Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Krása a staroslivosť o telo - vlasy

Re: vlasy

od vdovecXY » Str Nov 12, 2014 4:40 pm

Keilayh:Uvidíme,vyskúšame...potom napíšem.Ja viem že deti sú neposedné.Ale myslím si,že je predsa len lepšie,keď budú mať na sebe pláštenku,ako len obyčajnú osušku...ktorá sa ja tak potom ťažko perie.Pláštenka sa zmyje pod vodou a je pokoj.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od vdovecXY » Str Nov 12, 2014 7:47 pm

PS:Aj ja mám neposedné deti a dcérku(10) obzvlášť"živú".Minule sa mi pri strihaní tak"mrvela",až som jej musel pohroziť,že ju ostrihám na ježka.A nebrala to za žart...Potom sedela ako prikutá a mohol som ju v pohode dostrihať...Neposedným deťom treba aj občas pohroziť,aj keď ich milujeme.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od jozula37 » Štv Nov 13, 2014 12:51 pm

VdovecXY...A to by ste dokázal,resp.bol toho schopný ostrihať 10 r.dievča(vlastnú dcéru)na ježka?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Re: vlasy

od keilayh » Štv Nov 13, 2014 1:10 pm

vdovecXY píše:PS:Aj ja mám neposedné deti a dcérku(10) obzvlášť"živú".Minule sa mi pri strihaní tak"mrvela",až som jej musel pohroziť,že ju ostrihám na ježka.A nebrala to za žart...Potom sedela ako prikutá a mohol som ju v pohode dostrihať...Neposedným deťom treba aj občas pohroziť,aj keď ich milujeme.


Povedala by som, že to je asi jedno dieťa zo 100, ktoré sa zlakne nejakého vyhrážania. :lol: Poznám také, ktoré si to hneď obrátia na dobro a povedali by nevadí, aspoň mi nebude teplo :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: vlasy

od vdovecXY » Pia Nov 14, 2014 5:59 am

Keilayh:Tak mne by to nepovedala,lebo by som ju tak ostrihal naozaj.Na ježka síce ešte nebola,ale v prvej triede priniesla zo školy vši,tak bola úplne na krátko.A teraz cez letné prázdniny,boli aj so synom,obaja ostrihaní na výšku prstov čo je asi 2 cm. :cry:
A na budúce letné prázdniny tak pôjdu znovu...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od vdovecXY » Pia Nov 14, 2014 6:06 am

Jozula 37...Ako som už napísal.Až skončí ZŠ,potom si môže chodiť kaderníčke.Ale dovtedy ju budem strihať ja.Kedy a ako uznám za vhodné.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od vladkaPD » Pia Nov 14, 2014 1:15 pm

vdovecXY píše:Keilayh:Tak mne by to nepovedala,lebo by som ju tak ostrihal naozaj.Na ježka síce ešte nebola,ale v prvej triede priniesla zo školy vši,tak bola úplne na krátko.A teraz cez letné prázdniny,boli aj so synom,obaja ostrihaní na výšku prstov čo je asi 2 cm. :cry:
A na budúce letné prázdniny tak pôjdu znovu...


tak ako to nakoniec je? :shock: najprv napises, ze ostrihani neboli a hned na to ze boli. ved 2cm to je co? to neni na toho jezka? myslim si ze je. no chuda dievca. Ale aj tak si myslim ze si vymyslas, uz vidim ako 10rocne dievca sa necha vystrihat na jezka :roll: :roll: :roll: a to o tej kadernicke mam dost. :| ty to beres jak keby sa kadernicke chodilo ako do welnesu, nafarbit vyfukat trvalu urobit alebo ja neviem co. kadernicke chodia aj 2rocne deti a nie preto aby sa paradili ale aby boli poriadne ostrihane a nie podla hrnca. toto by si mal pochopit :!: :!: :!:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vlasy

od vdovecXY » Pia Nov 14, 2014 5:22 pm

?!?...Strih na ježka znamená strih strojčekom,bez adaptéra.Strih na 2 cm,je normálny krátky strih.Nechápem prečo by bola moja dcérka chudera(?!)zato že chodí slušne ostrihaná.Čo to tu,prosím ťa trepeš?Tebe nechávali rodičia počas detstva,dlhú hustú hrivu?Nikdy si nebola ostrihaná na krátko?Len si spomeň...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od sandras » Pia Nov 14, 2014 5:33 pm

