Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Tehotenstvo - priznaky tehotenstva

priznaky tehotenstva

od terez254 » Pon Nov 10, 2014 10:11 pm

Baby, ake boli Vase prve priznaky tehotenstva pred tym ako Vam to porvrdil lekar? Ako skoro ste to zistili?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: priznaky tehotenstva

od keilayh » Uto Nov 11, 2014 10:40 am

terez254 píše:Baby, ake boli Vase prve priznaky tehotenstva pred tym ako Vam to porvrdil lekar? Ako skoro ste to zistili?


Nemala som žiadne príznaky :D Dokonca ani počas tehotenstva. Nemyslela som ani na to, len ma v praci napadlo, že veď už je deň návštevy a ani len žiadne náznaky :lol: Urobila som test a bolo to tam :wink:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: priznaky tehotenstva

od terez254 » Uto Nov 11, 2014 3:54 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Baby, ake boli Vase prve priznaky tehotenstva pred tym ako Vam to porvrdil lekar? Ako skoro ste to zistili?


Nemala som žiadne príznaky :D Dokonca ani počas tehotenstva. Nemyslela som ani na to, len ma v praci napadlo, že veď už je deň návštevy a ani len žiadne náznaky :lol: Urobila som test a bolo to tam :wink:



Takze ziadne vracanie pred tym a odpadavanie ako vo filme? :) :) :)
ja som citala pribeh, kedy dievca do porodu nevedelo,ze je tehotna. To musi byt zaujimave :roll:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: priznaky tehotenstva

od keilayh » Uto Nov 11, 2014 4:05 pm

terez254 píše:Takze ziadne vracanie pred tym a odpadavanie ako vo filme? :) :) :)
ja som citala pribeh, kedy dievca do porodu nevedelo,ze je tehotna. To musi byt zaujimave :roll:


Presne tak :wink: nemala som ani neobyčajné chute, ani som nejedla za dvoch, zle mi nebývalo. Nič. Čo si pamätám, tak som akurát vela mlieka vtedy pila :D
Inak také prípady sú, tušim je o tom aj nejaká "reality"
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: priznaky tehotenstva

od terez254 » Uto Nov 11, 2014 4:10 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Takze ziadne vracanie pred tym a odpadavanie ako vo filme? :) :) :)
ja som citala pribeh, kedy dievca do porodu nevedelo,ze je tehotna. To musi byt zaujimave :roll:


Presne tak :wink: nemala som ani neobyčajné chute, ani som nejedla za dvoch, zle mi nebývalo. Nič. Čo si pamätám, tak som akurát vela mlieka vtedy pila :D
Inak také prípady sú, tušim je o tom aj nejaká "reality"


Tychto pripadov je viac,ale ja si to neviem predstavit.

ja som videla par casti tehotne v 16-tich. Nechapem preco niektore tak mlade dievcata si nedavaju pozor. Ja viem,ze niekedy sa to proste 'pritrafi', ved nic nie je stopercentne,ale oni si vacsinou nedavaju pozor,co je dost nezodpovedne.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: priznaky tehotenstva

od keilayh » Uto Nov 11, 2014 4:40 pm

terez254 píše:ja som videla par casti tehotne v 16-tich. Nechapem preco niektore tak mlade dievcata si nedavaju pozor. Ja viem,ze niekedy sa to proste 'pritrafi', ved nic nie je stopercentne,ale oni si vacsinou nedavaju pozor,co je dost nezodpovedne.


Tiež to pozerávam, teda pozerávala som to. Akurat od včera dávajú zas ine diely, nie tehotne ale mamy. Vlastne čo boli prvé diely tehotných tak toto je akože pokračovanie. A čo tym chcem povedať, zrovna včera bol diel kde ešte ukazovali, že jedna dvojica dali dieťa na adopciu. Ok, ich vec ja to neodsudzujem, ALE išla lekárke aby si dala predpísať - zaviesť mirenu a doktorka sa jej pýtala, či použivaju teraz ochranu, aby nebola tehotná. Samozrejme povedala ano, a potom už mimo doktorku ako sa oni dvaja bavili povedala, že sa nijako nechránili a ešte si tak srandovno hovorili, že čo by asi urobila keby bola zase tehotná, či by ho dali tym adomptívnym rodičom, že aha mame pre vas surodenca :shock: :shock: :shock: no to som čumela ako puk, že sa vôbec nepoučili a majú takýto prístup. Neskutočné!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: priznaky tehotenstva

od terez254 » Uto Nov 11, 2014 5:46 pm

keilayh píše:
terez254 píše:ja som videla par casti tehotne v 16-tich. Nechapem preco niektore tak mlade dievcata si nedavaju pozor. Ja viem,ze niekedy sa to proste 'pritrafi', ved nic nie je stopercentne,ale oni si vacsinou nedavaju pozor,co je dost nezodpovedne.


Tiež to pozerávam, teda pozerávala som to. Akurat od včera dávajú zas ine diely, nie tehotne ale mamy. Vlastne čo boli prvé diely tehotných tak toto je akože pokračovanie. A čo tym chcem povedať, zrovna včera bol diel kde ešte ukazovali, že jedna dvojica dali dieťa na adopciu. Ok, ich vec ja to neodsudzujem, ALE išla lekárke aby si dala predpísať - zaviesť mirenu a doktorka sa jej pýtala, či použivaju teraz ochranu, aby nebola tehotná. Samozrejme povedala ano, a potom už mimo doktorku ako sa oni dvaja bavili povedala, že sa nijako nechránili a ešte si tak srandovno hovorili, že čo by asi urobila keby bola zase tehotná, či by ho dali tym adomptívnym rodičom, že aha mame pre vas surodenca :shock: :shock: :shock: no to som čumela ako puk, že sa vôbec nepoučili a majú takýto prístup. Neskutočné!



To vazne???? Ja nechapem ako ludia mozu byt taki nezodpovedni. Pochopim,ze fakt niekedy si clovek dava pozor a aj napriek tomu sa moze nieco stat,ale toto??? Ved to je cisty hazard. Asi neberu v uvahu,ze aj dieta je ludska bytost, a ze vzdy nenastane ten pozitivny pripad, ked si dietatko niekto adoptuje a tiez je otazne do akej rodiny sa dostane.
Ja som mala na zakladnej skole spoluziacku, ktora chodila od osmej triedy s tym,ze je asi tehotna. Vzdy si tak nafukla brucho a dala ho dopredu,aby sa podobalo na tehoteneske, potom nakoniec v 2. rocniku na strednej otehotnela, samozrejme umyselne. Ledva dokoncila skolu, o dieta sa jej musela starat mama, s jej teraz uz muzom zije len tak, nie je to medzi nimi idealne a myslim si,ze niekedy je lepsie pockat ako si robit dieta v tak mladom veku.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: priznaky tehotenstva

od keilayh » Pia Nov 14, 2014 11:22 am

terez254 píše:To vazne???? Ja nechapem ako ludia mozu byt taki nezodpovedni. Pochopim,ze fakt niekedy si clovek dava pozor a aj napriek tomu sa moze nieco stat,ale toto??? Ved to je cisty hazard. Asi neberu v uvahu,ze aj dieta je ludska bytost, a ze vzdy nenastane ten pozitivny pripad, ked si dietatko niekto adoptuje a tiez je otazne do akej rodiny sa dostane.
Ja som mala na zakladnej skole spoluziacku, ktora chodila od osmej triedy s tym,ze je asi tehotna. Vzdy si tak nafukla brucho a dala ho dopredu,aby sa podobalo na tehoteneske, potom nakoniec v 2. rocniku na strednej otehotnela, samozrejme umyselne. Ledva dokoncila skolu, o dieta sa jej musela starat mama, s jej teraz uz muzom zije len tak, nie je to medzi nimi idealne a myslim si,ze niekedy je lepsie pockat ako si robit dieta v tak mladom veku.


A to prečo chcela dieťa, keď sa oň potom ani nestarala?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: priznaky tehotenstva

od terez254 » Pia Nov 14, 2014 5:03 pm

keilayh píše:
terez254 píše:To vazne???? Ja nechapem ako ludia mozu byt taki nezodpovedni. Pochopim,ze fakt niekedy si clovek dava pozor a aj napriek tomu sa moze nieco stat,ale toto??? Ved to je cisty hazard. Asi neberu v uvahu,ze aj dieta je ludska bytost, a ze vzdy nenastane ten pozitivny pripad, ked si dietatko niekto adoptuje a tiez je otazne do akej rodiny sa dostane.
Ja som mala na zakladnej skole spoluziacku, ktora chodila od osmej triedy s tym,ze je asi tehotna. Vzdy si tak nafukla brucho a dala ho dopredu,aby sa podobalo na tehoteneske, potom nakoniec v 2. rocniku na strednej otehotnela, samozrejme umyselne. Ledva dokoncila skolu, o dieta sa jej musela starat mama, s jej teraz uz muzom zije len tak, nie je to medzi nimi idealne a myslim si,ze niekedy je lepsie pockat ako si robit dieta v tak mladom veku.


A to prečo chcela dieťa, keď sa oň potom ani nestarala?


to ja netusim :D ani to nie je tak,ze by sa vobec o to dieta nestarala,ale kedze chodila do skoly tak nemala tolko casu a cele doobedie a potom aj poobedie jej ho strazila mama. Nasledne na to po skole sa zamestnala, ked dieta este nemalo tri roky a neviem ci kvoli financnej stranke ci preco, uz som s nou nebola v kontakte,ale neviem preco niekto tuzi mat pomaly v 15-tich dieta
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť