Nemáte zapnutý JavaScript alebo ho Váš prehliadač nepodporuje. Zapnutý javascript je potrebný na správne fungovanie portálu babybazar.sk.

Ak Váš prehliadač nepodporuje JavaScript použite prosím iný (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer).

Móda - Bonprix,Otto

Bonprix,Otto

od terez254 » Ned Nov 16, 2014 9:10 am

Mate skusenosti s objednavanim z tejto stranky? :)
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Bonprix,Otto

od sandras » Ned Nov 16, 2014 2:50 pm

z Bonprixu áno, veci mi sedia, kvalita pimeraná danej cene ... takže nič úžasné, ale sú to nositeľné veci na každý deň. Mám odtial aj rifle, aj šaty, aj veci pre dcéru. Teraz majú vcelku rýchle dodanie, ak majú oblečenie skladom. Niečo treba objednávať menšie, ako nosíš ... velkosti sedia asi ako v C&A alebo v LIDL, tam tiež treba kupovať menšie.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Bonprix,Otto

od terez254 » Ned Nov 16, 2014 9:56 pm

sandras píše:z Bonprixu áno, veci mi sedia, kvalita pimeraná danej cene ... takže nič úžasné, ale sú to nositeľné veci na každý deň. Mám odtial aj rifle, aj šaty, aj veci pre dcéru. Teraz majú vcelku rýchle dodanie, ak majú oblečenie skladom. Niečo treba objednávať menšie, ako nosíš ... velkosti sedia asi ako v C&A alebo v LIDL, tam tiež treba kupovať menšie.



Objednala som si odtial nieco pre par rokmi a vtedy mi prislo skoro vsetko o dost vacsie takze teraz to uz napravili, ked hovoris,ze velkosti sedia? :D
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Bonprix,Otto

od sandras » Ned Nov 16, 2014 10:22 pm

no, mne ich velkosti sedia na postavu, ale objednávam si rovnako, ako ked si kupujem v CA alebo v LIDL ... takže radšej sa držím menšej velkosti.

inak, vždy si počkám na akciu, býva bez poštovného, alebo 15% zlava a tak rôzne. Ak si dlho neobjednávala, stačí sa registrovať s e-mailovou adresou na Newsletter a máš zlavu 5€ ako nový zákazník.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Bonprix,Otto

od keilayh » Pon Nov 17, 2014 11:24 am

terez254 píše:Objednala som si odtial nieco pre par rokmi a vtedy mi prislo skoro vsetko o dost vacsie takze teraz to uz napravili, ked hovoris,ze velkosti sedia? :D


Mám rovnakú skúsenosť, tiež som mala odtiaľ veci a boli mi velké. Teraz nedávno som pozerala bonprix, že by som si obj. a pozerala som veru veľkosti 32/34 :lol: ale tak dosť vecí čo by som kúpila bolo vypredaných, takže som nakoniec nič nekúpila :D
A inak tiež mi vadia tie velkosti, lebo buď su takto male alebo potom zase velke. Normálne nosím S-ko a oni tam majú veľkosť 36/38 a tá 38-čka by mi bola už na 100% veľká. A keď teda šijú už normálne :D tak počítam, že zas tá 32/34 mi bude asi malá :lol:
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Bonprix,Otto

od terez254 » Pon Nov 17, 2014 11:36 am

keilayh píše:
terez254 píše:Objednala som si odtial nieco pre par rokmi a vtedy mi prislo skoro vsetko o dost vacsie takze teraz to uz napravili, ked hovoris,ze velkosti sedia? :D


Mám rovnakú skúsenosť, tiež som mala odtiaľ veci a boli mi velké. Teraz nedávno som pozerala bonprix, že by som si obj. a pozerala som veru veľkosti 32/34 :lol: ale tak dosť vecí čo by som kúpila bolo vypredaných, takže som nakoniec nič nekúpila :D
A inak tiež mi vadia tie velkosti, lebo buď su takto male alebo potom zase velke. Normálne nosím S-ko a oni tam majú veľkosť 36/38 a tá 38-čka by mi bola už na 100% veľká. A keď teda šijú už normálne :D tak počítam, že zas tá 32/34 mi bude asi malá :lol:



tiez som sa pozerala na par veci z tej stranky a zvyknem teraz citat aj hodnotenia zakaznikov a prave na tie veci, co som sa pozerala tak boli velmi pozitivne ohlasy aj co sa velkosti tyka a najma kvality, cena tam je tiez dobra.
Objednavala si z tejto stranky aj rifle alebo nohavice?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Bonprix,Otto

od keilayh » Pon Nov 17, 2014 11:37 am

terez254 píše:Objednavala si z tejto stranky aj rifle alebo nohavice?


Nie, väčšinou som iba niečo na vrch.
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 905
Registrovaný: Štv Aug 11, 2011 2:26 pm

Re: Bonprix,Otto

od terez254 » Pon Nov 17, 2014 4:03 pm

keilayh píše:
terez254 píše:Objednavala si z tejto stranky aj rifle alebo nohavice?


Nie, väčšinou som iba niečo na vrch.


ja tiez tym,ze nie som prave najvyssia tak sa bojim,ze by mi boli nohavice alebo jeansy dlhe.
Kolko trvala v tvojom pripade doba dodania?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am

Re: Bonprix,Otto

od sandras » Pon Nov 17, 2014 5:47 pm

oni mávajú aj krátke velkosti pi niektorých nohaviciach
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 2143
Registrovaný: Pon Apr 21, 2008 12:00 am

Re: Bonprix,Otto

od terez254 » Pon Nov 17, 2014 8:47 pm

sandras píše:oni mávajú aj krátke velkosti pi niektorých nohaviciach


ty si si odtial objednavala aj nohavice?
Obrázok užívateľa
Moje inzeráty
 
Príspevky: 802
Registrovaný: Uto Sep 02, 2014 11:19 am


cron
Vymazať všetky cookies fóra
Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Zatvoriť