no, nechajte ho tak ... on sa asi potreboval pochváliť, ako super sa o dcérku a syna stará, dokonca aj strihá ich doma ... a možno to deťom aj vyhovuje, ak sú to také športové typy. Však nech si každý spraví, ako myslí, každeho osobná vec.
Mne sa zdajú dlhé vlasy na dievčatách nielen pekné, ale aj najpohodlnejšie. Dá do gumičky, alebo zapletie a hotovo. Kým mala dcéra krátke vlasy (do cca. 4 rokov), tak to bola stále oštara so strihaním, sponkami atď. Podstrihnem 1x ročne doma v kúpelni bez nejakých špeci-prikrýviek a hned povysávam, alebo vezmem ku kaderníčke a podstrihne jej tie 3 cm aj zadarmo (a nemám doma neporiadok z ostrihaných vlasov :mrgreen: ).
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vlasy

od vdovecXY » Pia Nov 14, 2014 10:25 pm

SUPER!"A dokonca strihá ich doma"...a kde ich mám strihať,na ulici"?Bývame v paneláku!Cez zimu v kúpelni,cez leto na balkóne...Hej,sú športovci.Malí hrá futbal,dcérka pláva.Myslím že v tej gumenej čapici je lepšie krátkym vlasom,ako nejakej hrive!
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od sandras » Pia Nov 14, 2014 10:29 pm

ale no, ved sa nerozčuluj, škodí to pleti :lol:
však toto je len internetová diskusia, nejde o život :wink:
ked vám to tak vyhovuje, teba aj deťom, tak OK ... nikto ti to neberie
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: vlasy

od vladkaPD » Pia Nov 14, 2014 10:30 pm

vdovecXY píše:?!?...Strih na ježka znamená strih strojčekom,bez adaptéra.Strih na 2 cm,je normálny krátky strih.Nechápem prečo by bola moja dcérka chudera(?!)zato že chodí slušne ostrihaná.Čo to tu,prosím ťa trepeš?Tebe nechávali rodičia počas detstva,dlhú hustú hrivu?Nikdy si nebola ostrihaná na krátko?Len si spomeň...


mas to pomylene. si predstav ako vyzera jezko, ma pichliace vies :lol: preto sa to prirovnáva. strojcekom bez adaptera je to na koleno :roll: a to uz neni normalne vobec takto vystrihat dievca a je jedno ci chodi plavat alebo nie. a este taky dodatok, nikde som nepisala ze je chudera, ja som napisala ze CHUDA dievca a to je sakra rozdiel. a niekto sa stazuje a pise ze preco strihas doma a ze to mas robit na ulici? boze boze neviem kde to beres. bolo to inak myslene. nauc sa citat :|
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 272
Registrovaný: Ned Okt 04, 2009 9:31 pm

Re: vlasy

od vdovecXY » Sob Nov 15, 2014 7:29 am

PRESNE TAK.Vyhovuje to aj mne,aj deťom.Som na ich výchovu sám.Manželka(ich mamička)zomrela,ešte keď staršia dcérka chodila do predškolskej škôlky.Malý je o 3 roky mladší.Nemal som čas na nejaké vyčesávanie a robenie vrkočov a nemal som peniaze na drahé šampóny a inú kozmetiku.Ani na kaderníka.Preto som si zaobstaral strojček a kvalitné nožnice a deti strihám sám.Cez zimu im nechávam dlhšie vlasy,cez letné prázdniny idú na krátko.Je to pekné a praktické,dcérka nemusí hodinu stáť pred zrkadlom a vyčesávať sa ako princezna...Na to má ešte času dosť.Len si upraví vlásky hrebeňom,alebo niekedy iba dlaňou a je učesaná.O to môže napr.ráno dlhšie spať,keď musí vstávať do školy... Aj jej učiteľka a niektoré spolužiačky tvrdia,že jej krátky účes moc sluší.Sám som zvedavý ako to bude znášať v puberte.Zatiaľ je ešte v pohode.No a chalán?Ten príde za mnou niekedy aj sam od seba,so strojčekom a chce ostrihať.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 18
Registrovaný: Pon Nov 10, 2014 8:29 am

Re: vlasy

od jozula37 » Sob Nov 15, 2014 9:55 am

VdovecXY:Ako som už spomínala,aj ja strihám manžela(42)syna(14)a dcérku(11) a manžel strihá mňa.Takže ku kaderníkovi nechodíme celá rodina.Ale mám o rok staršiu dcéru,ako je tá vaša...Už jej začala puberta,už má svoje záujmi,začínajú sa po nej chlapci otáčať...Takže neviem,či sa mi ešte vôbec ostrihať nechá.A zvlášť ta vaša,keď ju striháte na krátko.Nezabúdajte,že večne nebude maličké dievčátko...Tiež začne pomaly dospievať.Silno preto pochybujem,že sa vám dá ostrihať na krátko,keď bude mať tých 12-13 rokov...To by ste ju musel priviazať o stoličku.Aj tá naša,už sa začíná"báť nožníc",tak neviem ako to bude ďalej...
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Uto Nov 04, 2014 3:45 pm

Predchádzajúci

cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť