú 2 a 5
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm

Re: Koľko vám deti vypijú za deň?

od melindi » Sob Sep 20, 2014 7:49 am

Moja dcéra 15 mesačná pije denne 800 ml tekutín.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 1279
Registrovaný: Str Aug 27, 2014 3:31 pm

Re: Koľko vám deti vypijú za deň?

od Tasija » Uto Nov 11, 2014 3:40 pm

melindi píše:Moja dcéra 15 mesačná pije denne 800 ml tekutín.


Tak to je perfektné ... to ja si ani predstaviť neviem, že by mi jedno z mojich detí toľko vypilo ... Malá keď pije mliečko, tak to má 400ml, ale toho čajíku či vody cez deń, to tak 200 max ... :?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Štv Aug 28, 2014 12:44 pm


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť