Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Športovanie a koníčky - Deti a sport

Re: Deti a sport

od keilayh » Pia Okt 24, 2014 5:57 pm

kriskovalud píše:potrebovala by som poradit ohladom pera 3d velmi to ten starsi syn chce vraj to vyskusal na vytvarke a pacilo sa mu to a ked už idu tie vianoce tak aspon by som mala nejaky darcek a vravel mi ze sa daju na tom robit aj nausnice do kelu to by bolo bizuterie na kazdy den....mate to niekto vyskusane alebo ste s tym robili?? dakujem


Počujem prvykrat o 3D pere a veru vyzerá to super. Len zas cena je vyššia, ale pokiaľ má na to trpezlivosť tak si myslím, že to je dobrá investícia :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Deti a sport

od Janka81 » Sob Okt 25, 2014 3:43 pm

kriskovalud píše:Janka niesu vytazeny su nadseny stihaju vsetko a hlavne na tie kružky chodia radi lebo si ich vybrali sami a su cez druzinu takze o stvrtej su doma a vsetko urobene len skontrolujem ulohy nieco precitame preskusame a kedze sa tu rozpravame o kruzkoch ma niekto vytvarne nadane dieta??,
potrebovala by som poradit ohladom pera 3d velmi to ten starsi syn chce vraj to vyskusal na vytvarke a pacilo sa mu to a ked už idu tie vianoce tak aspon by som mala nejaky darcek a vravel mi ze sa daju na tom robit aj nausnice do kelu to by bolo bizuterie na kazdy den....mate to niekto vyskusane alebo ste s tym robili??
dakujem



Tak o tom Ľudka ani len netuším :wink: O 3d pere som ani len nepočula a teda ani neviem,na čo slúži..moj na maľovanie a tieto veci vôbec nie je :wink: skôr matematika atd..
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2810
Registrovaný: Uto Máj 27, 2008 12:00 am

Re: Deti a sport

od kriskovalud » Pon Okt 27, 2014 4:30 pm

och tak to aj moj je na matiku ale strasne rad maluje a basni o tom pere videl na yotube ...nikto nema skusenosti prosim
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Deti a sport

od kriskovalud » Štv Nov 13, 2014 12:56 pm

no už som nieco vyhutala a dokonca si to mozme prist aj odskušat ak by mal este niekto zaujem pozrite sa ja sa asi viac tesim ako synator http://www.svet3d.com/clanky/clanok/41/ dufam ze nam to pojde. Je to sice troska drahe ale...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 666
Registrovaný: Pia Mar 13, 2009 2:16 pm
Bydlisko: Presov

Re: Deti a sport

od EugenVodehnal » Uto Apr 11, 2017 8:10 pm

Dobrý deň
keď sa už vaše dieťa rozhodne športovať hlavnému v tom nebráňte aj keď je to hocijako nebezpečný šport na športe nie je dôležité či je nebezpečný ale akú kvalitnú má výbavu keď je výbava kvalitná tak sa mu nič nemôže stať keď je vaše dieťa skaut alebo horolezec alebo iný športovec tak vám odporúčam obchod z ktorého kupujem skoro všetko mojim deťom www.adamsport.eu
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Uto Apr 11, 2017 8:04 pm

Re: Deti a sport

od margitazvoncek » Štv Júl 16, 2020 12:12 pm

Ja som naše dieťa teraz prihlásila na hádzanú. Máme to kúsok a určite by som chcela aby mal nejaký tímový šport. Tablet má obmedzený len na chvíľku cez deň alebo za odmenu keď mi s niečím pomôže
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 13
Registrovaný: Uto Apr 25, 2017 7:44 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť